Domki pracownicze

Producent domków pracowniczych
Domki szkieletowe

Domki i hotele pracownicze

Domki szkieletowe to zdecydowanie szybka i wygodna forma realizacji marzenia o własnym domu. Domy w technologii szkieletowej to alternatywa dla tradycyjnego budownictwa, a dla nas – oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów. Produkowane przez nas domy szkieletowe to inaczej domy na zgłoszenie, które wybudujemy  bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę. 

Domy o konstrukcji stalowej

Nasze realizacje

domek letniskowy

Malta

Domek letniskowy Typu Stodoła Malta, model Standard – Letniskowo.pl

Powierzchnia: 57 m2, Wymiary: 4,3 x 13,2 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, przedpokój, garderoba

Sprawdź szczegóły ->

EcoSylt

Powierzchnia: 60,28 m2, Wymiary: 13,7 x 4,4 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, pompa ciepła, fotowoltaika

Sprawdź szczegóły ->
Opinie

Nasi klienci

Gotowe domki pracownicze

Przedsiębiorca zatrudniający pracowników poza miejscem zamieszkania często staje przed koniecznością zorganizowania im odpowiedniego zakwaterowania. Nierzadko zdarza się, że w wysokim sezonie np. zbioru owoców i warzyw trzeba szybko zorganizować nocleg większej grupie osób, która przyjeżdża na pewien okres czasu do pracy. Gotowe domki pracownicze to wygodna forma zakwaterowania pracowników sezonowych. Codzienne dojazdy do miejsca pracy są kosztowne i pochłaniają sporo czasu, a czasem są wręcz niemożliwe ze względu na duże odległości. W odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców stworzyliśmy ofertę gotowych domków pracowniczych. Dysponujemy rozbudowaną ofertą domków mobilnych, które idealnie spełnią funkcję gotowych domków pracowniczych, przy czym realizujemy projekty indywidualne. Jesteśmy w stanie zaprojektować domek pracowniczy z dwiema, trzema a nawet czterema sypialniami i wyposażyć go w dowolne meble i sprzęt. W ten sposób szybko otrzymujemy gotowe, mobilne lokum dla 4-8 osób. Mamy doświadczenie w realizacji dużych projektów, przykładem może być realizacja 50 domków pracowniczych dla naszego klienta z Holandii. Gotowe domki pracownicze mogą funkcjonować pojedynczo lub tworzyć całe osiedla dla pracowników, co jest dość powszechnym rozwiązaniem zwłaszcza za granicą. Zamówione przez klienta mobilne domki pracownicze możemy dostarczyć na wskazaną działkę o każdej porze roku. Tego rodzaju obiekty mogą służyć tymczasowo lub na stałe. Fakt, że można je wielokrotnie przenosić w inne miejsce to mocny argument przemawiający za gotowymi domkami pracowniczymi. W przypadku zmiany miejsca prowadzenia działalności, domki można ponownie przetransportować.

Hotele pracownicze w domku mobilnym

Domki mobilne to niezwykle funkcjonalne obiekty, które mogą stać się swoistym hotelem pracowniczym. Posiadają wszelkie wygody niezbędne pracownikom do odpoczynku i regeneracji sił. Znajdziesz w nich sypialnie z wygodnymi łóżkami, aneks kuchenny i oczywiście łazienkę. W zależności od wybranego modelu domku możemy go dopasować do indywidualnych potrzeb, wyposażyć w dodatkowe meble czy zamontować dodatkowe udogodnienia, takie jak np. klimatyzacja. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy gotowe domki pracownicze pełniące rolę hoteli pracowniczych o powierzchni od 35 m2 do 60 m2, o różnym rozkładzie pomieszczeń. Oferujemy domki, które mogą pomieść do 8 osób. Domki pracownicze nie muszą cechować się dużym metrażem. Powinny jednak zaspokajać podstawowe potrzeby pracowników, zapewnić im godne i komfortowe warunki. Kuchnia, w której pracownik przygotuje sobie posiłek, czy łazienka, w której będzie mógł odświeżyć się po całym dniu pracy to takie niezbędne minimum. Do tego wygodne łóżko i na niewielkiej przestrzeni otrzymujemy wygodny hotel pracowniczy w domku mobilnym. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wypoczęty pracownik to efektywny pracownik. Dlatego nasze domki mobilne projektujemy w sposób, który umożliwia komfortowy nocleg. Oferowane przez nas domki pracownicze stanowią alternatywę dla tzw. hoteli pracowniczych. Noclegi w hotelach pracowniczych rezerwowane są zazwyczaj na dłuższy okres czasu. Przy długim wynajmie może to generować niemałe koszty. Biorąc to pod uwagę, ulokowanie pracowników w zamówionym domku pracowniczym może być opcją bardziej opłacalną niż pobyt w tradycyjnym hotelu pracowniczym. Jeśli chcesz zapewnić godne warunki mieszkaniowe dla swoich pracowników, skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży. Znajdziemy rozwiązanie idealnie dopasowane do twoich potrzeb i budżetu.

Gotowe kwatery pracownicze

Szukasz miejsca noclegowego dla swoich pracowników ? Bierzesz pod uwagę wynajem apartamentów, mieszkań, kwater prywatnych lub hoteli pracowniczych ? Mamy dla ciebie inne rozwiązanie. Produkowane przez na mobilne domki na kołach doskonale sprawdzą się jako kwatery pracownicze. Co wyróżnia naszą ofertę ? Domki pracownicze w naszym asortymencie są specjalnie dopasowane do wymagań noclegowych dla pracowników, zwłaszcza sezonowych. Realizujemy projekty indywidualne m.in. domki o powierzchni 57 m2, dostosowane do zakwaterowania większej liczby osób. Omawiany model domku pracowniczego składa się z 4 pokoi, dużej kuchni, łazienki i WC. Tego rodzaju obiekt to świetna alternatywa dla klasycznych pokoi hotelowych i hoteli pracowniczych. To również doskonała inwestycja – w każdej chwili dom pracowniczy możesz przenieść w inne miejsce, wynająć lub w ostateczności sprzedać. Jako sprawdzony producent gotowych kwater pracowniczych zapewniamy fachowe doradztwo i terminowość prac. Z nami zaprojektujesz ergonomiczny i tani w utrzymaniu dom pracowniczy. Gotowe kwatery pracownicze od Letniskowo.pl to nowoczesne i przytulne budynki, w których każdy pracownik poczuje się jak w domu. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety domków pracowniczych, to opcja, którą warto rozważyć, poszukując długoterminowego noclegu dla pracowników.