Stalowe domy (z konstrukcji stalowej)

Dom na konstrukcji stalowej
Producent domów mobilnych

Domy z konstrukcji stalowej

Jeśli rozważasz budowę domu, pewnie niejednokrotnie natknąłeś się na projekty domów stalowych. Na wstępie wyjaśniamy – domy stalowe to  domy szkieletowe zbudowane ze specjalnych profili stalowych na bazie szczegółowego projektu. Moda na domy ze stali przybyła do nas z zachodu, gdzie tego typu budownictwo jest niezwykle popularne. 

Premium

od 43m2 – 57m2
Marka JB Homes jako recepta na luksusowy wypoczynek blisko natury. Nowoczesny design i aranżacja łamią stereotypy i wychodzą naprzeciw utartym schematom o domku mobilnym.

Standard

od 43m2 – 57m2

Nasze standardowe modele domów mobilnych z opcja BASIC bez wyposażenia i opcją COMFORT z umeblowaniem.

Dodatkowo na podstawie wyposażenia dodatkowego domów mobilnych można skonfigurować według własnej koncepcji z zewnątrz jak i na wewnątrz.

Glamp

od 25 m2 – 35 m2

Linia Glamp – komfortowe rozwiązanie dla biznesu w sektorze wypoczynku. Idealne dla ośrodków wypoczynkowych i kempingów, które chcą oferować swym klientom komfortowy pobyt w domku mobilnym, w sercu natury.

Domy o konstrukcji stalowej

Producent domów ze stali

EXPO-62 Malta

Domek letniskowy Malta, model Standard – Letniskowo.pl

Powierzchnia: 57 m2, Wymiary: 4,3 x 13,2 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, przedpokój, garderoba

Sprawdź szczegóły ->
domek letniskowy

Malta

Domek letniskowy Typu Stodoła Malta, model Standard – Letniskowo.pl

Powierzchnia: 57 m2, Wymiary: 4,3 x 13,2 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, przedpokój, garderoba

Sprawdź szczegóły ->

EcoSylt

Powierzchnia: 60,28 m2, Wymiary: 13,7 x 4,4 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, pompa ciepła, fotowoltaika

Sprawdź szczegóły ->
Opinie

Nasi klienci

Domy z konstrukcji stalowej

Jeśli rozważasz budowę domu, pewnie niejednokrotnie natknąłeś się na projekty domów stalowych. Na wstępie wyjaśniamy – domy stalowe to  domy szkieletowe zbudowane ze specjalnych profili stalowych na bazie szczegółowego projektu. Moda na domy ze stali przybyła do nas z zachodu, gdzie tego typu budownictwo jest niezwykle popularne. Do domów w konstrukcji stalowej przekonują się też Polacy. Do niedawna w technologii szkieletowej powstawały hale przemysłowe, jednak w ostatnim czasie przeżywamy prawdziwy rozkwit inwestycji w domy stalowe. Przyczynia się do tego sytuacja ekonomiczna i nieustanne podwyżki cen. Drożeje wszystko, również materiały budowlane i robocizna. Pomimo wzrostu cen i usług, domy z profili stalowych są wciąż tańsze w budowie niż ich murowane odpowiedniki. Unikamy przy tym wielu czasochłonnych prac i formalności. Ceny za gotowe domy ze stali mogą się różnić w zależności od metrażu, konkretnego projektu wybranego z naszej oferty oraz dodatkowego wyposażenia. Jeśli skontaktujesz się z nami, otrzymasz indywidualną wycenę. Domy ze stali mają niewątpliwie wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają zaoszczędzić czas potrzebny na budowę. Wyprodukowanie gotowego domu ze stali trwa 3-4 miesiące i odbywa się w naszej nowoczesnej hali produkcyjnej w Białymstoku. To tu, pod okiem doświadczonych pracowników powstaje szkielet domku mobilnego, montowane są wszystkie elementy takie jak np. elewacje i dach oraz prowadzone są prace techniczne polegające na instalacji elektryki, wentylacji, ogrzewania itd. Domek jest wykańczany zgodnie z życzeniem klienta i wyposażany w meble, a następnie transportowany do wybranej lokalizacji. Klient sam decyduje, czy skorzysta z naszej opcji transportu czy zorganizuje transport we własnym zakresie. Nasi kliencie są zachwyceni błyskawiczną realizacją inwestycji. Budowa tradycyjnego domu trwa przeciętnie 2 lata, podczas gdy budowa domu szkieletowego zamyka się w 3-4 miesiącach. Kolejnym, znaczącym atutem domów ze stali jest ich wytrzymałość. Dom w konstrukcji stalowej jest odporny na wiele niekorzystnych czynników zewnętrznych- nie poddaje się pleśni, korozji, grzybom, jest odporny na odkształcenia. Stal to materiał niepalny i odporny na wilgoć. W porównaniu do szkieletu drewnianego, konstrukcje stalowe charakteryzują się większą nośnością i sztywnością. Domy stalowe są nie tylko piękne, ale również bardzo funkcjonalne i wytrzymałe. Rozważasz budowę stalowego domu? Nie mogłeś trafić lepiej. U nas znajdziesz u nas szeroki wybór domów stalowych.

Stalowe domy od producenta Letniskowo.pl

Jeśli marzysz o pięknym i solidnym domu, powinieneś wiedzieć, że specjalizujemy się w budowie mobilnych domów szkieletowych, które sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom i gustom. Zaufało nam wielu klientów w kraju i za granicą. Wiele firm specjalizuje się w budowie domków, jednak my posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie i kilkaset zrealizowanych inwestycji w 16 krajach Europy. Oferujemy szeroką gamę modeli holenderskich domów ze stali. Warto dodać, że cały proces produkcyjny domów odbywa się pod ścisłą kontrolą jakości, zgodnie z wymogami TUV Rheinland. Nasza firma posiada certyfikację TUV Safty na poziomie klasy obciążenia dachu śniegiem D tj. 306kg/m2 (3000Pa) dla domków mobilnych od 35 m2 do 60m2. Projektujemy zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne domy ze stali o powierzchni od 35 m2 do 60 m2. Wszystkie produkowane przez nas domy stalowe występują w wersji z ociepleniem całorocznym pianą otwartokomórkową PUR 13-18cm w ścianach, dachu oraz podłodze, która idealnie izoluje i eliminuje straty ciepła. W standardowych modelach domów na elewacji stosujemy siding, a w środku Panel PCV. Mamy bogate portfolio i oferujemy wiele standardowych modeli domów stalowych z opcją Basic bez wyposażenia oraz Comfort z wyposażeniem. Co więcej, wybrany dom, za pomocą wyposażenia dodatkowego można skonfigurować według własnej wizji wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wiemy, jak ważny jest aspekt estetyczny, dlatego naszym klientom udostępniamy szeroką gamę wzorników elewacji, drzwi, kinkietów, rolet, ścian, podłóg itd. W ofercie posiadamy również luksusową linię domów stalowych JB Homes. Unikatowe modele JB Homes to nowoczesne, słoneczne domy wykończone z dbałością o szczegóły. Ogrzewanie podłogowe ze sterowaniem wi-fi? Jak najbardziej, w ekskluzywnych domach JB Homes znajdziesz prestiżowe rozwiązania i nowoczesne technologie. Czego możesz się spodziewać, wybierając sprawdzonego producenta domów stalowych Letniskowo.pl? Zamówienie domku ze stali poprzedza szczegółowy wywiad,  podczas którego poznajemy twoje oczekiwania i pragnienia. Wspólnie ustalamy, jakie wymogi techniczne ma spełniać dom oraz jak ma wyglądać jego wnętrze. Po sformalizowaniu zamówienia czekasz na realizację zamówienia, a my zajmujemy się resztą. Stalowe domy w technologii szkieletowej od Letniskowo.pl to ekonomiczne, ekologiczne i ergonomiczne rozwiązanie i powinien rozważyć je każdy, kto marzy o własnym domu.