Godziny pracy: poniedziałek-piątek: 8:00-16:00
Žydrūnas Savickas

Žydrūnas Savickas

Najsilniejszy człowiek świata w Letniskowo.pl

Letniskowo
Letniskowo
CSR

Žydrūnas Savickas

 

Najsilniejszy człowiek świata w Letniskowo.pl? 1 września podczas Festynu rodzinnego gościliśmy samego Žydrūnasa Savickasa.

 

Jego występ wzbudził wielkie zainteresowanie wśród zaproszonych gości. Litewski siłacz miał za zadanie przeciągnięcie 10 tonowego domku mobilnego Kaszuby (12m x 4m) na dystans 15 metrów.. Jego występ wzbudził wielkie zainteresowanie wśród zaproszonych gości. Litewski siłacz miał za zadanie przeciągnięcie 10 tonowego domku mobilnego Kaszuby (12m x 4m) na dystans 15 metrów.

 

Obejrzyj film

Letniskowo
CSR

Bicie rekordów
 

1-go września na terenie naszej firmy odbył się festyn rodzinny. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło pracowników firmy, znajomych oraz przyjaciół Letniskowo.pl. Gościem specjalnym imprezy był sam Žydrūnas Savickas - najsilniejszy człowiek świata. Na wydarzeniu nie zabrakło przysmaków z grilla, licznych animacji dla dzieci i dorosłych oraz oprawy muzycznej. Najmłodsi goście Letniskowo.pl mogli się wyszaleć na dmuchańcach. Wśród atrakcji zapewnionych uczestnikom pojawiły się również konkursy w tematyce western. Nagrodą główną był rower ufundowany przez firmę.

 

Punktem kulminacyjnym było bicie rekordu w przeciąganiu 10 tonowego całorocznego mobilnego domku Kaszuby (12m x 4m) na odległość 15 metrów. Litewski siłacz poradził sobie z tym zadaniem bez mniejszych problemów i tym samym ustanowił nowy rekord świata. Wcześniej do tej pory nikt nie stanął przed takim wyzwaniem. Žydrūnas otrzymał za swoje osiągnięcie pamiątkowy puchar prosto z rąk właścicieli firmy - Jacka Solka i Marka Garkowskiego. Dla zaproszonych gości wyczyn Žydrūnasa Savickasa był jedną z największych atrakcji festynu.

 

Letniskowo.pl uwielbia takie inicjatywy! Jesteśmy szczęśliwi, że nasza firma mogła być organizatorem tak wspaniałego przedsięwzięcia i nie ukrywamy, że w przyszłości tego typu imprezy wpiszą się w kalendarz naszych firmowych imprez.

 

A tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia fotorelacji oraz filmu z przeciągania domku mobilnego.

letniskowo
Galeria

Galeria Žydrūnas Savickas

© 2022 Letniskowo