Domki rekreacyjne

Oferta domków rekreacyjnych Letniskowo oraz JB Homes

Realizacje

Jeden domek a tyle pomysłów

Oferta naszych domków rekreacyjnych w różnych aranżacjach i zastosowaniach.
Letniskowo

Galeria realizacji

Całoroczne domki rekreacyjne dla ośrodków wypoczynkowych

Domki rekreacyjne są nazywane również mobilnymi ośrodkami wypoczynkowymi. To rozwiązania pomocne zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom, którzy chcą zapewnić komfortową delegację swoim pracownikom. Spośród konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim wybitna jakość wykonania domków rekreacyjnych oraz indywidualne podejście do każdej realizacji. Co ciekawe – czas oczekiwania na projekty „pod klucz” wynosi niecałe 6 miesięcy. Ścieżka zamówienia jest banalnie prosta i składa się z trzech elementów:

 • konsultacja z naszymi specjalistami,
 • uzgodnienie szczegółów współpracy,
 • oddanie projektu w ustalonym terminie (zazwyczaj wcześniej).

Biorąc pod uwagę aktualne standardy jesteśmy jednym z najbardziej rzetelnych producentów tego typu rozwiązań. Warto również wspomnieć, iż projekty JB Homes, które należą do naszych projektantów spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów z segmentu premium.

Wytrzymałe i jakościowe domki wypoczynkowe – kompleksowa oferta Letniskowo.pl

Istnieją trzy rozwiązania, które możemy Państwu zaproponować. Są to m.in.:

 • JB Homes,
 • Standard,
 • Domki rekreacyjne na działkach klientów.

W przypadku modelów standardowych z naszej oferty wyróżniamy projekty BASIC (bez wyposażenia) oraz projekty COMFORT (z umeblowaniem). Pamiętajmy, że decydując się na opcję z wyposażeniem mogą Państwo skonfigurować domki rekreacyjne według własnych preferencji, z uwagą na design, kolorystykę i umiejscowienie poszczególnych pomieszczeń.

Dlaczego warto zainwestować w gotowe domki rekreacyjne bezpośrednio od producenta?

Domki rekreacyjne to przede wszystkim wysoki poziom komfortu. Niezależnie od tego, czy planujesz wymarzone, kilkutygodniowe wakacje czy organizujesz lokum dla swoich pracowników – w domkach rekreacyjnych każdy będzie miał zagwarantowaną wygodę. Wynika to z prostego powodu – rozwiązania proponowane z naszej oferty uwzględniają oddzielne pomieszczenia tj.:

 • kuchnia,
 • łazienka,
 • miejsce do wypoczynku.

Warto również wspomnieć, iż domki rekreacyjne można wyposażyć w kółka, dzięki czemu możliwy jest ich transport na przestrzeni kilku-kilkunastu metrów (np. po placu budowy lub polu kempingowym).

Luksusowe domki rekreacyjne od firmy Letniskowo.pl – sprawdź naszą ofertę już dziś!

Interesują Cię luksusowe domki rekreacyjne w przystępnych kryteriach cenowych za metr kwadratowy? Chcesz zainwestować w rozwiązania, które sprawdzą się doskonale zarówno pod kątem wypoczynkowym, ale także jako lokale biurowe? W takim razie oferta Letniskowo.pl została stworzona, aby spełnić właśnie Twoje wymagania!

Oprócz standardowych modeli domków rekreacyjnych proponujemy Państwu rozwiązania tj.:

 • kampingi,
 • domki pracownicze,
 • rozwiązania hotelowe,
 • ośrodki wypoczynkowe,
 • domki pracownicze.

Domki rekreacyjne produkujemy z dbałością o każdy szczegół. Cały proces powstawania wybitnych rozwiązań odbywa się w halach produkcyjnych. Stamtąd wyjeżdżają gotowe domki rekreacyjne, które będą towarzyszyły Państwu przez lata bez najmniejszych mankamentów.

W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni mailowo lub telefonicznie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Postaw na luksus połączony z wyrafinowaną elegancją i dbałością o każdy detal. Wybierz w pełni wyposażone domki rekreacyjne. Zdecyduj się na wygodę. Zapewnij ją również swoim pracownikom.

FAQ – najczęstsze pytania i odpowiedzi [gotowe domki rekreacyjne]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi na temat gotowych domków rekreacyjnych?

#1 Ile kosztują gotowe domki rekreacyjne?

Finalne koszty zależą również od dobranego wyposażenia, a także indywidualnych preferencji inwestora (np. dotyczących konkretnych elementów wnętrzarskich).

#2 Jaki jest czas oczekiwania na letniskowe domki rekreacyjne?

Czas oczekiwania na letniskowe domki rekreacyjne wynosi zazwyczaj od 3 do 4 miesięcy. Biorąc pod uwagę aktualne standardy mogą Państwo spodziewać się domków nawet w ciągu 3 miesięcy od doprecyzowania szczegółów.

#3 Komu dedykujemy inwestycję w całoroczne domki rekreacyjne?

Inwestycję w domki rekreacyjne całoroczne dedykujemy osobom marzącym o domkach letniskowych, w których będą mogły wypoczywać przez 365 dni – o dowolnej porze roku. Warto również wspomnieć, iż domki rekreacyjne są doskonałym rozwiązaniem dla firm – jako mobilne pokoje biurowe.

#4 Jakie warunki na zgłoszenie muszą spełniać letniskowe domki rekreacyjne?

Aby wybudować domek rekreacyjny bez pozwolenia, należy trzymać się istotnych kwestii prawnych, a mianowicie:

 • powierzchnia zabudowy Twojego projektu nie może przekroczyć 70 metrów kwadratowych;
 • domek musi być budynkiem wolnostojącym (i parterowym).

Ważne, żeby na 500 metrów kwadratowych Twojej działki przypadał wyłącznie jeden obiekt tego typu.

#5 Czy domki rekreacyjne można zamieszkiwać przez cały rok?

Domki rekreacyjne można bezproblemowo i komfortowo zamieszkiwać przez cały rok. Jak to wygląda w praktyce? W tym celu wystarczy zdecydować się na wersje ocieplane tzw. pianą otwartokomórkową PUR 13-18 cm gwarantującą doskonałą izolację ścian, dachu oraz podłogi.

#6 Na jakich typach działek można postawić domki rekreacyjne?

Domki rekreacyjne postawią Państwo na działce rolnej, rekreacyjnej lub leśnej. Aby cały proces zagospodarowania przebiegł poprawnie, należy w pierwszej kolejności udać się do urzędu gminy lub miasta i zweryfikować, czy plan przestrzenny obejmuje działkę. W przeciwnym wypadku należy wnieść o wydanie decyzji na temat warunków zabudowy.

#7 Czy na domki rekreacyjne trzeba uzyskać pozwolenie?

Biorąc pod uwagę aktualne standardy i przepisy, możemy śmiało stwierdzić, że na domki rekreacyjne do 70 metrów kwadratowych nie trzeba uzyskać pozwolenia. Warto jednak dokładnie zapoznać się z poszczególnymi procedurami w kategorii na naszej stronie zatytułowanej „Domki na zgłoszenie„.