Szwedzkie domki

Producent domów szkieletowych

Domki szkieletowe

Domy szwedzkie

Domki szkieletowe to zdecydowanie szybka i wygodna forma realizacji marzenia o własnym domu. Domy w technologii szkieletowej to alternatywa dla tradycyjnego budownictwa, a dla nas – oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów. Produkowane przez nas domy szkieletowe to inaczej domy na zgłoszenie, które wybudujemy  bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę. 

Premium

od 43m2 – 57m2
Marka JB Homes jako recepta na luksusowy wypoczynek blisko natury. Nowoczesny design i aranżacja łamią stereotypy i wychodzą naprzeciw utartym schematom o domku mobilnym.

Standard

od 43m2 – 57m2

Nasze standardowe modele domów mobilnych z opcja BASIC bez wyposażenia i opcją COMFORT z umeblowaniem.

Dodatkowo na podstawie wyposażenia dodatkowego domów mobilnych można skonfigurować według własnej koncepcji z zewnątrz jak i na wewnątrz.

Glamp

od 25 m2 – 35 m2

Linia Glamp – komfortowe rozwiązanie dla biznesu w sektorze wypoczynku. Idealne dla ośrodków wypoczynkowych i kempingów, które chcą oferować swym klientom komfortowy pobyt w domku mobilnym, w sercu natury.

Domy o konstrukcji stalowej

Nasze realizacje

EXPO-62 Malta

Domek letniskowy Malta, model Standard – Letniskowo.pl

Powierzchnia: 57 m2, Wymiary: 4,3 x 13,2 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, przedpokój, garderoba

Sprawdź szczegóły ->
domek letniskowy

Malta

Domek letniskowy Typu Stodoła Malta, model Standard – Letniskowo.pl

Powierzchnia: 57 m2, Wymiary: 4,3 x 13,2 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, przedpokój, garderoba

Sprawdź szczegóły ->

EcoSylt

Powierzchnia: 60,28 m2, Wymiary: 13,7 x 4,4 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, pompa ciepła, fotowoltaika

Sprawdź szczegóły ->
Opinie

Nasi klienci

Szwedzkie domki całoroczne

Coraz więcej osób marzy o zakupie własnego domu. Dzięki zastosowaniu technologii prefabrykacji, która pozwala obniżyć koszty budowy, własny dom jest w zasięgu możliwości finansowych coraz większej grupy Polaków. Jedną z dostępnych opcji jest wybór szwedzkiego domku letniskowego. Domy szwedzkie całoroczne to trwałe konstrukcje, które na wiele lat zapewnią wygodne lokum do odpoczynku i pracy. Domy w stylu szwedzkim budowane są z gotowych, prefabrykowanych materiałów i tym samym posiadają ogromną zaletę, jaką jest krótki czas budowy. Ponieważ cały proces produkcji odbywa się w fabryce, jesteśmy uniezależnieni od pogody. Oznacza to, że szwedzki domek letniskowy można dostarczyć na działkę klienta w dowolnym momencie, nawet zimą. Szwedzki domek letniskowy budowany jest zazwyczaj na planie kwadratu. Pozwala to zaprojektować najbardziej użyteczną przestrzeń dla przyszłych mieszkańców. Domek szwedzki zwany też domkiem holenderskim to obiekt przeznaczony przede wszystkim do rekreacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w takim domku mieszkać cały rok, niezależnie od aury pogodowej. Dodajmy, że szwedzkie domki całoroczne wykonane są w większości z drewna, a materiał ten ma doskonałe właściwości izolacyjne. Przy zastosowaniu odpowiedniego ocieplenia szwedzki dom całoroczny sprawdzi się także podczas mniej sprzyjających warunków atmosferycznych. Domek szwedzki to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Doskonale sprawdzi się jako dom wakacyjny. Funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń w domku szwedzkim sprawia, że bez problemu znajdziemy tu przestrzeń do codziennej aktywności i odpoczynku. Czy można wyobrazić sobie przyjemniejszą perspektywę niż lato spędzone we własnym domku rekreacyjnym, w gronie rodziny, w dodatku w pięknych okolicznościach przyrody ?

Jeśli szukasz sprawdzonego producenta domów w stylu skandynawskim, powinna zainteresować cię nasza oferta. Jako firma od 10 lat budująca gotowe domy letniskowe, jesteśmy w stanie zaoferować:
– domy na kołach o powierzchni od 35 m2 do 60 m2 w dowolnym stylu: minimalistycznym, nowoczesnym, tradycyjnym, premium,
– kompleksowe wyposażenie domku mobilnego w wybrane sprzęty i meble,
– personalizację domku na kołach pod kątem materiałów wykończeniowych,
– terminową dostawę i transport domku w dowolną lokalizację,
– posadowienie domku na działce klienta.

Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji domków letniskowych, kempingów, ośrodków wypoczynkowych, czy domków pracowniczych. Przez cały czas nieustannie się rozwijamy i inwestujemy w nowe technologie. Wszystko po to, by dostarczyć klientowi jak najlepsze rozwiązania. Zapewniamy pełną satysfakcję z podjętej współpracy. Realizując każdy projekt, dbamy o najmniejszy detal. To dlatego nasze domki są unikalne i szczegółowo dopracowane. Powinieneś wiedzieć, że nasi architekci przykładają ogromną wagę do warstwy estetycznej projektowanych domków. Dzięki temu oferowane przez nas domy są niezwykle atrakcyjne i pięknie prezentują się na działkach klientów. Co więcej, na etapie zamówienie domku przyszły właściciel ma realny wpływ na to, jak wizualnie będzie prezentował się dom w wersji ostatecznej. Wybiera m.in. kolor elewacji, kolor dachu i orynnowania, rozmiar i kolor okien oraz inne elementy. Dzięki temu każdy dom zyskuje niepowtarzalny charakter.

Szwedzki domek letniskowy

A na czym polega fenomen szwedzkich domków letniskowych ? Wystarczy wspomnieć o kilku zaletach tego typu obiektów, jak chociażby krótki czas realizacji i związana z tym oszczędność czasu, ograniczenie liczby formalności czy możliwość dostosowania powierzchni i rozkładu pomieszczeń do indywidualnych potrzeb klienta. Faktem jest, że takich domów powstaje coraz więcej. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że w gotowy dom na kołach może być jednocześnie domem mieszkalnym i całorocznym. Mobilny dom można też w każdej chwili przetransportować lub sprzedać bez działki. Wszystko to powoduje, że gotowe domki letniskowe cieszą się rosnącą popularnością.


Podobają ci się domy szwedzkie całoroczne ? Postaw na sprawdzonego producenta gotowych domków do 70 m2. Szerokie grono zadowolonych klientów z Polski i Europy i setki zrealizowanych projektów to najlepsze podsumowanie naszej działalności z ostatnich 10 lat. Zapoznaj się z dostępnymi modelami domków i naszymi realizacjami prezentowanymi na stronie internetowej. Zapraszamy Cię również do siedziby naszej firmy, gdzie czekają zaaranżowane domki ekspozycyjne, które można obejrzeć z bliska. Gwarantujemy najwyższej jakości domy oraz satysfakcję na lata.