Malta

Model Standard

Standard

Malta

Poznajcie nasz nowy model domku mobilnego bez kół, czyli Malta FF (flat floor). Stosując to rozwiązanie uzyskaliśmy kąt nachylenia dachu 30°. Sprawiło to, że domek stał się bardziej przestrzenny, dzięki czemu przebywanie w nim jest wyjątkowo komfortowe.  

Układ pomieszczeń został zaprojektowany na powierzchni 57 m2 w taki sposób, aby zmieściły się w nim salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie w tym jedna z łazienką  oraz garderobą. Dodatkowym atutem tego domku jest druga łazienka, która została zamieszczona po przeciwległej stronie.   

Dodatkowo w prezentowanym modelu zastosowaliśmy zabudowy mebli nad łóżkami w wersji wyposażenia dodatkowego DeLux, co pozwala na komfortowe wykorzystanie przestrzeni. Taka aranżacja wyróżnia się nie tylko pięknym, minimalistycznym designem, ale także nienagannym wyglądem naszych sypialni, w których raz na zawsze zapanuje porządek i ład.

Model występuje w opcji wyposażenie BASIC oraz COMFORT.

Informacje

Szczegóły

Każdy model standard możesz wybrać bez wyposażenia w wersji BASIC lub z wyposażeniem – opcja COMFORT. Dodatkowo możesz wybrać rodzaj elewacji i warianty: okien, ogrzewania, oświetlenia oraz inne wyposażenie dodatkowe.  Szczegóły w karcie produktu.
wodnik pole namiotowe i domki letniskowe
Basic
Comfort
Widok z góry

Rzut

rusinowo domki letniskowe

Malta

Podstawowe informacje

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 2 łazienki, garderoba przedpokój,

Stwórz swój
Własny domek
Letniskowo

Galeria