Nowoczesne domki letniskowe

Poznaj całoroczne i nowoczesne domki letniskowe z linii STANDARD oraz JB HOMES
Nasza oferta

Nowoczesne domki letniskowe

Premium

od 43m2 – 57m2
Marka JB Homes jako recepta na luksusowy wypoczynek blisko natury. Nowoczesny design i aranżacja łamią stereotypy i wychodzą naprzeciw utartym schematom o domku mobilnym.

Standard

od 43m2 – 57m2

Nasze standardowe modele domów mobilnych z opcja BASIC bez wyposażenia i opcją COMFORT z umeblowaniem.

Dodatkowo na podstawie wyposażenia dodatkowego domów mobilnych można skonfigurować według własnej koncepcji z zewnątrz jak i na wewnątrz.

Glamp

od 25 m2 – 35 m2

Linia Glamp – komfortowe rozwiązanie dla biznesu w sektorze wypoczynku. Idealne dla ośrodków wypoczynkowych i kempingów, które chcą oferować swym klientom komfortowy pobyt w domku mobilnym, w sercu natury.

domki letniskowe drewniane

Standard

od 43m2 – 57m2
Marka JB Homes jako recepta na luksusowy wypoczynek blisko natury. Nowoczesny design i aranżacja łamią stereotypy i wychodzą naprzeciw utartym schematom o domku mobilnym.
domki mobilne cena

Na działkach klientów

od 43m2 – 57m2
Marka JB Homes jako recepta na luksusowy wypoczynek blisko natury. Nowoczesny design i aranżacja łamią stereotypy i wychodzą naprzeciw utartym schematom o domku mobilnym.

Nowoczesne domki letniskowe – nasza oferta

Nowoczesne domki letniskowe z naszej oferty wyróżniają się estetycznym, ponadprzeciętnym i luksusowym wykonaniem. Budujemy standardowe modele BASIC bez wyposażenia, a także COMFORT z umeblowaniem.

Zachęcamy również do zakupu rozwiązań premium będących niezastąpioną recepturą na luksusowy wypoczynek. W tym przypadku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, „łamiąc” utarte schematy o domkach mobilnych. U nas mogą Państwo liczyć na wybitną jakość i gustowną aranżację.

Dlaczego warto zdecydować się na nowoczesne domki letniskowe?

Całoroczne domki letniskowe to przede wszystkim oszczędność – wymagają wyłącznie jednorazowego nakładu finansowego. W przyszłości muszą Państwo dokonywać jedynie drobnych opłat za eksploatację w sezonie wypoczynkowym. 

Biorąc pod uwagę aktualne standardy rozwiązania tego typu okazują się również bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu, ponieważ są wyposażone we właściwe izolacje termiczne i uszczelnienia (pianka pur do 18 cm) – dzięki temu ciepło nie wydostaje się ze środka.

Nowoczesne domki letniskowe – zalety

Poniżej przedstawiamy zalety, jakie wiążą się z inwestycją w całoroczne domki letniskowe.

Nowoczesne domki letniskowe – możliwość inwestycji w instalację grzewczą

Nowoczesne domki są rozwiązaniami kompletnymi. Można je użytkować bez względu na aktualną porę roku. Jeżeli mówimy o modelach premium z naszej oferty – mogą one być doskonałą alternatywą domów wybudowanych w innej technologii, z innych materiałów. Warto również wspomnieć, iż domki w standardzie mają instalację grzewczą – klient nie musi ponosić dodatkowych kosztów.

Nowoczesne domki letniskowe – możliwość doboru wyposażenia i kolorystyki poszczególnych elementów

Inwestując w nowoczesne, całoroczne domki letniskowe stawiają Państwo na najwyższe standardy. Można w tym przypadku dobrać nie tylko właściwe wyposażenie, ale także kolorystykę poszczególnych elementów. Warto również wspomnieć, iż każdy projekt uwzględnia m.in.:

  • kuchnię,

  • łazienkę,

  • miejsce do wypoczynku.

Wszechstronność domków całorocznych Letniskowo.pl gwarantuje najwyższy komfort wypoczynku, możliwość przyrządzenia domowego, dobrego posiłku i skorzystania z tzw. pełnoprawnej toalety.

Nowoczesne domki letniskowe – możliwość bezproblemowej zmiany lokalizacji

Całoroczne domki letniskowe są rozwiązaniami mobilnymi. Można je wyposażyć w kółka pozwalające zmienić ich lokalizację. Między innymi z tego powodu dedykujemy je również w miejscach pracy (np. na placach budowy).

Komu dedykujemy nowoczesne domki letniskowe?

Nasze domki  są doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie możliwość komfortowego wypoczynku w miejscu przystosowanym idealnie do ich preferencji. To dobra opcja, którą powinni wybrać niecierpliwi konsumenci – ze względu na optymalne rozmiary domków budowa potrwa mniej niż pół roku.

Nowoczesne domki letniskowe – oferta kierowana do klientów indywidualnych oraz biznesowych

Letniskowo.pl proponuje Państwu również ofertę biznesową obejmującą m.in.:

  • kempingi,

  • domki pracownicze,

  • inne rozwiązania biznesowe.

W każdym przypadku dokładnie weryfikujemy założenia klienta i dostosowujemy każdy projekt indywidualnie – zgodnie z koncepcją osoby zlecającej.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wysokiej jakości rozwiązaniami wypoczynkowymi lub pracowniczymi – pozostajemy dyspozycyjni mailowo lub telefonicznie. Pomagamy w doborze właściwego rozwiązania uwzględniając nawet najdrobniejsze preferencje klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

FAQ – najczęstsze pytania i odpowiedzi [nowoczesne domki letniskowe]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi w tematyce nowoczesnych domków letniskowych?

#1 Ile kosztują nowoczesne domki letniskowe? – cennik

Ceny za całoroczne domki letniskowe są ustalane indywidualnie m.in. na podstawie metrażu, wyposażenia oraz konkretnych założeń zleceniodawcy. W celu poznania konkretnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Pomożemy dobrać idealny projekt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pozostajemy dyspozycyjni.

#2 Czy na nowoczesne domki letniskowe trzeba uzyskać pozwolenie?

Nowoczesne domki letniskowe są doskonałą opcją dla osób, które nie chcą „bawić się” w wypełnianie zbędnych formalności. Jeżeli Państwa projekt nie przekracza 70 m2 – pozwolenie na budowę nie jest konieczne. Aby poznać szczegóły, zachęcamy do sprawdzenia kategorii „Domki na zgłoszenie„.

#3 Gdzie można postawić nowoczesne domki letniskowe?

Nowoczesne domki letniskowe można postawić na większości rodzajów działek. Mogą to być m.in. działki rolne, rekreacyjne lub leśne. Warto pamiętać, aby w każdym przypadku dokładnie zweryfikować plan zagospodarowania przestrzennego.

#4 Ile czasu potrzeba na zbudowanie nowoczesnego domku letniskowego?

Nasze domki budujemy mniej niż pół roku. Zazwyczaj terminy nie przekraczają 3-4 miesięcy. Finalny czas oczekiwania zależy jednak od specyfiki Państwa projektu, metrażu, wyposażenia oraz ewentualnych zmian w trakcie budowy (uzależnionych od preferencji klienta).

#5 Jak długo budujemy nowoczesne domki letniskowe?

Nowoczesne domki letniskowe budujemy od ponad 10 lat. Przez cały czas stawiamy przede wszystkim na modny design, wygodę użytkowania oraz praktyczność. Jeżeli chcą Państwo zainwestować w luksusowe, całoroczne domki letniskowe – zachęcamy do kontaktu. Mamy w ofercie nowoczesne domki letniskowe od 35 do 57 m2. Dysonujemy modelami standardowymi z opcją BASIC (bez wyposażenia) i opcją COMFORT z wyposażeniem. Oferujemy również luksusowe rozwiązania premium będące receptą na luksusowy wypoczynek blisko natury.