Domy szkieletowe całoroczne

czy domy mobilne z Letniskowo.pl?

Domy z Letniskowo.pl jako alternatywa

Domy szkieletowe

Domki szkieletowe to zdecydowanie szybka i wygodna forma realizacji marzenia o własnym domu. Domy w technologii szkieletowej to alternatywa dla tradycyjnego budownictwa, a dla nas – oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów. Produkowane przez nas domy szkieletowe to inaczej domy na zgłoszenie, które wybudujemy  bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę. 

Premium

od 43m2 – 57m2
Marka JB Homes jako recepta na luksusowy wypoczynek blisko natury. Nowoczesny design i aranżacja łamią stereotypy i wychodzą naprzeciw utartym schematom o domku mobilnym.

Standard

od 43m2 – 57m2

Nasze standardowe modele domów mobilnych z opcja BASIC bez wyposażenia i opcją COMFORT z umeblowaniem.

Dodatkowo na podstawie wyposażenia dodatkowego domów mobilnych można skonfigurować według własnej koncepcji z zewnątrz jak i na wewnątrz.

Glamp

od 25 m2 – 35 m2

Linia Glamp – komfortowe rozwiązanie dla biznesu w sektorze wypoczynku. Idealne dla ośrodków wypoczynkowych i kempingów, które chcą oferować swym klientom komfortowy pobyt w domku mobilnym, w sercu natury.

Nasza oferta

EXPO-62 Malta

Domek letniskowy Malta, model Standard – Letniskowo.pl

Powierzchnia: 57 m2, Wymiary: 4,3 x 13,2 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, przedpokój, garderoba

Sprawdź szczegóły ->
domek letniskowy

Malta

Domek letniskowy Typu Stodoła Malta, model Standard – Letniskowo.pl

Powierzchnia: 57 m2, Wymiary: 4,3 x 13,2 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, przedpokój, garderoba

Sprawdź szczegóły ->

EcoSylt

Powierzchnia: 60,28 m2, Wymiary: 13,7 x 4,4 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, pompa ciepła, fotowoltaika

Sprawdź szczegóły ->
Opinie

Nasi klienci

Domy szkieletowe całoroczne

Domki szkieletowe to zdecydowanie szybka i wygodna forma realizacji marzenia o własnym domu. Domy w technologii szkieletowej to alternatywa dla tradycyjnego budownictwa, a dla nas – oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów. Produkowane przez nas domy szkieletowe to inaczej domy na zgłoszenie, które wybudujemy  bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę.  Mocno ograniczone formalności związane z budową to duże ułatwienie dla naszych klientów. Domy szkieletowe całoroczne mają też inne zalety. Cechuje je duża indywidualność. Po pierwsze klient wybiera spośród domów o różnej powierzchni. Po drugie, każdy dom można zaaranżować według własnej koncepcji, niedużym nakładem finansowym.  Dodatkowym atutem całorocznych domów szkieletowych jest ich mobilność, co oznacza możliwość sprzedaży domu bez działki czy przeniesienia go w inną lokalizację. Nic dziwnego, że domy szkieletowe bez pozwolenia na budowę zyskują coraz szersze grono entuzjastów. Od wielu lat produkujemy domki szkieletowe na zgłoszenie. Nasi klienci mają do dyspozycji domy szkieletowe całoroczne do 70 m2 w wielu odsłonach. W ofercie Letniskowo.pl znajdują się modele domków szkieletowych Basic (bez wyposażenia) oraz Comfort (z wyposażeniem). Jesteśmy również producentem przestronnych, nowoczesnych domów JB Homes w standardzie premium. 

Małe domy szkieletowe

Małe domki szkieletowe cieszą się ogromną popularnością. Jakie są dobre strony posiadania małego domku szkieletowego za miastem ? Przede wszystkim niskie koszty eksploatacji. W przeciwieństwie do dużego domu, rachunki za wodę i ogrzewanie w małym domu szkieletowym nas nie zjedzą. W mniejszym domu łatwiej zadbać o porządek i dobre relacje z członkami rodziny. Mała przestrzeń sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu. Małe domki szkieletowe całoroczne są też zdecydowanie bardziej przytulne niż duże murowane konstrukcje. Jako producent gotowych domów szkieletowych, możemy śmiało stwierdzić, że mała powierzchnia oznacza konieczność ergonomicznej organizacji przestrzeni. Wszystkie nasze całoroczne domy szkieletowe są funkcjonalne, a każdy metr kwadratowy maksymalnie wykorzystany. Domy szkieletowe całoroczne do 70 m2 mają taką powierzchnię jak większość mieszkań w blokach, zatem bez problemu pomieszczą całą rodzinę. W domach szkieletowych całorocznych śmiało można wygodnie prowadzić codzienne życie przez cały rok. Taki obiekt posłuży nie tylko latem podczas urlopu, ale również poza sezonem. Mały dom łatwo ogrzać. Aby postawić mały dom szkieletowy, nie trzeba posiadać dużej działki. Wystarczy niewielki skrawek ziemi, co przy obecnych cenach gruntów może mieć znaczenie. Jak widzisz, mały dom posiada wiele zalet i nie sposób wymienić ich wszystkich. Chcesz wybrać dom odpowiedni do swoich potrzeb ? Przyjrzyj się dostępnym modelom całorocznych domów letniskowych na stronie producenta Letniskowo.pl. Znajdziesz tu wiele nowoczesnych i tradycyjnych domów szkieletowych o różnej powierzchni i standardzie wykończenia.

Gotowe domy szkieletowe – producent Letniskowo.pl

Budowa gotowych domów szkieletowych to nasza specjalność od ponad 10 lat. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie, realizując projekty w Polsce i za granicą. Budujemy piękne, ponadczasowe domy szkieletowe całoroczne dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Nasza specjalność to domki holenderskie, domki  modułowe, domki szkieletowe, domki pracownicze, domki kempingowe.  W realizacji projektów pomaga własna, rozbudowana hala produkcyjna o powierzchni  9000 m2, z której wyjeżdżają gotowe domy odpowiednio wyposażone. Co wyróżnia nasze projekty ? Jakość w połączeniu z nowoczesnym designem. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały konstrukcyjne i wykończeniowe, dzięki czemu nasze mobilne domy są solidne i trwałe. Nieustannie śledzimy trendy w branży budowlanej i bierzemy udział w międzynarodowych targach, by naszym klientom dostarczać najlepsze rozwiązania. Oferowane przez nas małe domy szkieletowe to unikatowe, ponadczasowe modele. Domy w technologii szkieletowej mogą być wykorzystywane do celów rekreacyjnych oraz biznesowych. Domy szkieletowe całoroczne bardzo chętnie adaptowane są na biura, sklepy, bary, punkty obsługi klienta czy kioski. Z powodzeniem można je też wynajmować turystom i uczynić z tego lukratywny biznes. W naszym portfolio znajdują się domy szkieletowe całoroczne do 70 m2.  Oferujemy domy modułowe standardowe z wyposażeniem lub bez. Każdy model jest inny, ale wszystkie zostały zaprojektowane tak, by były i funkcjonalne i estetyczne. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów powstała linia luksusowych całorocznych domów szkieletowych pod nazwą JB Homes, będąca efektem wieloletnich prac naszego zespołu. Domy te są piękne i nowoczesne, a ich wnętrze kryje wyposażenie w wysokim standardzie i wiele udogodnień technologicznych. Warto zapoznać się z naszą ofertą. Nasza firma znana jest z indywidualnego podejścia do klientów.  Skontaktuj się z nami, wspólnie wybierzemy rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb i wymagań.