FAQ

Pytania i odpowiedzi
Pytania klientów

Pytani i odpowiedzi

Tak, podczas podpisania umowy na swój domek mobilny mają Państwo możliwość wyboru kolorów materiałów takich jak meble, wykończenie ścian i podłóg, tapicerka mebli oraz elewacja. Nie wpływa to na cenę domku.

Domki możemy dostosować do indywidualnych potrzeb Klientów.

Domek mobilny jest sklasyfikowany wd. EN 13878:2003 jako Ruchomy Domek Kempingowy, tym samym stanowiąc przewoźny pojazd kempingowy niespełniający wymagań pojazdu drogowego pod względem konstrukcji i użytkowania, lecz zachowujący zdolność do przemieszczania. Domek nie posiada własnej jednostki napędowej.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie w naszej siedzibie, czekają na Państwa zaaranżowane domki ekspozycyjne oraz nasz niezastąpiony Dział Sprzedaży/nasi niezastąpieni handlowcy.

Samochody dostawcze nie zawsze są w stanie wjechać na działki o niestabilnym gruncie. W takiej sytuacji zazwyczaj ciężarówka podjeżdża najbliżej miejsca docelowego/działki, po czym domek zostaje ściągnięty z naczepy niskopodwoziowej za pomocą np. niewielkiego ciągnika, który ze względu na swoje gabaryty i skrętność daje o wiele większe możliwości. Każdy domek posiada przestawny dyszel, który można przełożyć z jednego na drugi koniec domku.

Dostarczymy Twój domek dokładnie tam, gdzie posiadasz swoją działkę. Każdy z naszych domów dostarczany jest bezpośrednio do klienta transportem specjalnym. Wszelkie wymogi prawne oraz pozwolenia są spełnione, a sam transport jest ubezpieczony. Przewozowi domku towarzyszy odpowiednia ilość pilotów.

Wszystkie produkowane przez nas domki mobilne występują w wersji z ociepleniem całorocznym pianą otwartokomórkową PUR 13-18cm w ścianach, dachu oraz podłodze, co czyni domek w pełni mieszkalnym obiektem.

Rozwiązuj problemy w miarę ich pojawienia się. Odpowiednio reaguj na nieoczekiwane zdarzenia w momencie ich wystąpienia

Domek mobilny musi zostać zainstalowany zgodnie z dostarczonymi przez nas projektami, wszystkie produkowane przez nas domki muszą być zainstalowane przez certyfikowanego instalatora.

Domek mobilny należy wypoziomować jak najszybciej po jego rozładunku. Kolejny krok to pomoc elektryka i hydraulika przy podłączeniu domku do mediów. Tak przygotowany domek/ domek przygotowany w ten sposób jest gotowy do natychmiastowej wprowadzki./ (natychmiastowego) zamieszkania.

Domek nie posiada własnej jednostki napędowej i nie spełnia wymagań pojazdu drogowego pod względem konstrukcji i użytkowania, jednak zachowuje zdolność do przemieszczania. Koła w komplecie domku służą do manewrów na działce.

Jesteśmy w stanie dostosować każdy podstawowy model do indywidualnych życzeń klienta. Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży i zapytaj o projekt / możliwość projektu indywidualnego/. , a nasz architekt przystąpi/ opracuje projekt do projektu Twojego wymarzonego domku mobilnego.