Elba FF

Model Standard

Standard

Elba FF

Poznajcie nasz nowy model domku mobilnego bez kół, czyli ELBA FF (flat floor). Stosując to rozwiązanie uzyskaliśmy kąt nachylenia dachu 30°. Sprawiło to, że domek stał się bardziej przestrzenny, dzięki czemu przebywanie w nim jest wyjątkowo komfortowe.  

Układ pomieszczeń został zaprojektowany na powierzchni 55 m2 w taki sposób, aby zmieściły się w nim salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie umiejscowione obok siebie oraz łazienka z kabiną prysznicową umieszczoną we wnęce. Dodatkowo w przedpokoju została wygospodarowana wnęka na pojemną i praktyczną szafę.  

Dodatkowo w prezentowanym modelu zastosowaliśmy zabudowy mebli nad łóżkami w wersji wyposażenia dodatkowego DeLux co pozwala na komfortowe wykorzystanie przestrzeni. Taka aranżacja wyróżniają się nie tylko pięknym, minimalistycznym designem, ale także nienagannym wyglądem naszych sypialni, w których raz na zawsze zapanuje porządek i ład.

Model dostępny w standardzie w elewacji blachy na rąbek z elementami Panelu Fronto.

Model występuje w opcji wyposażenie BASIC oraz COMFORT.

Informacje

Szczegóły

Każdy model standard możesz wybrać bez wyposażenia w wersji BASIC lub z wyposażeniem – opcja COMFORT. Dodatkowo możesz wybrać rodzaj elewacji i warianty: okien, ogrzewania, oświetlenia oraz inne wyposażenie dodatkowe.  Szczegóły w karcie produktu.
domek caloroczny
Basic
Comfort
Widok z góry

Rzut

Projekt wnętrrza domku Letniskowego do 70 m2 ELBA FF. Rzut 3D domku letniskowego

Elba FF

Podstawowe informacje
2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój,
Stwórz swój
Własny domek
Letniskowo

Galeria