JB Black Stone XL

Model Premium
Premium

JB Black Stone XL

Całoroczny domek mobilny JB Black Stone XL to idealny wybór dla miłośników otwartych przestrzeni.
Przeszklenia na dużą skalę nadają kadłubowi elegancji, doskonale uzupełniają elewację i sprawiają, że wnętrze staje się bardziej przestronne. Przeszklenia w ścianie szczytowej przepuszczają światło do wnętrza i otoczenia. Widoczny krajobraz jest wkomponowany w przestrzeń domu mobilnego, nadając mu niepowtarzalny styl.
Informacje

Szczegóły

Połączyliśmy pokrycie dachowe z elewacją, aby nadać domowi nowoczesny wygląd. Dzięki temu mogliśmy obejść się bez rynny, gdyż woda z dachu spływa po elewacji. Łupek elewacyjny nie wymaga konserwacji. Jest łatwy do utrzymania w czystości i nie wymaga malowania.

W całym domku wstawione są okna trzyszybowe pozwalające na zachowanie doskonałych parametrów izolacji cieplnej przy znaczących oszczędnościach na ogrzewaniu. Energooszczędność, bez utraty ciepła.

Naturalnym przedłużeniem części mieszkalnej mobile home jest taras – idealne miejsce na rodzinny wypoczynek na świeżym powietrzu. Dzięki zastosowaniu modrzewia syberyjskiego wytrzymuje bardzo trudne warunki klimatyczne.

Zastosowanie podwyższonego sufitu we wszystkich pomieszczeniach zapewnia lepszą cyrkulację powietrza. Połączenie go z liniowym, dekoracyjnym oświetleniem LED nadaje przestrzeni bardziej nowoczesny wygląd.

Panel Fibo dodaje blasku i elegancji naszym mobilnym domom. Ten solidny panel jest nie tylko stylowy i nowoczesny, ale przede wszystkim trwały i wodoodporny. Gustownie wygląda również w salonie czy sypialni.

W kuchni zastosowaliśmy kompaktowy blat HPL o zwiększonej wytrzymałości i odporności na zarysowania. Estetyczny wygląd blatu idealnie wpasowuje się w nowoczesny charakter kuchni.

Sterowanie ogrzewaniem za pomocą Wi-fi umożliwia kontrolę i regulację temperatury, z każdego miejsca na ziemi. Ze względu na jeszcze większą skuteczność ocieplenia zastosowaliśmy 18 cm piany otwarto-komórkowej PUR sprzyjając utrzymaniu stałej, optymalnej temperatury zarówno w lecie jak i zimie.

Widok z góry

Rzut

JB Black Stone XL

Podstawowe informacje
Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój, zabudowany taras
Stwórz swój
Własny domek
Letniskowo

Galeria

Wypełnij formularz,
i otrzymaj cennik