Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE

WOŚP 2019

RAZEM GRAMY DLA WOŚP

Całoroczny mobilny domek PODLASIE stał się przedmiotem licytacji organizacji, której misja jest dla nas bardzo ważna. Przestronny, pachnący drewnem i świeżością domek już czeka, aż trafi w ręce nowych właścicieli!

Tak to się zaczęło…

Dwoje podróżników Piotrek i Magda postanowili zamieszkać w naszym domku mobilnym w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej. Swój projekt nazwali "Las w Nas". Użyczyliśmy im domek mobilny Podlasie 35m2, w którym mieszkali przez siedem miesięcy. Ich celem było zbliżenie się do natury, życie w niej i obserwowanie. Z kolei dziś, kiedy przygoda całorocznego domku mobilnego Podlasie z twórcami projektu „Las w Nas” dobiegła końca, nasz domek stał się przedmiotem licytacji.

 

Kuchnia...

To właśnie z myślą o takich osobach, jak Ty, zaprojektowaliśmy kuchnię w całorocznym domku mobilnym Podlasie tak, by była przestronna i w pełni wyposażona zupełnie jak w Twoim domu! Dzięki kompaktowemu i ergonomicznemu rozmieszczeniu urządzeń kuchnia nadaje się do codziennego przechowywania, gotowania i pieczenia.

Pomieszczenie na biuro...

6m2 nie brzmi jak dużo, ale jedno z pomieszczeń możesz przeznaczyć na domowe biuro, w którym mieszczą się wygodne, głębokie biurko z dwoma stanowiskami pracy, pojemna wisząca półka oraz łóżko piętrowe, na wypadek gdybyś miał niespodziewanych gości.

Salon...

Salon to miejsce, w którym zrelaksujesz się po ciężkim dniu.

Wyróżnia go przestrzeń części jadalnej oraz duże okna przesłonięte roletami na wymiar. Okno, które standardowo znajduje się w tym miejscu, zastąpiły duże, przeszklone drzwi balkonowe o wymiarach 160x200cm. Taki rozmiar drzwi pozwala cieszyć się słońcem nawet w późnych porach dnia.

Zobacz dokument o ich życiu

Domek Podlasie

COMFORT

Całoroczny domek mobilny Podlasie, o wymiarach zewnętrznych 10×3,5m, posiada dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę.

Solidna, stalowa konstrukcja, drewniana szalówka, piękne wykończenie wnętrza materiałami.

Domek posiada podwyższony sufit w salonie, który osiąga 270cm wysokości.

Domek mobilny PODLASIE jak wszystkie domki Letniskowo.pl posiada całoroczne ocieplenie w ścianie, podłodze i dachu oraz ogrzewanie elektryczne. Pozwoli Ci to na korzystanie z domku przez cały rok.

  Karta katalogowa

Mobilność
Ocieplenie całoroczne
Umeblowany
Ocieplanie pianą
Wysokość pomieszczeń 2,2 m
Ogrzewanie

Domek letniskowy całoroczny 10x3,5m w wersji COMFORT jest jednym z najpopularniejszych wymiarów, które produkujemy na rynek polski Jest to spowodowane tym, że na tym wymiarze umieścimy dwie sypialnie, łazienkę oraz przestrzenny salon z kuchnią. Dzięki rozkładanej sofie w salonie w domku wygodnie może spać aż 6 osób. Koła, które są w każdym domku sprawiają, że domek jest mobilny i możesz go ustawić w dowolnym miejscu na działce.

Kontakt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam feugiat commodo tristique. Vestibulum lacinia odio massa, ac dignissim dui rutrum vitae. Fusce lobortis id risus et scelerisque.

Skontaktuj się z nami:

+48 784 914 501
domki@letniskowo.pl

Nasz adres:
Letniskowo.pl s.c.
ul. Białostocka 133
16-100 Sokółka

NIP: 542 323 47 94

Formularz kontaktowy
Captcha Kliknij by załadować nowy

Administracja danymi osobowymi