Nicea

Model Standard

Standard

Nicea

Model domku mobilnego bez kół. Dzięki zastosowaniu mobilnego podwozia bez kół uzyskaliśmy kąt nachylenia dachu 30°. Dzięki temu nasz domek mobilny jest bardziej przestrzenny i doskonale sprawdzi się do zamieszkania przez cały rok.

Domek mobilny Nicea został zaprojektowany na bazie układu pomieszczeń najpopularniejszego modelu Riviera, czyli domku z dwiema sypialniami po przeciwnych stronach, sypialni z aneksem kuchennym oraz łazienki. Dodatkowo w prezentowanym modelu zastosowaliśmy zabudowy mebli nad łóżkami w wersji wyposażenia dodatkowego DeLux co pozwala na komfortowe wykorzystanie przestrzeni. Taka aranżacja wyróżniają się nie tylko pięknym, minimalistycznym designem, ale także nienagannym wyglądem naszych sypialni, w których raz na zawsze zapanuje porządek i ład.

Model dostępny w standardzie w elewacji blachy na rąbek z elementami Panelu Fronto.

Model występuje w opcji wyposażenie BASIC oraz COMFORT.

dom drewniany całoroczny
Informacje

Szczegóły

Każdy model standard możesz wybrać bez wyposażenia w wersji BASIC lub z wyposażeniem – opcja COMFORT. Dodatkowo możesz wybrać rodzaj elewacji i warianty: okien, ogrzewania, oświetlenia oraz inne wyposażenie dodatkowe.  Szczegóły w karcie produktu.
Basic
Comfort
Widok z góry

Rzut

Nicea

Podstawowe informacje
2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój,
Stwórz swój
Własny domek
Letniskowo

Galeria