Letniskowe domki mobilne Warszawa

Gotowe domy modułowe i letniskowe
Producent domów mobilnych

Gotowe domy mobilne

W naszej ofercie znajdziesz największy wybór całorocznych domków letniskowych. Nasze projekty realizujemy na terenie całego kraju, również w dużych miastach, takich jak Warszawa. Zapoznaj się z ofertą gotowych, całorocznych domków od Letniskowo.pl i spełnij swoje marzenie o własnym domku. Masz swój własny pomysł na domek? Udostępnimy ci szeroką gamę wzorników, dzięki którym spersonalizujesz swój mobilny dom na kołach pod kątem kolorystyki materiałów wykończeniowych i rodzaju wyposażenia. Ogromna wiedza naszych pracowników poparta jest wieloletnim doświadczeniem. Zrealizowaliśmy setki projektów domków letniskowych w kraju i za granicą, dlatego jesteśmy sprawdzonym producentem gotowych domków całorocznych.
gotowe domy z bali całoroczne
Domki modułowe Warszawa

Producent letniskowych domków mobilnych Warszawa

EXPO-62 Malta

Domek letniskowy Malta, model Standard – Letniskowo.pl

Powierzchnia: 57 m2, Wymiary: 4,3 x 13,2 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, przedpokój, garderoba

Sprawdź szczegóły ->
domek letniskowy

Malta

Domek letniskowy Typu Stodoła Malta, model Standard – Letniskowo.pl

Powierzchnia: 57 m2, Wymiary: 4,3 x 13,2 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, przedpokój, garderoba

Sprawdź szczegóły ->

EcoSylt

Powierzchnia: 60,28 m2, Wymiary: 13,7 x 4,4 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, pompa ciepła, fotowoltaika

Sprawdź szczegóły ->
Opinie

Nasi klienci

Gotowe domki letniskowe całoroczne Warszawa – innowacyjne technologie i wysoka jakość wykonania

Gotowe domki letniskowe całoroczne to budynki, które zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o użytkowaniu przez cały rok. Są przystosowane do różnych warunków atmosferycznych, a także wyposażone w odpowiednie systemy grzewcze, wentylacyjne i sanitarno-higieniczne. Dedykujemy je osobom ceniącym sobie komfort, prywatność i krótki czas oczekiwania na wykonanie (nawet do pół roku). W naszej ofercie znajdziesz domki letniskowe całoroczne Standard oraz Premium wyróżniające się nowoczesnym designem, oraz aranżacją łamiącą stereotypy.

Gotowe domy modułowe Warszawa

Interesują Cię gotowe domy modułowe? W takim razie przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej zwróć uwagę na kilka ważnych kwestii, a mianowicie:

 • koszty eksploatacji – dokładnie przeanalizuj koszty związane z eksploatacją domu modułowego (sprawdź, ile kosztuje prąd, woda i gaz, a także zweryfikuj inne opłaty związane z użytkowaniem tego typu rozwiązań przez cały rok);
 • metraż i liczba pokoi – optymalną opcją będzie wybór domu Premium lub Standard w granicach od 43 do 57 metrów kwadratowych (wówczas cena okaże się bardzo atrakcyjna, a użyteczność domu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów;
 • wyposażenie – decydując się na gotowe domy modułowe w Warszawie, zweryfikuj stan wyposażenia konkretnych domków (są one najczęściej oferowane z kompleksowym asortymentem, co jest dużym udogodnieniem i wiąże się jedynie z minimalnymi dopłatami).

Ostatecznie warto dodatkowo porównać ceny różnych domków modułowych i zdecydować się na raczej na rozwiązania z tzw. wyższej półki cenowej. Pamiętajmy, że oszczędność rzędu kilku tysięcy złotych może zdecydowanie obniżyć komfort naszej egzystencji.

Domki holenderskie Warszawa

Domki holenderskie, które oferujemy klientom z woj. mazowieckiego wyróżniają się licznymi korzyściami. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich:

 • mobilność – są zazwyczaj małe i łatwe w przypadku zmiany miejsca pobytu;
 • niskie koszty – w porównaniu z tradycyjnymi domami, domki holenderskie okazują się nawet o 60-70% tańsze w budowie i utrzymaniu;
 • łatwa konserwacja – domki holenderskie są zazwyczaj wykonane z materiałów łatwych w utrzymaniu (w konsekwencji wymagają niewiele pracy, aby utrzymać je w dobrym stanie);
 • funkcjonalność – mimo swoich niewielkich rozmiarów (od 43 do 57 m2) umożliwiają bezproblemowe funkcjonowanie przez cały rok (są wyposażone w kuchnie, łazienki i sypialnie);
 • ekorozwój – z racji swoich niewielkich rozmiarów, domki holenderskie wymagają mniejszej ilości energii do ogrzewania i chłodzenia, co pomaga zredukować ceny za energię i pozytywnie wpływa na środowisko (ograniczając wydobycie dwutlenku węgla do atmosfery).

Istotną zaletą domków holenderskich z Warszawy jest stylowy wygląd. Mają często wyjątkowy, ponadczasowy design umożliwiający wyrażenie swojej osoby, dokładnie w taki sposób, jak sobie wymarzyłeś. Aranżacja łamie stereotypy, wychodząc naprzeciw utartym schematom o domkach holenderskich.

Domy mobilne Warszawa

Domy mobilne były szczególnie popularne w latach 40. i 50. XX wieku. W tym czasie wiele rodzin wykorzystywało je jako stałe miejsca zamieszkania. Co ciekawe – w Stanach Zjednoczonych tego typu rozwiązania były wykorzystywane jako schronienie tymczasowe dla osób, które utraciły swoje domy z powodu katastrof naturalnych (np. huraganów lub trzęsień ziemi). Kilka ciekawostek o domach mobilnych:

 • wraz z rozwojem technologii domki mobilne stają się coraz bardziej ekologiczne i energooszczędne;
 • w ofertach wielu firm z całej Polski (w tym Letniskowo.pl) dostępne są specjalne domki mobile zaprojektowane dla osób starszych lub z niepełnosprawnościami, uwzględniając ich specjalne potrzeby i wymagania;
 • domki mobilne okazują się bardzo popularne również jako domy wakacyjne, ponieważ mogą być łatwo przenoszone w różne miejsca, zapewniając tym samym swobodę podróżowania i odkrywania nowych miejsc.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze oferty dot. domów mobilnych – skontaktuj się z naszymi ekspertami. Chętnie doradzimy i zaproponujemy Ci najbardziej odpowiednią opcję.

W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni mailowo lub telefonicznie.

Domki kontenerowe Warszawa

Domki kontenerowe to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wytrzymałość, łatwość transportu i stosunkowo niskie koszty, jeżeli chodzi o zaprojektowanie i wykonanie tego typu rozwiązań. Są dobrą opcją w przypadku egzystowania w nieco bardziej „surowych” klimatach. Ze względu na modularną konstrukcję, można je dostosować do różnych potrzeb – nie tylko mieszkalnych, ale również biurowych.

Warto również wspomnieć, iż kontenery, z których budowane są domki kontenerowe w obrębie woj. mazowieckiego pochodzą z tzw. recyklingu, co sprawia, że są przyjazne dla środowiska i zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Cieszą się coraz większą popularnością wśród architektów i projektantów, którzy szukają innowacyjnych i ekonomicznych rozwiązań w budownictwie.