Domki hotelowe

Oferta domów mobilnych Letniskowo oraz JB Homes

Realizacje

Domki hotelowe

Domek mobilny jak hotel, dwa domki w jednym.

Alternatywa dla klasycznych pokojów hotelowych a także pomysł na domek pod wynajem.

Powierzchnia od 35 do 57m2. Wygoda i swobodna przestrzeń dla gości. Doskonałe rozwiązanie dla hoteli, ośrodków wypoczynkowych, campingów.

domy drewniane całoroczne
Letniskowo

Galeria realizacji

Domki hotelowe na wynajem

Mobilne domki letniskowe mają ogromny potencjał. W branży turystycznej mogą pełnić funkcję domków hotelowych dla turystów. Domki hotelowe to obiekty rekreacyjne, przeznaczone do pełnienia funkcji noclegowej. Domki hotelowe to atrakcyjna alternatywna dla hoteli – są kameralne, przytulne i posiadają wszelkie udogodnienia, potrzebne do odpoczynku i pracy. Mobilne domki hotelowe mogą wchodzić w skład ośrodków wypoczynkowych i wczasowych, a także uzupełniać bazę noclegową przy istniejącym już hotelu. Domki hotelowe idealnie sprawdzą się również w agroturystyce. Jaki widać, domki hotelowe to niezwykle praktyczne obiekty, które znajdą zastosowanie w wielu miejscach. Domki hotelowe powinny spełniać określone wymagania, zapewniać określoną liczbę miejsc do spania oraz posiadać węzeł sanitarny. Przykładowo, potrzeby te spełnia chętnie wybierany domek z naszej oferty – model Twins. Domek o powierzchni 57 m2 składa się z dwóch segmentów z oddzielnymi wejściami, zapewniającymi lokatorom prywatność i swobodę. W każdym segmencie znajduje się pokój z łazienką i przedpokojem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by domek wyposażyć w dodatkowe udogodnienia, takie jak np. klimatyzacja. W ofercie Letniskowo.pl znajdują się również domki z więcej niż jedną sypialnią, aneksem kuchennym, kącikiem jadalnym. Bez względu na model, wszystkie domki wyposażone są w sposób nowoczesny i przestronny.

Inwestycja w domki hotelowe

Inwestycja w domki hotelowe to rentowny pomysł na biznes. Takie obiekty cieszą się ogromną popularnością w wysokim sezonie – podczas letnich wakacji, w okresie ferii czy weekendów. W typowo turystycznych miejscach biznes turystyczny kwitnie cały rok, bez względu na porę roku. Mowa tu o domkach w górach, domkach nad morzem, domkach nad jeziorem. Domki hotelowe to idealna destynacja dla firmowych wyjazdów integracyjnych, letnich kolonii i obozów, a także dla klientów indywidualnych – rodzin z dziećmi, singli, par, seniorów. Osób poszukujących odpoczynku na łonie natury nie brakuje, stąd coraz większe zainteresowanie inwestowaniem w domki hotelowe. Jeśli dobrze przemyślimy swój biznes, nie powinniśmy narzekać na brak klientów. Biznes polegający na wynajmie domków hotelowych może przynieść satysfakcjonujące przychody. Kluczową kwestią dla tego rodzaju inwestycji jest oczywiście lokalizacja. Niezbędne będzie również przeanalizowanie grupy docelowej i opracowanie odpowiedniej strategii promocyjnej.

Domki hotelowe od producenta Letniskowo.pl

Tworząc ofertę domków hotelowych wzięliśmy pod uwagę potrzeby inwestorów i potencjalnych odbiorców naszego produktu. Niewątpliwą zaletą naszą oferty jest kompleksowość. Wszystkim osobom zainteresowanym inwestowaniem w domki hotelowe zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie zamówienia oraz oferujemy transport na terenie całej Europy. Posiadamy szeroki asortyment gotowych domków mobilnych oraz realizujemy projekty indywidualne, zgodnie z oczekiwaniami stawianymi przez inwestora. Domki powstają w całości w naszej wyspecjalizowanej fabryce. W przypadku domków standardowych można wybrać opcję BASIC bez wyposażenia lub COMFORT z wyposażeniem. Z kolei linia domków premium JB Homes jest już całkowicie umeblowana. Mamy dużą dowolność modyfikacji domków zarówno pod kątem metrażu, materiałów wykończeniowych, jak i wyposażenia. Dodatkowo można wybrać rodzaj elewacji i warianty: okien, ogrzewania, oświetlenia oraz inne wyposażenie dodatkowe. Nasz asortyment składa się z domków mobilnych o powierzchni od 35 m2 do 60 m2, które mogą pomieścić od 2 do 8 osób. Dzięki odpowiedniej izolacji i ociepleniu pianką PUR 13-18 cm oferowane przez nas domki pod wynajem są całoroczne – co w prowadzeniu działalności turystycznej jest niebagatelnie ważne. Mobilność domków to dodatkowy atut umożliwiający przetransportowanie domków w inne miejsce lub sprzedaż domków bez działki. Zdobyte doświadczenie i stabilna pozycja na rynku pozwalają zapewnić naszym klientom konkurencyjne ceny, terminowość prac oraz pełną satysfakcję. W naszym mniemaniu wszystkie te elementy powodują, że jesteśmy godnym zaufania producentem domków hotelowych. Jeśli planujesz inwestycję w domki hotelowe, zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu.