Godziny pracy: poniedziałek-piątek: 8:00-16:00
Domek mobilny to nowa miłość Polaków

Domek mobilny to nowa miłość Polaków

Domek mobilny to nowa miłość Polaków - również w czasach Covid-19

 

Domek mobilny to nowa miłość Polaków

 

Domek mobilny zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród Polaków. Czy warto jednak założyć taki biznes?

 

Domek mobilny to coś bardzo cennego dla wielu Polaków. Zakup dużego domu z prawdziwego zdarzenia często wiąże się z gigantycznym kosztem i niewielu ludzi stać na taką inwestycję. Ale domek mobilny? To zupełnie inna sprawa! Obecnie, w dobie Covid-19, takie domki zyskują jeszcze większe zainteresowanie.

 

— Sytuacja z koronawirusem odkryła prawdziwe zapotrzebowanie na własny domek mobilny, który był zawsze symbolem wolności — mówi dla My Company Polska Iwona Wyszyńska, kierownik działu sprzedaży i marketingu w Letniskowo.pl sp. z o. o., producencie domków mobilnych. — Zbudziła potrzebę znalezienia się we własnej przestrzeni, na własnym kawałku ziemi, co ma swoje odzwierciedlenie w ilości zainteresowania domkami w tym czasie — dodaje.

 

Domek mobilny: świetny biznes w Polsce i za granicą

 

świetny biznes w Polsce i za granicą

 

Jak przekonuje Iwona Wyszyńska, rozwijanie takiego biznesu wcale nie ogranicza nas do rodzimego rynku. Jeśli chcemy sprzedawać domek mobilny, możemy liczyć na zainteresowanie klientów z Polski, ale też z innych krajów.

 

Na pytanie, czy firma oferująca domki mobilne może liczyć na duże zainteresowanie polskich klientów, czy też większość klientów jest spoza Polski, przedstawicielka Letniskowo.pl odpowiada: — Zarówno  w Polsce, jak i za granicą. Na zachodzie domek mobilny to popularny obrazek na kempingu czy na własnej działce. Ten trend przywędrował również do naszego kraju. W ostatnim roku odnotowaliśmy znaczący wzrost zainteresowania posiadaniem własnego domku mobilnego — przekonuje.

 

Domek mobilny: chcemy sprzedawać, ale czy to trudna branża?

 

chcemy sprzedawać, ale czy to trudna branża?

 

Na start i rozkręcenie takiego biznesu będziemy musieli zainwestować sporo środków, ale zdecydowanie o wiele mniej niż w przypadku, gdybyśmy chcieli zostać tradycyjnym deweloperem. — Wzrastające ceny nieruchomości przyczyniły się do powstawania alternatywnego mieszkalnictwa. Tym samym pojawiła się szansa na rozwój naszego biznesu — tłumaczy Iwona Wyszyńska.

 

I tak, koszt zakupu mobilnego domku jest kilkukrotnie niższy niż mieszkania o tej samej powierzchni. — Szczególnie na rynkach zachodnich, czy w dużych metropoliach, gdzie następuje szybki napływ ludności, który te metropolie generują, jednocześnie nie nadążając z zaspokajaniem potrzeb mieszkaniowych — dodaje ekspertka.

 

Branża budownictwa mobilnego to również alternatywa dla branży turystycznej, hoteli i kempingów. Sprawdź również inne pomysły na biznes, a także dowiedz się, w co warto inwestować w 2021.

 

Artykuł: https://mycompanypolska.pl/artykul/domek-mobilny-to-nowa-milosc-polakow—rowniez-w-czasach-covid-19/6230

Rekomendowane artykuły

© 2023 Letniskowo