nowe-domki-holenderskie
domek-drewniany-caloroczny
domek-mobilny-2
domek-holenderski-caloroczny
nowy-domek-holenderski-2
domek-mobilny-drewniany
garderoba-w-domku-mobilnym
domek-drewniany-caloroczny-2
domek-caloroczny

Producent domków letniskowych

 

 

 --- Produkcja na zamówienie ---

Domki letniskowe posiadają koła dzięki czemu są mobilne. Mają pełne wyposażenie - zamieszkasz w nim już pierwszego dnia po przywiezieniu. Wszystkie domki są ocieplone są 8cm warstwą piany (nowoczesna technologia), wyposażone są w salon, 1 lub 2 sypialnie, łazienkę, kuchnię, meble, rozkładane łóżka ze sprężynowmi materacami typu bonell i pojemnikami na pościel. Domek wyposażony  posiada kompletną instalację elektryczną, hydrauliczną, oświetlenie, a nawet ogrzewanie elektryczne.

Konstrukcja domku wykonana jest ze stali i drewna. Projekt technologiczny konstrukcji można zobaczyć w siedzibie producenta Letniskowo.pl. 

Przy podpisaniu umowy sam wybierasz materiał na ściany zewnętrzne (drewno lub sayding) i wewnętrzne (boazeria lub panel PCV), rozkład pomieszczeń, wyposażenie wnętrz korzystając ze wzorników. Możesz zmówić domek mobilny w wersji PREMIUM całowicie wyposażony lub wersję STANDARD przygotowanego do własnego umeblowania - zobacz TUTAJ.

 --- Ponad 40 gotowych projektów --- 

Nowy domek mobilny projektowany i produkowany indywidualnie na zamówienie, więc będzie dostosowany do Twoich potrzeb. Sam zdecydujesz  o wielkości i kształcie swojego domku. Proponujemy powierzchnię od 35m2 do 48m2 (mniejsze domki tylko przy dużych ilościach). Każdy domek ma kuchnię, łazienkę oraz od 1 do 3 sypialni. Ilość sypialni, rozmieszczenie ścian, kolory materiałów wykończeniowych nie wpływają na cenę domku. Zamiast drzwi wejściowych możemy wykonać drzwi balkonowe z zamkiem lub przesuwne dwuskrzydłowe widoczne na naszych Realizacjach.

Projekt domku letniskowego

 Dom mieszkalny całoroczny

 

--- Domki całoroczne  ---

Standardowo domki PREMIUM ocieplamy wełną 10cm oraz stosujemy elektryczne ogrzewanie w postaci kominka elektrycznego i grzejnika w łazience. Dzięki ociepleniu 12cm warstwą piany + ogrzewanie, które sam wybierzesz  lub zastosowaniu klimatyzacji możesz mieszkać w domku przez cały rok! Domek całoroczny jest opcją dodatkowo płatną i wycenianą na zapytanie.

 

--- Kup domek na raty lub leasing---

Teraz to o wiele prostsze!  Już teraz możesz uzyskać 50 000zł kredytu na nowy domek letniskowy na kołach w firmie LETNISKOWO.PL. Chcąc sprostać Twoim oczekiwaniom masz możliwość wzięcia kredytu lub leasingu na domek mobilny naszej produkcji.

My jako Letniskowo.pl nie pośredniczymy w załatwianiu formalności związanych z finansowaniem. Podajemy jedynie namiary na konsultanta firmy finansującej, abyś we własnym zakresie mókł wynegocjować najlepsze warunki finansowania. CZYTAJ WIĘCEJ.

 

 Leasing na domki mobilne

Kredyt na domek Letniskowy dzięki Santander 

 

 Producenci

 

  

 --- Solidna Polska Produkcja ---

Nowe domki mobilne produkcji Letniskowo.pl są podobne do domków holednerskich jednak nie można ich ze sobą mylić. Dla rozwiania wątpliwości przedstawiamy film pokazujący różnice pomiędzy naszymi nowymi domkami na kołach, a używanymi holendrami - FILM.

Na każdy nasz domek udzielamy 2-letniej gwarancji, a podczas zakupu podpisujemy wiążącą umowę. Nie możemy pozwolić sobie na fuszerkę, dlatego na etapie produkcji dbamy o każdy element zachowujac tym samym wysoką jakość i estetykę wykonania.

Szkielet domku wykonany jest z konstrukcji stalowo-drewnianej wykonanej wedłud projektu technologicznego (do wglądu w firmie).

Domek posiada wzmocnione drzwi wejściowe5-komorowe okna, ocieplenie, wszelkie instalacje. Wszystko jest nowe i instalowane przez specjalistów. Nie zatrudniamy "złotych rączek" od wszystkiego. U nas hydraulik robi instalację hydruliczną, a elektryk instalację elektryczną.

 --- Ogranicz koszty i biurokrację ---

Jeśli lubisz żmudne załatwianie urzędowych spraw to musimy Cię rozczarować. Domek na kołach nie wymaga uzyskania szeregu wymaganych dokumentów związanych z pozwoleniem na budowę, ani warunków zabudowy - wystarczy zgłoszenie domku mobilnego. Unikniesz dodatkowych kosztów, bo domek na kołach nie wymaga przygotowania fundamentów. O szczegółach dowiesz się z artykułu: Domek letniskowy na kołach - pozwolenia i formalności.

Domki są mobilne i możemy dostarczyć je w każde miejsce w Europie. Daje to dodatkową zaletę bo dzięki temu domek po latach użytkowania można sprzedać!

 

Domek holenderski na kołach