JB Golden Sky - Expo 73

Model Premium
Premium

JB Golden Sky

Modernistyczny kunszt domku mobilnego. Wyraz nowoczesności i nowych potrzeb to model JB Golden Sky. Przełącz się na nowe horyzonty i możliwości.
Taras jako przedłużenie domku oraz taras na dachu to swoboda i przestrzeń w domku mobilnym. Izolacja pianą PUR otulająca stalową konstrukcję w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym zagwarantuje utrzymanie stałej, optymalnej temperatury wewnątrz Twojego mobilnego domu, nawet pod Twoją nieobecność. Duże przeszklenia stanowią źródło naturalnego światła oraz powiększają optycznie powierzchnię domku mobilnego.
Informacje

Szczegóły

Nowoczesny design domku mobilnego powstał dzięki połączeniu drewna z industrialnymi elementami. Drewniana elewacja nadaje ciepłego charakteru a aluminiowa Prefa oprócz długowieczności i swojej funkcji ochronnej przed korozją jest prestiżową wizytówką domku.
Duże, otwierane przeszklenie w szczycie zaprasza na zadaszony taras. To właśnie z tarasu możemy poddać się kontemplacji natury przy porannej kawie. Ale my pójdźmy dalej i wyżej bo tuż za rogiem schody poprowadzą Nas na taras na dach domku, gdzie znajduje się przestrzeń do własnej aranżacji.
Dach domku, na którym znajduje się taras został zabezpieczony powłoką polimocznika, odpornego na wilgoć, działanie zarówno wysokich, jak i niskich temperatur, uszkodzeń mechanicznych, działanie substancji kwaśno-zasadowych, czy drobnoustrojów.
Duże przeszklenie w szczycie domku stanowi źródło naturalnego światła oraz powiększa optycznie powierzchnię domu mobilnego. W całym domku wstawione są okna trzyszybowe pozwalające na zachowanie doskonałych parametrów izolacji cieplnej przy znaczących oszczędnościach na ogrzewaniu.
Kunsztu i charakteru wnętrzom nadaje oświetlenie liniowe LED z możliwością sterowania jasnością. Nastrojowość oświetlenia zwiększy komfort Twojego wypoczynku i wpłynie na przyjazną atmosferę w domku mobilnym.
Niezwykła odporność paneli ściennych FIBO umożliwia zastosowanie w najbardziej wymagających miejscach, jakimi są kuchnia i łazienka. To propozycja dla osób, które w swoim otoczeniu oczekują elegancji przy jednoczesnej praktyczności zastosowanych materiałów.
Widok z góry

Rzut

JB Golden Sky

Podstawowe informacje
2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój
Stwórz swój
Własny domek
Letniskowo

Galeria

Letniskowo

Prezentacja wideo