Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE
Powrót

Najsilniejszy człowiek świata w Letniskowo.pl

       1-go września na terenie naszej firmy odbył się festyn rodzinny. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło pracowników firmy, znajomych oraz przyjaciół Letniskowo.pl. Gościem specjalnym imprezy był sam Zydrunas Savickas - najsilniejszy człowiek świata. Na wydarzeniu nie zabrakło przysmaków z grilla, licznych animacji dla dzieci i dorosłych oraz oprawy muzycznej. Najmłodsi goście Letniskowo.pl mogli się wyszaleć na dmuchańcach.Wśród atrakcji zapewnionych uczestnikom pojawiły się również konkursy w tematyce western. Nagrodą głowną był rower ufundowany przez firmę.

     Punktem kulminacyjnym było bicie rekordu w przeciąganiu 10 tonowego całorocznego mobilnego domku Kaszuby (12m x 4m) na odległość 15 metrów. Litewski siłacz poradził sobie z tym zadaniem bez mniejszych problemów i tym samym ustanowił nowy rekord świata. Wcześniej do tej pory nikt nie stanął przed takim wyzwaniem. Zydrunas otrzymał za swoje osiągnięcie pamiątkowy puchar prosto z rąk właścicieli firmy - Jacka Solka i Marka Garkowskiego. Dla zaproszonych gości wyczyn Zydrunasa Savickasa był jedną z największych atrakcji festynu.

 


Letniskowo.pl uwielbia takie inicjatywy! Jesteśmy szczęśliwi, że nasza firma mogła być organizatorem tak wspaniałego przedsięwzięcia i nie ukrywamy, że w przyszłości tego typu imprezy wpiszą się w kalendarz naszych firmowych imprez.
A tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia fotorelacji oraz filmu z przeciągania domku mobilnego.

 

 

 

 

 

 

Galeria zdjęć