Letniskowe domki mobilne Katowice

Gotowe domy modułowe i letniskowe
Producent domów mobilnych

Gotowe domy mobilne

Zapoznaj się z ofertą całorocznych domków letniskowych, które postawisz bez pozwolenia na budowę. W swojej ofercie posiadamy opcję wykończenia domku pod klucz, co oznacza, że cały ciężar budowy i wyposażenia spoczywa na producencie. Wszystkie prace, począwszy od projektu domku, aż do transportu i posadowienia domku na działce są po naszej stronie. Całoroczne domki mobilne stawiamy nawet w 3 miesiące, więc to oferta skierowana do osób, które cenią sobie wygodne i sprawdzone rozwiązania. Możesz wybierać spośród wielu modeli gotowych domków standardowych z wyposażeniem lub bez, albo zdecydować się na nowoczesny, luksusowy domek mobilny JB Homes.
gotowe domy z bali całoroczne
Domki modułowe Katowice

Producent letniskowych domków mobilnych Katowice

domek letniskowy

Malta

Domek letniskowy Typu Stodoła Malta, model Standard – Letniskowo.pl

Powierzchnia: 57 m2, Wymiary: 4,3 x 13,2 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, przedpokój, garderoba

Sprawdź szczegóły ->

EcoSylt

Powierzchnia: 60,28 m2, Wymiary: 13,7 x 4,4 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, pompa ciepła, fotowoltaika

Sprawdź szczegóły ->
Opinie

Nasi klienci

Gotowe domki letniskowe całoroczne Katowice – wytrzymałe i jakościowe rozwiązania od Letniskowo

Gotowe domki letniskowe całoroczne produkowane na obszarze Katowic to małe, drewniane domki zaprojektowane do użytku przez cały rok. Są często budowane na działkach wakacyjnych lub na terenie ośrodków wypoczynkowych. Można je bezproblemowo transportować. Wyróżniają się atrakcyjnymi cenami oraz optymalnym metrażem (od 43 do 57 m2). To recepta na luksusowy wypoczynek blisko natury będąca alternatywą dla standardowych nieruchomości jedno- lub wielorodzinnych.

Gotowe domy modułowe Katowice

Gotowe domy modułowe są dobrym rozwiązaniem dla miłośników wypoczynku wśród zgiełku przyrody. Aby natomiast poziom Twojej egzystencji (i relaksu) był na jak najwyższym poziomie, należy dokonać odpowiedniej decyzji zakupowej na podstawie aspektów tj.:

 • rozmiar i układ – upewnij się, że dom modułowy spełnia Twoje wymagania pod względem rozmiaru i układu pomieszczeń (rekomendujemy wybrać minimum 43 m2, z łazienką, sypialnią oraz kuchnią);
 • materiały i jakość – zadbaj, aby materiały wykorzystane do budowy domu modułowego pochodziły z recyklingu, charakteryzowały się wysoką jakością wykonania, a dodatkowo były wytrzymałe, czyli odporne na czynniki atmosferyczne tj. deszcz, śnieg lub wiatr;
 • wyposażenie – sprawdź, jakie wyposażenie zostało wliczone w cenę domu modułowego (najlepiej wybrać kompleksowe wyposażenie wnętrza uwzględniające ogrzewanie, ewentualną klimatyzację oraz meble);
 • certyfikacja i gwarancja – dowiedz się, czy firma odpowiadająca za sprzedaż gotowych domów modułowych w Katowicach posiada odpowiednie certyfikaty (dom powinien być również zgodny z wymaganiami budowlanymi, a dodatkowo mieć gwarancję na wady oraz uszkodzenia);
 • referencje – zanim wybierzesz konkretnego producenta, przeczytaj opinie i referencje innych klientów (dzięki temu uzyskasz wgląd w jakość i zalety domów modułowych proponowanych przez wybrane przedsiębiorstwo).

Pamiętaj, że gotowe domy modułowe z Katowic to inwestycja długoterminowa. Biorąc pod uwagę aktualne standardy, możemy śmiało stwierdzić, iż rozwiązania tego typu zyskują na wartości – szczególnie jeśli zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Domki holenderskie Katowice

Domki holenderskie z oferty Letniskowo.pl cechuje przede wszystkim różnorodność. W zależności od własnych preferencji i założonego budżetu, możesz zdecydować się na m.in.:

 • domki holenderskie Premium,
 • domki holenderskie Standard,
 • domki holenderskie na działkach klientów.

Wyróżniają się licznymi zaletami, a mianowicie:

 • możliwość inwestycji w instalację grzewczą;
 • możliwość doboru wyposażenia i kolorystyki poszczególnych elementów;
 • możliwość bezproblemowej zmiany lokalizacji.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych. W każdym przypadku dokładnie weryfikujemy wymagania zainteresowanych i dostosowujemy ofertę w taki sposób, żeby była zgodna z koncepcją osoby zlecającej.

Domy mobilne Katowice

Domy mobilne w Katowicach są bardzo przystępne cenowo – często nawet o 60-70% tańsze niż tradycyjne nieruchomości. Wiele natomiast zależy od m.in.:

 • metrażu – najbardziej atrakcyjne ceny obejmują domki mobilne w przedziale od 43 do 57 m2;
 • wyposażenia – biorąc pod uwagę aktualne standardy, domki z wyposażeniem są nieco droższe, natomiast ich zakup opłaca się bardziej niż samodzielnie umeblowanie (szczególnie w perspektywie długofalowej);
 • założeń zleceniodawcy – realizacja dodatkowych założeń nie zawsze musi kosztować zdecydowanie więcej (w Letniskowo.pl staramy się dobrać rozwiązania w taki sposób, aby każde z nich było jak najbardziej przystępne cenowo).

Warto również wspomnieć, iż domy mobilne w Katowicach budują się zazwyczaj w ciągu 6 miesięcy. Niektóre projekty mogą zostać zrealizowane nawet w 3-4 miesiące, zależnie od specyfiki projektu.

Domki kontenerowe od producenta Katowice

Domki kontenerowe są przenośnymi budynkami mieszkalnymi o gabarytach w granicach 43-57 m2. Bazują na recyklingowanych kontenerach morskich dostępnych w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Główny celem jest dostarczenie taniego, szybkiego w realizacji i ekologicznego domu, którego produkcja ogranicza wydobycie dwutlenku węgla do atmosfery.

Domki kontenerowe produkowane w woj. śląskim wyróżniają się licznymi zaletami, a mianowicie są:

 • trwałe i odporne na warunki atmosferyczne – mogą służyć przez długi czas;
 • łatwe do przenoszenia – można je ulokować praktycznie w każdym miejscu;
 • relatywnie tanie – budowa domku kontenerowego jest o kilkadziesiąt procent tańsza niż tradycyjnej nieruchomości.

Domki kontenerowe mogą stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnego mieszkania lub domu (np. na czas wakacji).

Jeżeli nie możesz się zdecydować, masz pytania lub wątpliwości – koniecznie napisz do nas maila lub zadzwoń. Odpowiemy na poszczególne kwestie i doradzimy w wyborze konkretnego rozwiązania! Pozostajemy dyspozycyjni.