Letniskowe domki mobilne Poznań

Gotowe domy modułowe i letniskowe
Producent domów mobilnych

Gotowe domy mobilne

W Letniskowo.pl posiadamy wiele modeli gotowych domków całorocznych, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie domki holenderskie naszej produkcji posiadają świetnie rozplanowane wnętrza, z powodzeniem można prowadzić w nich codzienne życie. Niepodważalną zaleta gotowych konstrukcji mobilnych jest błyskawiczna realizacja. W ciągu 3-4 miesięcy od złożenia zamówienia domek letniskowy jest gotowy do zamieszkania. Produkujemy domki do użytku sezonowego oraz w wersji z ociepleniem pianką PUR 13-18 cm do użytku całorocznego. Kładziemy duży nacisk na jakość użytych materiałów, dlatego korzystamy tylko ze sprawdzonych, certyfikowanych dostawców.
gotowe domy z bali całoroczne
Domki modułowe Poznań

Producent letniskowych domków mobilnych Poznań

EXPO-62 Malta

Domek letniskowy Malta, model Standard – Letniskowo.pl

Powierzchnia: 57 m2, Wymiary: 4,3 x 13,2 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, przedpokój, garderoba

Sprawdź szczegóły ->
domek letniskowy

Malta

Domek letniskowy Typu Stodoła Malta, model Standard – Letniskowo.pl

Powierzchnia: 57 m2, Wymiary: 4,3 x 13,2 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, przedpokój, garderoba

Sprawdź szczegóły ->

EcoSylt

Powierzchnia: 60,28 m2, Wymiary: 13,7 x 4,4 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, pompa ciepła, fotowoltaika

Sprawdź szczegóły ->
Opinie

Nasi klienci

Gotowe domki letniskowe całoroczne Poznań – rozwiązania od Letniskowo

Gotowe domki letniskowe całoroczne w Poznaniu to dobra inwestycja z wielu powodów. Przede wszystkim, pozwalają na szybkie i wygodne rozpoczęcie wakacji lub odpoczynku bez konieczności budowania od podstaw. Ponadto, posiadanie takiego domku daje pewność, że zawsze będzie się mieć miejsce na spędzenie wolnego czasu w komfortowych warunkach. Inną korzyścią jest możliwość wynajmowania domku, co może przynieść dodatkowe dochody. Co ciekawe – tego typu rozwiązania mieszkalne zazwyczaj są wykonane z trwałych, jakościowych materiałów. Inwestycja w gotowe domki letniskowe całoroczne w Poznaniu może przynieść liczne korzyści na dłuższą metę. Zdecyduj się na ofertę Letniskowo! Sprawdź nasze propozycje już dziś!

Gotowe domy modułowe od producenta Poznań – zalety

Inwestycja w gotowe domy modułowe w Poznaniu wiąże się z licznymi zaletami, a mianowicie:

 • Wysoka jakość wykonania – domy modułowe od Letniskowo charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz ponadprzeciętną wytrzymałością na warunki atmosferyczne.
 • Instalacja grzewcza – gotowe domy modułowe są przystosowane do przebywania w nich przez cały rok dzięki standardowej instalacji grzewczej (dzięki temu okazują się dobrym rozwiązaniem zarówno na wakacje, jak i ferie zimowe).
 • Dostosowanie do preferencji – w domach modułowych Letniskowo można dobrać wyposażenie oraz różnorodną kolorystykę dopasowaną do preferencji kupujących.
 • Funkcjonalność – projekty domów modułowych uwzględniają najważniejsze pomieszczenia, takie jak kuchnia, łazienka i miejsce do wypoczynku w stylu pokoju dziennego.

Domki holenderskie Poznań – dla kogo?

Domki holenderskie w Poznaniu, popularne także jako „kempingi”, to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą prowadzić firmę związaną z turystyką. Najpopularniejsze sposoby wykorzystania domków holenderskich do prowadzenia biznesu:

 • Kemping – domki holenderskie można wykorzystać do stworzenia kempingu, który przyciągnie turystów zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem na łonie natury.
 • Wynajem na krótki okres – domki holenderskie można wynająć na krótki okres (przykładowo na majówkę dla dwóch par).
 • Wynajem na dłuższy okres – domki holenderskie można wynajmować na dłuższy okres (oscylujący nawet w granicach do kilku miesięcy). Jest to szczególnie przydatna opcja w przypadku osób szukających alternatywy dla tradycyjnego mieszkania (np. po jego całkowitym zalaniu spowodowanym klęską żywiołową).
 • Kwatery pracownicze – domki holenderskie są idealne jako kwatery pracownicze dla firm zatrudniających pracowników sezonowych.
 • Punkt gastronomiczny – domki holenderskie w Poznaniu można wykorzystać jako punkt gastronomiczny na imprezach plenerowych i festynach, oferując tam przekąski i napoje.

Domy mobilne Poznań – koszty

Ceny domów mobilnych zależą od wielu czynników, a finalna kwota bazuje na kilku istotnych elementach:

 1. Wielkość domu mobilnego – większe domy mobilne są droższe, ze względu na większą powierzchnię i ilość materiałów potrzebnych do ich budowy (najbardziej przystępne cenowo okazują się rozwiązania od 43 do 57 m2).
 2. Wyposażenie – domy mobilne mogą być wyposażone w różne urządzenia i meble, co wpływa na ich cenę (najdroższe są domki letniskowe z urządzeniami typu „Smart” oraz klimatyzacją).
 3. Lokalizacja – cena domów mobilnych w Poznaniu może być również uzależniona od ich lokalizacji, na przykład odległości od centrum miasta lub dostępności infrastruktury.
 4. Producent – ceny domów mobilnych mogą się różnić w zależności od producenta. Niektóre firmy specjalizują się w produkcji luksusowych domów mobilnych (wiąże się to zazwyczaj z wyższą ceną). Dobrym przykładem są rozwiązania Premium od Letniskowo. Wyróżniają się one najwyższymi kosztami, natomiast są ponadprzeciętnie jakościowe, a nowoczesny design i aranżacja wpasowują się w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.
 5. Dodatkowe koszty – finalna cena domów mobilnych może zawierać dodatkowe koszty związane z transportem oraz montażem.

Domki kontenerowe Poznań – komu dedykujemy ofertę Letniskowo?

Oferta Letniskowo na domki kontenerowe jest dedykowana przede wszystkim osobom, które poszukują oryginalnych i nowoczesnych rozwiązań w zakresie budownictwa oraz architektury. Proponowane domki kontenerowe w Poznaniu mogą być wykorzystane jako rozwiązania letniskowe, ale również jako domy całoroczne, biura, czy też przestrzenie handlowe. Są idealną opcją dla osób ceniących sobie wygodę, funkcjonalność i estetykę. Oferujemy duży wybór projektów, a domki kontenerowe dedykujemy również dla osób ceniących sobie ekologię i ekonomiczne rozwiązania – budowa kontenerowego domu generuje mniejszą ilość odpadów i pozwala na oszczędność czasu oraz pieniędzy.