Czytaj więcej
Czytaj więcej
Czytaj więcej
Czytaj więcej
Czytaj więcej
Czytaj więcej
Czytaj więcej
Czytaj więcej
Czytaj więcej
Wycenimy Wybrany Domek
Konfigurator
Konfigurator
Zobacz przykładowe rozmieszczenia pomieszczeń
Rzuty pomieszczeń
Rzuty pomieszczeń
Obejrzyj nasze domki letniskowe
Video
Video
Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja

Producent domków letniskowych

 

 

 --- Produkcja na zamówienie ---

Domki letniskowe posiadają koła dzięki czemu są mobilne. Mają pełne wyposażenie - zamieszkasz w nim już pierwszego dnia po przywiezieniu. Wszystkie domki są ocieplone 10cm wełną, wyposażone są w salon, 1 lub 2 sypialnie, łazienkę, kuchnię, meble, rozkładane łóżka ze sprężynowmi materacami i pojemnikami na pościel. Domek wyposażony  posiada kompletną instalację elektryczną, hydrauliczną, oświetlenie, a nawet ogrzewanie elektryczne.

Konstrukcja domku wykonana jest ze stali i drewna. Projekt technologiczny konstrukcji można zobaczyć w siedzibie producenta Letniskowo.pl. 

Przy podpisaniu umowy sam wybierasz materiał na ściany zewnętrzne (drewno lub sayding) i wewnętrzne (boazeria lub panel PCV), rozkład pomieszczeń, wyposażenie wnętrz korzystając ze wzorników. Możesz zmówić domek mobilny w wersji PREMIUM całowicie wyposażony lub wersję STANDARD przygotowanego do własnego umeblowania - zobacz TUTAJ.

 --- Ponad 40 gotowych projektów --- 

Nowy domek mobilny projektowany i produkowany indywidualnie na zamówienie, więc będzie dostosowany do Twoich potrzeb. Sam zdecydujesz  o wielkości i kształcie swojego domku. Proponujemy powierzchnię od 21m2 do 48m2. Każdy domek ma kuchnię, łazienkę oraz od 1 do 3 sypialni. Ilość sypialni, rozmieszczenie ścian, kolory materiałów wykończeniowych nie wpływają na cenę domku. Zamiast antywłamniowych drzwi wejściowych możemy wykonać drzwi balkonowe z zamkiem lub przesuwne dwuskrzydłowe widoczne na naszych Realizacjach.

Projekt domku letniskowego

 Grzejniki w domku całorocznym

 

--- Domki całoroczne ---

Standardowo domki PREMIUM ocieplamy wełną 10cm oraz stosujemy elektryczne ogrzewanie w postaci kominka elektrycznego i grzejnika w łazience. Dzięki ociepleniu wełną 15cm + centralne ogrzewanie  lub zastosowaniu klimatyzacji możesz mieszkać w domku przez cały rok! Domek całoroczny jest opcją dodatkowo płatną i wycenianą na zapytanie.

 --- Solidna Polska Produkcja ---

Nowe domki mobilne produkcji Letniskowo.pl są podobne do domków holednerskich jednak nie można ich ze sobą mylić. Dla rozwiania wątpliwości przedstawiamy film pokazujący różnice pomiędzy naszymi nowymi domkami na kołach, a używanymi holendrami - FILM.

Na każdy nasz domek udzielamy gwarancji, a podczas zakupu podpisujemy wiążącą umowę. Nie możemy pozwolić sobie na fuszerkę, dlatego na etapie produkcji dbamy o każdy element zachowujac tym samym wysoką jakość i estetykę wykonania.

Szkielet domku wykonany jest z konstrukcji stalowo-drewnianej wykonanej wedłud projektu technologicznego.

Domek posiada antywłamaniowe drzwi, 5-komorowe okna, ocieplenie, wszelkie instalacje. Wszystko jest nowe i instalowane przez specjalistów. Nie zatrudniamy "złotych rączek" od wszystkiego. U nas hydraulik robi instalację hydruliczną, a elektryk instalację elektryczną.

 

 

 Domki letniskowe polskiego producenta

 

 

Domek holenderski na kołach

 

 

--- Ogranicz koszty i biurokrację ---

Jeśli lubisz żmudne załatwianie urzędowych spraw to musimy Cię rozczarować. Domek na kołach nie wymaga uzyskania szeregu wymaganych dokumentów związanych z pozwoleniem na budowę, ani warunków zabudowy - wystarczy zgłoszenie domku mobilnego. Unikniesz dodatkowych kosztów, bo domek na kołach nie wymaga przygotowania fundamentów. O szczegółach dowiesz się z artykułu: Domek letniskowy na kołach - pozwolenia i formalności.

Mimo wszystko jest zechcesz uzyskać pozwolenie na budowę na domek nasej produkcji dajemy możliwość zakupu projektu budowalnego za 3000zł brutto, dzięki czemu domek kupisz z 8% VAT zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.

Domki są mobilne i możemy dostarczyć je w każde miejsce w Europie. Daje to dodatkową zaletę bo dzięki temu domek po latach użytkowania można sprzedać!

 

 

 

Producent domków letniskowych, nowe domki holenderskie