Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE

Wspieramy

WOŚP 2019

Całoroczny mobilny domek PODLASIE stał się przedmiotem licytacji organizacji, której misja jest dla nas bardzo ważna. Przestronny, pachnący drewnem i świeżością domek już czeka, aż trafi w ręce nowych właścicieli!

Zobacz więcej

Las w Nas

Dwoje zakręconych ludzi.. podróżników Piotrek i Magda postanowili zamieszkać w naszym domku mobilnym w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej. Swój projekt nazwali "Las w Nas". Użyczyliśmy im domek mobilny Podlasie 35m2, w którym mieszkali przez siedem miesięcy. Ich celem było zbliżenie się do natury, życie w niej i obserwowanie. Wszystko to udokumentowali na zdjęciach i filmach. Zapraszamy do lektury!

Zobacz więcej

Festiwal folkowy

Wspieramy największy festiwal folkowy na Podlasiu! Cudowne wydarzenie pełne folku z całego świata i dodatkowych atrakcji dla dzieci i dorosłych. W tym roku było 21 wydanie tego festiwalu i z roku na rok jest coraz większy.

Zobacz więcej

Žydrūnas Savickas

Najsilniejszy człowiek świata w Letniskowo.pl? 1 września podczas Festynu rodzinnego gościliśmy samego Žydrūnasa Savickasa. Jego występ wzbudził wielkie zainteresowanie wśród zaproszonych gości. Litewski siłacz miał za zadanie przeciągnięcie 10 tonowego domku mobilnego Kaszuby (12m x 4m) na dystans 15 metrów.

Zobacz więcej