Czytaj więcej
Czytaj więcej
Czytaj więcej
Czytaj więcej
Czytaj więcej
Czytaj więcej
Czytaj więcej
Czytaj więcej
Wycenimy Wybrany Domek
Konfigurator
Konfigurator
Zobacz przykładowe rozmieszczenia pomieszczeń
Rzuty pomieszczeń
Rzuty pomieszczeń
Obejrzyj nasze domki letniskowe
Video
Video
Poznaj różnicę między nowymi, a używanymi domkami holenderskimi
Domki Holenderskie
Domki Holenderskie

1. Ty wybierasz, my urządzamy

Domek letniskowy posiada pełne wyposażenie - zamieszkasz w nim już pierwszego dnia po przywiezieniu. Wyposażony jest w salon, 1 lub 2 sypialnie, łazienkę, kuchnię, meble, rozkładane łóżka ze sprężynowmi materacami i pojemnikami na pościel. Nie musisz niczego remontować ani modernizować! Sam wybierzesz zastosowane materiały korzystając ze wzorników. Masz także możliwość zamówienia domku letniskowego przygotowanego do własnego umeblowania. Więcej informacji znajdziesz w cenniku.

 

 3. Odpoczniesz w każdą porę roku

Dzięki ociepleniu wełną mineralną 10-15cm oraz elektrycznemu ogrzewaniu w postaci kominka lub klimatycaji, które wybierasz na etapie produkcji domku otrzymasz domek całoroczny, dopasowany do swoich potrzeb.

Elektryczne ogrzewanie domku letniskowego

 5. Polska Produkcja

Nowe domki holenderskie są produkowane przez nas, w Polsce. Na każdy z produktów jest gwarancja producenta. Nie możemy pozwolić sobie na fuszerkę, dlatego na etapie produkcji dbamy o każdy element zachowujac tym samym wysoką jakość i estetykę wykonania.

Domki letniskowe polskiego producenta

 

 2. Rozmiar nie ma znaczenia 

Nowy domek holenderski jest projektowany i produkowany indywidualnie na wymiar, więc będzie dostosowany do Twoich potrzeb. Sam zdecydujesz  o wielkości i kształcie swojego domku. Proponujemy powierzchnię od 21m2 do 48m2

 Domek wykonujemy w wersji STANDARD do samodzielnego umeblowania i PREMIUM w pełni wyposażony. Więcej w TUTAJ.

Projekt domku letniskowego

4. Wprowadzisz się już za kilka tygodni

Domek w kilka tygodni ? To możliwe. Błyskawicznie przystępujemy do realizacji, nie zapominając o jakości wykonania. Pomyśl, ile musiałbyś czekać na dom budowany na fundamentach!

Domki są mobilne i możemy dostarczyć je w każde miejsce w Europie. Daje to dodatkową zaletę bo dzięki temu domek po latach użytkowania można sprzedać!

Transport domku na kołach

6. Ograniczysz koszty i biurokrację

Jeśli lubisz żmudne załatwianie urzędowych spraw to musimy Cię rozczarować. Domek na kołach nie wymaga uzyskania szeregu wymaganych dokumentów związanych z pozwoleniem na budowę, ani warunków zabudowy - wystarczy zgłoszenie domku holenderskiego. Unikniesz dodatkowych kosztów, bo domek na kołach nie wymaga przygotowania fundamentów. O szczegółach dowiesz się z artykułu: Domek letniskowy na kołach - pozwolenia i formalności.

 Domek holenderski na kołach

Producent domków letniskowych, nowe domki holenderskie