Domki kanadyjskie całoroczne

czy domy mobilne z Letniskowo.pl?

Producent kontenerów

Domy kanadyjskie

Domy kanadyjskie wyglądają podobnie jak domki angielskie i holenderskie oraz powstają w podobny sposób. Domki kanadyjskie są zbudowane w technologii szkieletowej, która jest coraz bardziej doceniania w naszym kraju. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnego budownictwa, które generuje większe koszty i czas potrzebny na budowę gotowego domku pod klucz.

Premium

od 43m2 – 57m2
Marka JB Homes jako recepta na luksusowy wypoczynek blisko natury. Nowoczesny design i aranżacja łamią stereotypy i wychodzą naprzeciw utartym schematom o domku mobilnym.

Standard

od 43m2 – 57m2

Nasze standardowe modele domów mobilnych z opcja BASIC bez wyposażenia i opcją COMFORT z umeblowaniem.

Dodatkowo na podstawie wyposażenia dodatkowego domów mobilnych można skonfigurować według własnej koncepcji z zewnątrz jak i na wewnątrz.

Glamp

od 25 m2 – 35 m2

Linia Glamp – komfortowe rozwiązanie dla biznesu w sektorze wypoczynku. Idealne dla ośrodków wypoczynkowych i kempingów, które chcą oferować swym klientom komfortowy pobyt w domku mobilnym, w sercu natury.

Nasza oferta

EXPO-62 Malta

Domek letniskowy Malta, model Standard – Letniskowo.pl

Powierzchnia: 57 m2, Wymiary: 4,3 x 13,2 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, przedpokój, garderoba

Sprawdź szczegóły ->
domek letniskowy

Malta

Domek letniskowy Typu Stodoła Malta, model Standard – Letniskowo.pl

Powierzchnia: 57 m2, Wymiary: 4,3 x 13,2 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, przedpokój, garderoba

Sprawdź szczegóły ->

EcoSylt

Powierzchnia: 60,28 m2, Wymiary: 13,7 x 4,4 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, pompa ciepła, fotowoltaika

Sprawdź szczegóły ->
Opinie

Nasi klienci

Domki kanadyjskie całoroczne

Domy kanadyjskie wyglądają podobnie jak domki angielskie i holenderskie oraz powstają w podobny sposób. Domki kanadyjskie są zbudowane w technologii szkieletowej, która jest coraz bardziej doceniania w naszym kraju. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnego budownictwa, które generuje większe koszty i czas potrzebny na budowę gotowego domku pod klucz. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów domy kanadyjskie cechują się dużą odpornością, zapewniają odpowiedni komfort cieplny i dobrą izolację akustyczną. Zimą, domek kanadyjski zapewni nam ciepło, a latem przyjemny chłód. Domek kanadyjski docenią osoby, które nie lubią długo czekać i tonąć w formalnościach. Decydując się na zakup całorocznego domku kanadyjskiego, od początku do końca pozostajemy w kontakcie z jedną firmą, która świadczy kompleksową usługę wybudowania domu. Proces budowy jest znacznie skrócony: cały domek powstaje w fabryce w przeciągu 3-4 miesięcy, skąd jest transportowany do wybranej lokalizacji. Dodatkowym atutem jest to, że taki domek możemy za jakiś czas ponownie przetransportować go w inne miejsce, lub sprzedać bez działki. Co wyróżnia domy w stylu kanadyjskim ? Pomimo niewielkiej powierzchni domy są zaprojektowane w taki sposób, by były jak najbardziej praktyczne i użyteczne dla mieszkańców. Posiadają salon, kuchnię, łazienkę, kilka sypialni, a nawet taras. Dodatkowo całoroczne budynki kanadyjskie są niezwykle uniwersalne. Sprawdzą się jako miejsce upragnionego urlopu, a dzięki odpowiedniej aranżacji i wyposażeniu szybko zmienią się w mobilne biuro, show room, sklepik, salon gier, pawilon handlowy, a nawet bar szybkiej obsługi. Wykończony pod klucz mobilny domek kanadyjski będzie stanowił również wygodne lokum dla pracowników sezonowych. Szerokie spectrum możliwości wykorzystania domku mobilnego w typie kanadyjskim sprawia, że to bardzo atrakcyjna forma inwestycji.

Domek kanadyjski na działkę – ile kosztuje ?

Jako doświadczony producent z wieloletnim doświadczeniem specjalizujemy się w budowie i montażu domków kanadyjskich w atrakcyjnych cenach. Ceny domków kanadyjskich są zróżnicowane. Na końcową cenę domku mobilnego będą wpływać takie elementy jak: model domku, powierzchnia użytkowa, wybrane materiały, rodzaj wybranego ocieplenia, wyposażenie, zamówienia dodatkowe. Domek kanadyjski 35 m2 bez wyposażenia będzie kosztował mniej niż domek kanadyjski 70 m2 z wyposażeniem Bez względu na wybrany model domku, oferujemy najlepszy stosunek ceny do jakości. Gotowe domki na urlop lub całoroczne produkcji Letniskowo.pl to rozwiązanie na każdą kieszeń. Proponujemy szeroki wybór modeli domków standardowych oraz premium. Ich cena naturalnie będzie się różnić. Przy założeniu wysokiego standardu domku kanadyjskiego pod klucz, cena adekwatnie wzrośnie. Z kolei standardowe modele gotowych domków letniskowych są w zasięgu większości osób, a już z pewnością ich budowa jest mniej kosztowna niż budowa tradycyjnych nieruchomości. Proponowane przez nas kanadyjskie domki na kółkach mają jeszcze jedną niepodważalną zaletę. Posiadanie domku nie wymaga od nas kupowania ziemi, co może mieć niemałe znaczenie przy obecnych cenach gruntów i już na wstępie generuje mniejsza koszty. Działkę pod domek można wydzierżawić.

Domek kanadyjski – producent Letniskowo.pl

Jesteśmy sprawdzonym producentem mobilnych domków kanadyjskich. Nasi klienci mogą wybierać spośród projektów domów mobilnych od 35 m2 do 60 m2. Domki kanadyjskie standard występują w opcji z wyposażeniem COMFORT i bez wyposażenia BASIC. Modele premium domków JB Homes występują w wersji z pełnym umeblowaniem i w tym wypadku klient wybiera już tylko kolorystykę elewacji, mebli, wyposażenia. Zapewniamy błyskawiczną produkcję domków kanadyjskich i montaż na działce klienta nawet w kilka godzin. Po złożeniu zamówienia i potwierdzeniu specyfikacji przez klienta przystępujemy do produkcji domku kanadyjskiego w nowoczesnej hali produkcyjnej w Białymstoku. W tym czasie klient ma czas na przygotowanie podłoża pod domek kanadyjski. Gotowy domek transportujemy na działkę w wybranym miejscu w kraju- może to być Warszawa, Olsztyn, Katowice, Poznań, Gdynia, Rzeszów lub inne dowolne miejsce na mapie Polski. Mobilne domki kanadyjskie idealnie sprawdzą się na działkach nas morzem, na mazurach i w górach. Na działce następuje montaż i wypoziomowanie domku. Tak przygotowany domek jest gotowy do natychmiastowego używania. Wszystkie domki holenderskie naszej produkcji powstają w oparciu o najnowsze technologie, a na straży jakości stoją doświadczeni specjaliści. Pod względem estetycznym kanadyjskie domki na kołach nie ustępują w niczym domkom stawianym w tradycyjnej technologii. Zapewniamy konkurencyjne ceny i doskonały stan techniczny domków. W odpowiedzi na zróżnicowane oczekiwania i potrzeby klientów, w ofercie Letniskowo.pl stale pojawiają się nowe modele całorocznych domków kanadyjskich. Zapraszamy do umówienia spotkania, na którym z przyjemnością zaprezentujemy nasze domki w pełnej krasie i omówimy wasze oczekiwania.