Domy działkowe ROD całoroczne

Producent kontenerów mieszkalnych

Producent domków ROD

Domki na działkę ROD

Kontenery mieszkalne mogą pełnić różne funkcje. Można je postawić na działce i wykorzystać do celów rekreacyjnych i tym samym stworzyć swoje wymarzone miejsce wypoczynku poza miastem. Kontenery mieszkalne całoroczne są też wykorzystywane jako baza noclegowa dla pracowników sezonowych bądź pracujących poza swoim miejscem zamieszkania. 

Premium

od 43m2 – 57m2
Marka JB Homes jako recepta na luksusowy wypoczynek blisko natury. Nowoczesny design i aranżacja łamią stereotypy i wychodzą naprzeciw utartym schematom o domku mobilnym.

Standard

od 43m2 – 57m2

Nasze standardowe modele domów mobilnych z opcja BASIC bez wyposażenia i opcją COMFORT z umeblowaniem.

Dodatkowo na podstawie wyposażenia dodatkowego domów mobilnych można skonfigurować według własnej koncepcji z zewnątrz jak i na wewnątrz.

Glamp

od 25 m2 – 35 m2

Linia Glamp – komfortowe rozwiązanie dla biznesu w sektorze wypoczynku. Idealne dla ośrodków wypoczynkowych i kempingów, które chcą oferować swym klientom komfortowy pobyt w domku mobilnym, w sercu natury.

Nasza oferta

EXPO-62 Malta

Domek letniskowy Malta, model Standard – Letniskowo.pl

Powierzchnia: 57 m2, Wymiary: 4,3 x 13,2 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, przedpokój, garderoba

Sprawdź szczegóły ->
domek letniskowy

Malta

Domek letniskowy Typu Stodoła Malta, model Standard – Letniskowo.pl

Powierzchnia: 57 m2, Wymiary: 4,3 x 13,2 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, przedpokój, garderoba

Sprawdź szczegóły ->

EcoSylt

Powierzchnia: 60,28 m2, Wymiary: 13,7 x 4,4 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, pompa ciepła, fotowoltaika

Sprawdź szczegóły ->
Opinie

Nasi klienci

Domy działkowe całoroczne

Domki działkowe mają charakter domków rekreacyjnych, co oznacza, że są przeznaczone do sezonowego odpoczynku. Przypadną do gustu wszystkim osobom, które cenią sobie relaks na świeżym powietrzu, z dostępem do prywatnego miejsca noclegowego. Przy zastosowaniu odpowiedniego docieplenia i ogrzewania, domki całoroczne na działkę będą też funkcjonalne jesienią i zimą. Domki działkowe całoroczne powstają coraz częściej, ponieważ są proste i szybkie w realizacji. Nie wymagają pozwolenia na budowę, wystarczy zgłoszenie budynku do odpowiedniego urzędu. Czas produkcji zamyka się w ciągu 3-4 miesięcy. Jest to optymalny czas, potrzebny, aby klient zdążył załatwić wszystkie niezbędne formalności i przygotować podłoże pod domek letniskowy. Oferowane przez nas domki na działkę całoroczne to w pełni użyteczne i mobilne konstrukcje, które można dowolnie zaaranżować. Powierzchnia użytkowa oferowanych przez nas domków działkowych wynosi od 35 m2 do 60 m2. Każdy domek jest inny, jedyny w swoim rodzaju. Proponowane przez nas całoroczne domy działkowe występują w wersji standardowej oraz premium. Modele standardowe to funkcjonalne projekty uwzględniające kuchnię, łazienkę, salon i sypialnię. Z kolei ekskluzywna linia domków JB Homes to przestronne, słoneczne modele domów w nowoczesnym stylu.

Domek na działkę ROD z montażem

Niewielkie domki działkowe 35 m2 to dość częsty widok na działkach ROD. Tętniące życiem, zwłaszcza latem, ogródki działkowe, są bardzo popularne w naszym kraju. Jako naród słyniemy z zamiłowania do weekendowego odpoczynku poza miastem. Chętnie też zapraszamy rodzinę i znajomych do wspólnego spędzania czasu. Większość działkowców, nawet jeśli posiada działkę bez zabudowy, prędzej czy później dąży do tego, by postawić na niej domek, nawet niewielki. Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie budowy i montażu domków na działkę ROD i nie tylko. Gotowe domki na działkę powstają w nowoczesnej hali produkcyjnej w Białymstoku, skąd są w całości transportowane na działkę klienta. Domek na działkę ROD z montażem to bardzo wygodna usługa, którą można u nas zamówić. Klient musi jedynie przygotować działkę pod domek wg. naszych wytycznych, pamiętając o zasadzie, że na każde 500 m2 działki może przypadać jeden taki obiekt. Oferujemy ogromny wybór domków działkowych w różnym przedziale cenowym. Posiadamy modele standardowe domów działkowych w pełni umeblowane lub bez wyposażenia. Nasze konstrukcje są wykonane z solidnych materiałów, od sprawdzonych producentów. Zaufało nam szerokie grono klientów i ty też możesz do nich dołączyć. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy, a my przygotujemy ofertę, idealnie skrojoną na miarę twoich potrzeb i budżetu.

Domki na działkę z poddaszem

Domki działkowe 35 m2 dają wiele możliwości aranżacji. Decydując się na domy działkowe z naszej oferty, klient ma możliwość wyboru domku z jedną, dwoma lub trzema sypialniami. Na niewielkiej przestrzeni znajduje się również kuchnia i łazienka, dzięki czemu domek jest komfortowy nawet dla kilku osobowej rodziny. Przedstawiane przez nad domki na działkę są w stanie pomieścić nawet 8 osób. Każdy domek można dowolnie wyposażyć w niezbędne meble i sprzęty. Oferujemy również szeroki wybór opcji dodatkowych, takich jak zmywarka, klimatyzator, czujki ruchu, alarmy itd. W zgodzie z przepisami budynek rekreacji indywidualnej nie może mieć poddasza użytkowego. Można natomiast postawić domek na działkę ROD z poddaszem nieużytkowym oraz wyposażyć go w antresolę. Wszystkie domki produkcji Letniskowo.pl zaprojektowane są z myślą o przyszłych mieszkańcach. Niewielka przestrzeń została zagospodarowana w taki sposób, by była jak najbardziej użyteczna. Stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które są przez nas dokładnie przetestowane.

Domki ogrodowe na działkę ROD

Domki działkowe ROD to szybki sposób na własne cztery kąty, bez zbędnych formalności. Każda osoba, która lubi spędzać urlop na działce, z naszej ofercie znajdzie coś dla siebie. Posiadamy szeroki wybór domów ogrodowych o różnych rozmiarach od 35 m2 do 60 m2. Domek na działkę drewniany to inaczej domek letniskowy, który jest budynkiem rekreacji indywidualnej. Domki takie najczęściej stają na działkach rekreacyjnych lub na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych. Działek należących do ROD nie można wykupić, ale nie musimy być właścicielem działki, aby postawić domek letniskowy. Po spełnieniu określonych warunków mobilny domek ogrodowy można ustawić także na działce budowlanej, leśnej i rolnej. Produkujemy domki ogrodowe na działkę ROD i inne rodzaje działek. Nasze domki posiadają wszystkie niezbędne instalacje i sprzęty, które pozwalają na wygodne używanie ich przez cały rok, bez względu na wybrany model. Budując z nami, nasi klienci otrzymują rzetelną wycenę, profesjonalne doradztwo oraz terminową dostawę domku na działkę. Oferujemy usługę transportu domków ogrodowych na działkę ROD na terenie całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.