Godziny pracy: poniedziałek-piątek: 8:00-16:00
Całoroczne domy modułowe

Całoroczne domy modułowe

Gotowe domy modułowe stanowią niewątpliwą zaletę, z uwagi na błyskawiczne wykonanie i możliwość dowolnej aranżacji wnętrza.

Domki modułowe
Nowoczesne
Sprawdź naszą ofertę całorocznych domków modułowych.
JB Homes

Premium

od 43m2 - 57m2

Marka JB Homes jako recepta na luksusowy wypoczynek blisko natury. Nowoczesny design i aranżacja łamią stereotypy i wychodzą naprzeciw utartym schematom o domku mobilnym.

Zobacz więcej
Całoroczny domek letniskowy. Nowoczesny domek holenderski o powierzchni 35m2 na zgłoszenie

Standard

od 35m2 - 57m2

Nasze standardowe modele z opcją BASIC bez wyposażenia i opcją COMFORT z umeblowaniem. Dodatkowo na podstawie wyposażenia dodatkowego domki można skonfigurować według własnej koncepcji z zewnątrz jak i na wewnątrz.

Zobacz więcej
Na działkach klientów

Na działkach klientów

od 35m2-57m2

Opowiedz nam o pomysłach na swój dom, a my znajdziemy najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

Zobacz więcej
Gotowe domy modułowe
Gotowe domy modułowe
Całoroczne

W ostatnich latach nowoczesne domy modułowe zyskały bardzo dużą popularność. Nie tylko w Polsce, ale rozwój tej technologii budownictwa widoczny jest także w innych krajach Europy.  Gotowe domy modułowe są doskonale znane w krajach skandynawskich i Ameryce Północnej.  Do niewątpliwych atutów tej technologii należy krótki czas realizacji, energooszczędność, niższe koszty budowy, 

 

 

Domy modułowe z oferty Letniskowo.pl - błyskawiczne wykonanie zgodnie z zasadami EKO i możliwość dowolnej aranżacji wnętrza

 

Domy modułowe, które Państwu proponujemy wyróżniają się spośród konkurencyjnych projektów trzema niewątpliwymi zaletami, a mianowicie:

  • błyskawicznym wykonaniem - gotowe domy modułowe oddajemy do dyspozycji klientów w ciągu 3-4 miesięcy od złożenia zamówienia i doprecyzowania szczegółów;

  • ekologia - projekty budujemy z myślą o ochronie środowiska (w konsekwencji wykorzystujemy ekologiczne materiały, których późniejsza utylizacja nie powoduje zwiększenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery);

  • możliwość dowolnej aranżacji wnętrza - domy modułowe z oferty Letniskowo.pl można urządzić według własnych standardów i upodobań (oprócz wyselekcjonowania wystroju pozwalamy także dobrać kolorystykę i rozmieszczenie pomieszczeń).

Gwarantujemy również rozwiązania premium - we współpracy z marką JB Homes mogą Państwo liczyć na luksus, nowoczesny design i aranżację łamiącą stereotypy.

 

Całoroczne domy modułowe - standardowe modele oraz recepta na luksusowy wypoczynek

Decydując się na całoroczne domy modułowe Letniskowo.pl mogą być Państwo pewni najwyższej jakości wykonania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów, klientów i partnerów biznesowych przygotowaliśmy kompleksową ofertę całorocznych domów modułowych - na działkach klientów, w opcji standard (BASIC i COMFORT) oraz premium.

 

Całoroczne domy modułowe na działkach klientów - rozwiązanie dostosowane do klientów zwracających uwagę na szczegóły

Mają Państwo pomysł na wymarzony dom modułowy? Opowiedzcie nam o swojej wizji, a my stworzymy z niej kompleksowy plan, który zrealizujemy w ciągu następnych 3-4 miesięcy. Brzmi świetnie? Finalna kompozycja wygląda zdecydowanie lepiej! Nie czekaj - sprawdź nasze realizacje. Budujemy domy modułowe na działkach klientów od 10 lat. Pozostajemy do dyspozycji od zaraz.

 

Standardowe domy modułowe z opcją BASIC (bez wyposażenia) i z opcją COMFORT (z umeblowaniem) - skonfiguruj domek letniskowy według własnych upodobań

Standardowe domy modułowe z opcją BASIC lub COMFORT są obecnie najczęściej wybieranymi rozwiązaniami z naszej oferty. Wyróżnia je przede wszystkim wysoka jakość wykonania (spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów) oraz różnorodność - mogą Państwo wybrać dowolne rozmieszczenie pomieszczeń, wyposażenie dostosowane do własnych upodobań, a także wymarzony wystrój i kolorystykę.

Czas oczekiwania na standardowe domy modułowe z opcją BASIC (bez wyposażenia) lub z opcją komfort (z umeblowaniem) wynosi mniej niż 6 miesięcy. Nasza propozycja brzmi interesująco? W takim sprawdź kompleksową ofertę uwzględniającą m.in.:

  • domki pracownicze,

  • kampingi,

  • rozwiązania hotelowe,

  • ośrodki wypoczynkowe,

  • projekty publiczne.

Proponujemy Państwu również inne rozwiązania biznesowe - domy modułowe idealnie sprawdzają się także jako domki letniskowe biurowe.

 

Luksusowe domy modułowe Letniskowo - nowoczesny design i aranżacja łamiąca stereotypy

Luksusowe domy modułowe tworzone we współpracy z marką JB Homes są rozwiązaniami premium z najwyższej półki. Dzięki naszym propozycjom zamieszkają Państwo blisko natury w godnych warunkach, których mogą pozazdrościć nawet użytkownicy nowoczesnych nieruchomości jednorodzinnych. To absolutna kwintesencja elegancji, innowacji i niebywałej estetyki połączonej z wybitnymi standardami. 

Ogromną zaletą domów modułowych JB Homes są także wykorzystane materiały oraz zwrócenie uwagi na detale. W tym przypadku każdy szczegół jest dopilnowany w 100%. Każda osoba, która chce na chwilę uciec od miejskiego zgiełku, aby odpocząć w wyjątkowych warunkach, powinna zdecydować się na naszą najbardziej luksusową opcję premium przygotowywaną z marką JB Homes.

 

Wyjątkowe domki modułowe z oferty Letniskowo.pl - sprawdź nasze propozycje i wybierz idealne rozwiązanie już dziś!

Domki modułowe z oferty Letniskowo.pl są wyjątkowe w każdym calu. Bez znaczenia na standard, jaki Państwo wybiorą, gwarantujemy wybitną jakość oraz gustowną i w pełni estetyczną aranżację dopasowaną do indywidualnych preferencji naszych klientów. 

Jesteśmy w pełni dyspozycyjni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pomożemy dobrać Państwu rozwiązanie idealne, dostosowane nie tylko do budżetu, ale również wymagań aranżacyjnych. Czekamy na kontakt.

 

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi [całoroczne domy modułowe]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi na temat całorocznych domów modułowych?

 

#1 Ile kosztują domy modułowe?

Finalny koszt za realizację tego typu projektów oczywiście od metrażu nieruchomości, dobranego wyposażenia oraz preferencji zamawiającego. Jeżeli chcą Państwo poznać indywidualną cenę - rekomendujemy kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

#2 Komu dedykujemy domy modułowe?

Domy modułowe dedykujemy zarówno klientom indywidualnym pragnącym błogiego wypoczynku w wybitnie dobrych warunkach oraz przedsiębiorcom, którzy chcą zapewnić wysokiej jakości lokum swoim pracownikom (np. podczas delegacji).

 

#3 Dlaczego warto zdecydować się na domy modułowe?

Domy modułowe to przede wszystkim komfort i mobilność (można je wyposażyć w kółka umożliwiające zmianę lokalizacji domu). Rozwiązania tego typu są także bezpieczne i tworzone zgodnie z najnowszymi trendami ekologicznymi. Nadają się zarówno do wypoczynku, a także jako kwatery pracownicze.

 

#4 Ile trzeba czekać na realizację projektu domu modułowego?

Realizacja projektu domu modułowego "pod klucz" trwa zazwyczaj od 3 do 4 miesięcy. Czas oczekiwania może się nieco różnić, w zależności od wymagań konkretnego projektu.

© 2023 Letniskowo