Całoroczne domki holenderskie i angielskie

Poznaj całoroczne i nowoczesne domki holenderskie z linii STANDARD oraz JB HOMES
Nowoczesne domki od producenta

Domy holenderskie oraz angielskie

domek drewniany letniskowy

Premium

od 43m2 – 57m2
Marka JB Homes jako recepta na luksusowy wypoczynek blisko natury. Nowoczesny design i aranżacja łamią stereotypy i wychodzą naprzeciw utartym schematom o domku mobilnym.
domki letniskowe drewniane

Standard

od 43m2 – 57m2
Marka JB Homes jako recepta na luksusowy wypoczynek blisko natury. Nowoczesny design i aranżacja łamią stereotypy i wychodzą naprzeciw utartym schematom o domku mobilnym.
domki mobilne cena

Na działkach klientów

od 43m2 – 57m2
Marka JB Homes jako recepta na luksusowy wypoczynek blisko natury. Nowoczesny design i aranżacja łamią stereotypy i wychodzą naprzeciw utartym schematom o domku mobilnym.

Całoroczne domki holenderskie – sprzedaż od producenta Letniskowo.pl 

Domki holenderskie oferowane przez Letniskowo.pl to rozwiązania dedykowane najbardziej wymagającym klientom. Każda osoba, która ceni sobie nie tylko luksus, ale także komfort i praktyczność powinna zdecydować się na naszą ofertę. W zależności od indywidualnych założeń można także wybrać m.in.:

 • domki pracownicze,

 • kampingi,

 • rozwiązania hotelowe,

 • ośrodki wypoczynkowe,

 • projekty publiczne,

 • inne rozwiązania biznesowe,

 • domki holenderskie na działkach klientów.

Nasza oferta jest jedną z najbardziej atrakcyjnych pod kątem jakościowym. Stawiamy na budowę domków holenderskich z materiałów najwyższej klasy. Zwracamy uwagę na detale – wszystko robimy w taki sposób, aby klienci mogli wykorzystywać domki holenderskie przez lata bez żadnych mankamentów.

Całoroczne domki angielskie – od 35, 50 i 70m2 luksusu połączonego z ekologicznymi rozwiązaniami

Decydując się na domki angielskie lub holenderskie, mogą Państwo wybrać nasze standardowe modele z opcją BASIC (bez wyposażenia) oraz COMFORT (z umeblowaniem). Rekomendujemy również rozważyć domki premium, które tworzymy we współpracy z marką JB Homes. To receptura na luksusowy wypoczynek blisko natury. Ze względu na nowoczesny design JB Homes Premium przełamią Państwo stereotypy i wyjdą naprzeciw utartym schematom. 

Nasze domki klasy premium to „podróż w przyszłość”, podziw wśród społeczeństwa i ponadprzeciętny komfort egzystencji owiany najwyższej klasy materiałami zabezpieczającymi inwestycję przed warunkami atmosferycznymi.

Całoroczne domki holenderskie i angielskie – dlaczego warto zainwestować w nasze rozwiązania?

Domki holenderskie i angielskie produkowane przez Letniskowo.pl to przede wszystkim możliwość wyboru wyposażenia, kolorystyki i właściwego rozmieszczenia każdego elementu w Państwa inwestycji.

Zależnie od indywidualnych założeń oraz przeznaczonego budżetu można wybrać modele wyposażone od „A” do „Z” lub zdecydować się na rozwiązania BASIC bez umeblowania i zrobić to samodzielnie – we własnym zakresie. Prosimy pamiętać, że w każdym wypadku można zwrócić się do nas o pomoc w ustaleniu koncepcji wnętrza. Nasi specjaliści merytorycznie doradzają i odpowiadają na wszelkie pytania. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Nowe domki angielskie i holenderskie – korzyści

Korzyści związane z zakupem domków angielskich i holenderskich:

 • wysoki poziom komfortu – ze względu na zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz pianki otwartokomórkowej PUR 13-18 cm w podłodze, ścianach oraz dachu domki holenderskie i angielskie znajdujące się w naszej ofercie są znakomicie wyizolowane (co skutecznie odprowadza dźwięki z otoczenia i pozwala niskim kosztem ogrzać inwestycję – jest to ważne szczególnie w porze zimowej);

 • bezpieczeństwo – domki angielskie i holenderskie można wyposażyć w drzwi antywłamaniowe oraz rolety antywłamaniowe (wpływa to na większy komfort aktualnych lokatorów);

 • ekologia – każdą inwestycję budujemy zgodnie z najnowszymi trendami ekologicznymi (w konsekwencji do realizacji projektów wykorzystujemy materiały łatwe w utylizacji niezagrażającej środowisku);

 • wszechstronne zastosowanie – domki angielskie i holenderskie można wykorzystać zarówno w celach wypoczynkowych, ale także jako kwatery pracownicze;

 • nowoczesny design – każdy projekt realizujemy zgodnie z aktualnymi trendami wnętrzarskimi (dzięki temu bryły budynków są nowoczesne, a ewentualne wyposażenie luksusowe nawet w przypadku modeli COMFORT).

Ogromną zaletą inwestycji w domki holenderskie i angielskie jest błyskawiczna realizacja. Cały proces trwa mniej więcej 3-4 miesiące. To niewiele, biorąc pod uwagę fakt, że konkurencyjnym przedsiębiorstwom budowa zajmuje nawet powyżej 6 miesięcy. W naszym przypadku sprawne wykonanie wynika z ponad 10-letniego doświadczenia w branży i zatrudnianiu wyłącznie wyspecjalizowanych pracowników z minimum 5-letnim stażem.

Nowoczesne domki holenderskie i angielskie – sprawdź ofertę Letniskowo.pl już dziś!

Nowoczesne domki holenderskie i angielskie to jedynie część naszej oferty. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych propozycji, które nie tylko zwiększą jakość Państwa wypoczynku, ale także poprawią komfort pracowników w delegacji (np. domki pracownicze).

Całoroczne domki holenderskie w wyjątkowym wydaniu są dostępne tylko u nas. Zapoznaj się z funkcjonalnymi, użytecznymi i designerskimi rozwiązaniami z linii STANDARD oraz JB HOMES. W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni mailowo lub telefonicznie. 

FAQ – najczęstsze pytania i odpowiedzi [domki holenderskie i angielskie]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi w tematyce domków holenderskich i angielskich?

#1 Ile kosztują domki holenderskie i angielskie?

Ceny są ustalane indywidualnie na podstawie dobranego wyposażenia i modelu. Aby poznać finalną kwotę, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszymi specjalistami. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

#2 Jak długo trzeba czekać na realizację całorocznych domków angielskich lub holenderskich?

Realizacja całorocznych domków angielskich to kwestia 3-4 miesięcy.

#3 Czy na budowę letniskowych domków angielskich i holenderskich trzeba mieć pozwolenie?

Pozwolenie na budowę letniskowych domów angielskich i holenderskich nie jest wymagane, jeżeli inwestycja nie przekracza 70 metrów kwadratowych.

#4 Czy domki holenderskie i angielskie można zamieszkiwać przez cały rok?

Tak. Ze względu na ocieplenie domków holenderskich i angielskich pianką PUR otwartokomórkową, można je zamieszkiwać przez cały rok. Wyizolowanie drzwi, ścian oraz dachu pozwala ogrzać nieruchomość zdecydowanie szybciej.

#5 Na jakich typach działek postawią Państwo domki angielskie lub holenderskie?

Domki angielskie i holenderskie postawią Państwo na działce rolnej, leśnej lub rekreacyjnej.