Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE
Powrót

O firmie

Zmobilizuj się do wypoczynku!

Twój domek na naszej głowie.

Dostarczymy Ci go wprost na działkę!

 

     Natłok codzienności, pracy i innych obowiązków. To wszystko sprawa, że z czasem poczujesz się zmęczony, wypalony i zamarzysz o upragnionym urlopie. Ale czy uciążliwe organizowanie wolnego miejsca na wypoczynek, hotelowe jedzenie, odprawy lotniskowe są prawdziwym relaksem? A może już Ci się znudziły? Kiedy Twoje maluchy bezpiecznie spędziły cały weekend na świeżym powietrzu? Kiedy ostatnio jadłeś pachnącą kiełbaskę z grilla w wygodnym dresie? Pamiętasz jej smak, który był lepszy niż posiłek z zapchanego all inclusive?

     Właśnie dlatego powstała marka Letniskowo.pl. W krótkim czasie wyprodukujemy Twój wymarzony domek całoroczny, który postawisz bez zbędnych formalności. Domek jest na kołach i możesz ustawić go w dowolnym miejscu na działce. Pełne wyposażenie w meble, łazienkę, kuchnię, łóżka i oświetlenie sprawi, że od razu możesz się wprowadzić i korzystać z domku. Z kolei całorocze ocieplenie pianą PUR, które mają wszystkie oferowane przez nas domki i ogrzewanie elektryczne spowoduje, że z domku mobilnego będziesz korzystał przez cały rok.

 

 Bo w efektywnym wypoczynku liczy się swoboda i ludzie, a nie miejsce.

Wystarczy, że będziesz miał swoją własną działkę z domkiem letniskowym. Tyle jest w Polsce pięknych miejsc, którymi zachwycają się cudzoziemcy, a nie Ty. Lasy, morze, góry, jeziora, zaciszne wsie. Przecież na Twojej działce nikt nie powie Ci, że skarpety do sandałów to faus pas. 


INFORMACJA O WYBORZE OFERENTA

Zamieszczamy informację dotyczącą wyboru oferenta do przygotowania MBI. 

Wszelkie informacje znajdują się w załączniku.

 

 

Wyprodukowaliśmy
już

451

domków
mobilnych

Zaufało
nam

365

zadowolonych
klientów

Zużyliśmy
już

834t

stali

Ilość kaw
 

2786

wypitych
z klientami

SKONFIGURUJ
SWÓJ DOMEK

Za pomocą naszego konfiguratora stworzysz swój wymarzony całoroczny domek mobilny.

Nanoszone przez Ciebie zmiany będą od razu widoczne, a na końcu możesz zapisać swój projektu lub wysłać do nas do wyceny.

Przejdź do konfiguratora