Domki socjalne

Oferta domów mobilnych Letniskowo oraz JB Homes

Realizacje

Całoroczne domki socjalne

Projekt indywidualny domku socjalnego dostosowany do koncepcji i wymagań Klienta. 

Letniskowo

Galeria realizacji

Domki socjalne

Domki socjalne, to lokale z założenia przeznaczone dla osób w trudnej sytuacji życiowej. Mają za zadanie zaspokojenie podstawowych potrzeb mieszkaniowych osób objętych pomocą. Często domki socjalne są tymczasowym miejscem zamieszkania cudzoziemców do czasu uzyskania przez nich zezwolenia na pobyt, ochrony międzynarodowej lub wyjazdu do kraju pochodzenia. Zapewnienie dachu nad głową osobom w trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej najczęściej spoczywa na barkach gminy lub miasta. Przygotowana przez nas oferta całorocznych domków socjalnych powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tego rodzaju lokale Projektowane przez nas domki socjalne mogą pełnić różne funkcje: mieszkania socjalnego, ośrodku dla cudzoziemców, lokalu komunalnego czy domu uchodźcy. Choć miejsca takie kojarzą się z niskim standardem, w Letniskowo.pl przełamujemy ten stereotyp. Projektowane przez nas zabudowania socjalne to nowoczesne, funkcjonalne domki, wyposażone w kuchnię/aneks kuchenny, łazienkę i sypialnie. Nasza oferta uwzględnia wyposażenie domów we wszystkie niezbędne sprzęty i meble. Inwestor może też wybrać opcję bez wyposażenia. Najczęściej wybieranym wariantem są domki o powierzchni do 60 m2. Przy założeniu takiego metrażu jesteśmy w stanie zorganizować optymalną ilość miejsca dla nawet dla 6-8 osób. Gotowe domki socjalne są również alternatywą dla najmowanych budynków hotelowych do celów socjalnych. Warto podkreślić, że domki socjalne niosą realną pomoc osobom potrzebującym, poprzez zabezpieczenie ich podstawowej potrzeby, jaką jest potrzeba mieszkania.

Gotowe domki socjalne

W domkach od Letniskowo.pl znajdziemy wszystko, co niezbędne do wygodnego, codziennego życia. Domki są jasne i ciepłe, co bezpośrednio przekłada się na komfort mieszkańców. Choć zazwyczaj powierzchnia domków socjalnych nie jest duża, w naszych projektach zadbaliśmy o to, by nie było to ograniczeniem. W każdym domku znajduje się kuchnia/aneks kuchenny, który umożliwia mieszkańcom przygotowywanie posiłków i może zostać wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty AGD. Łazienka, w skład której wchodzi umywalka, prysznic i toaleta pozwoli zaspokoić potrzeby higieniczne. Projektując domki socjalne, pamiętamy o tym, by znalazła się w nich odpowiednia ilość miejsc noclegowych. W zależności od aktualnych potrzeb, w domku może znajdować się jedna, dwie, trzy, a nawet cztery sypialnie, a w nich łóżka pojedyncze, podwójne, piętrowe. Domki w całości powstają w fabryce, co przekłada się na to, że w szybki sposób możemy otrzymać lokal dokładnie taki, jaki życzy sobie inwestor. Ponadto, oferowane przez na domki socjalne podlegają personalizacji. Oznacza to, że możemy zdecydować, jak ma wyglądać domek w środku jak i na zewnątrz. Niewątpliwą zaletą produkowanych przez nas domków socjalnych jest ich mobilność. Domki, w całości są transportowane do wybranej lokalizacji i w razie konieczności można je przewieźć w inne miejsce np. jeśli dotychczasowa działka przestaje być wystarczająca. Co więcej, mobilne domki socjalne można stawiać przez cały rok, dlatego nie jesteśmy ograniczeni przez warunki pogodowe.

Producent domków socjalnych

Letniskowo.pl to doświadczony producent domków socjalnych. Realizowaliśmy między innymi takie projekty jak osiedle domków socjalnych dla uchodźców w Szwecji. Domki socjalne mogą funkcjonować pojedynczo lub być częścią całego osiedla, które umożliwia zakwaterowanie sporej liczby osób. Tak też było w tym przypadku. Koszt realizacji takiego przedsięwzięcia jest uzależniony od wielu czynników, dlatego ofertę, jak i kosztorys sporządzamy na indywidualne zapytanie. Naszą misją jest zapewnienie godnych warunków mieszkaniowych tym, którzy tego potrzebują. Oferowane przez nas gotowe domki socjalne w niczym nie przypominają cieszących się złą sławą lokali socjalnych. Co wyróżnia naszą ofertę ? Produkowane przez nas domki socjalne to całoroczne, certyfikowane modele, ocieplone pianka PUR 13-18 cm, ogrzewane, wyposażone we wszystkie niezbędne instalacje. Warto nadmienić, że oferowane przez nas domki to nowoczesne, proste bryły, które wpasują się w niemal każdy krajobraz, czy to miejski czy pozamiejski. Najważniejsza dla nas jest jednak funkcjonalność. Projektując domki socjalne nie zapominamy o tym, że powinny spełniać wymogi w zakresie stanu technicznego i wyposażenia. Ponieważ domki socjalne wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, wyróżniają się one wysokim poziomem odporności na czynniki zewnętrzne. Domki socjalne to jedynie część oferty Letniskowo.pl. Jesteśmy w stanie zrealizować niemalże każdy projekt: domki biurowe, pawilony handlowe, kontenery biurowe, domki letniskowe, kempingi, kwatery pracownicze Realizujemy projekty na terenie całej Europy. Działamy na rynku od ponad 10 lat, przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają dostarczać klientom najwyżej jakości produkty. Nieustannie inwestujemy też w nowe technologie, by oferowane przez nas usługi były na jeszcze wyższym poziomie. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.