Godziny pracy: poniedziałek-piątek: 8:00-16:00
Las w Nas

Las w Nas

Autorski projekt realizowany przez Magdę Bębenek i Piotra Horzelę.

Las w Nas
Las w Nas
CSR

Projekt Las w Nas

 

-to autorski projekt realizowany przez Magdę Bębenek i Piotra Horzelę.

 

Już teraz stanął on na wybranej przez Magdę i Piotra działce, a Wy możecie obserwować ich działania i leśne życie na stronie

 

www.laswnas.com

 

Poniżej prezentujemy wybrane artykuły z ich strony oraz dodatkowe treści dotyczące korzystania z domku, który jest częścią projektu Magdy i Piotra.

Letniskowo
CSR

Las w Nas

 

Dwoje zakręconych ludzi.. podróżników Piotrek i Magda postanowili zamieszkać w naszym domku mobilnym w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej. Swój projekt nazwali "Las w Nas". Użyczyliśmy im domek mobilny Podlasie 35m2, w którym mieszkali przez siedem miesięcy. Ich celem było zbliżenie się do natury, życie w niej i obserwowanie. Wszystko to udokumentowali na zdjęciach i filmach.

 

Po latach podróży w najdalsze zakątki świata, Magda i Piotr rozpoczęli swoją kolejną przygodę - tym razem w sercu Puszczy Knyszyńskiej! Przez siedem miesięcy pisali, opowiadali na YouTube i publikowali zdjęcia inspirujące do życia zgodnie z naturą. Teraz ruszają w Polskę z serią prezentacji multimedialnych. Wszystko to z ludźmi i przyrodą w tle.

 

Kontynuowali w ten sposób prowadzone od dawna działania związane z promocją polskiej przyrody oraz stylu życia w zgodzie z naturą. Dzielą się swoją wiedzą na temat leśnego ekosystemu i inspirują do tego, by powracać do natury w życiu codziennym: zarówno w kontekście spędzania czasu na świeżym powietrzu, jak i otaczania się naturą w domu i w pracy.

 

Kiedy skontaktowali się z nami z prośbą o zostanie Głównym Sponsorem projektu i udostępnienie im jednego z naszych domków, długo się nie zastanawialiśmy. Po krótkich konsultacjach ruszyliśmy do budowy ich tymczasowego leśnego domu na planie modelu Podlasie.

letniskowo
Galeria

Galeria Las w Nas

© 2022 Letniskowo