Umea

Moduł sanitarny

Moduły sanitarne

Umea

Umea to mobilny i w pełni wyposażony sanitariat składający się z dwóch odrębnych pomieszczeń. Kontener posiada kompletną instalację, która może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możemy zaoferować niestandardowe rozwiązania wykonane zgodnie ze specyfikacją klienta.

 

Umea idealnie sprawdzi się na kempingach, terenach rekreacyjnych, budowach czy miejscach imprez masowych. Mobilny sanitariat może być wykorzystywany również przez personel w miejscach, gdzie dostęp do tradycyjnych urządzeń sanitarnych jest utrudniony.  Niewątpliwym atutem naszego rozwiązania jest łatwość w utrzymaniu czystości. Umea nie wymaga konserwacji ani opróżniania. Wystarczy podłączyć wodę, kanalizację i prąd, aby móc w pełni korzystać z oferowanych funkcjonalności.

Informacje

Szczegóły

Komfort korzystania z pomieszczeń zapewniony jest dzięki dostępowi do ciepłej wody. Sanitariat zaopatrzony jest w dwa bojlery, które dostarczają ją bez względu na panujące na zewnątrz warunki pogodowe. Wygodę użytkowania zapewniają dodatkowo grzejniki elektryczne znajdujące się na wyposażeniu pomieszczeń sprawią.

Wyposażenie
Widok z góry

Rzut

Umea

Podstawowe informacje

Dwie odrębne łazienki z kabinami prysznicowymi oraz pomieszczenie techniczne. 

Stwórz swój
Własny domek
Letniskowo

Galeria