Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE
Powrót

O firmie

Zmobilizuj się do wypoczynku!

Twój domek na naszej głowie.

Dostarczymy Ci go wprost na działkę!

 

     Natłok codzienności, pracy i innych obowiązków. To wszystko sprawa, że z czasem poczujesz się zmęczony, wypalony i zamarzysz o upragnionym urlopie. Ale czy uciążliwe organizowanie wolnego miejsca na wypoczynek, hotelowe jedzenie, odprawy lotniskowe są prawdziwym relaksem? A może już Ci się znudziły? Kiedy Twoje maluchy bezpiecznie spędziły cały weekend na świeżym powietrzu? Kiedy ostatnio jadłeś pachnącą kiełbaskę z grilla w wygodnym dresie? Pamiętasz jej smak, który był lepszy niż posiłek z zapchanego all inclusive?

     Właśnie dlatego powstała marka Letniskowo.pl. W krótkim czasie wyprodukujemy Twój wymarzony domek całoroczny, który postawisz bez zbędnych formalności. Domek jest na kołach i możesz ustawić go w dowolnym miejscu na działce. Pełne wyposażenie w meble, łazienkę, kuchnię, łóżka i oświetlenie sprawi, że od razu możesz się wprowadzić i korzystać z domku. Z kolei całorocze ocieplenie pianą PUR, które mają wszystkie oferowane przez nas domki i ogrzewanie elektryczne spowoduje, że z domku mobilnego będziesz korzystał przez cały rok.

 

 Bo w efektywnym wypoczynku liczy się swoboda i ludzie, a nie miejsce.

Wystarczy, że będziesz miał swoją własną działkę z domkiem letniskowym. Tyle jest w Polsce pięknych miejsc, którymi zachwycają się cudzoziemcy, a nie Ty. Lasy, morze, góry, jeziora, zaciszne wsie. Przecież na Twojej działce nikt nie powie Ci, że skarpety do sandałów to faus pas. 


Certyfikat TUV Rheinland

We wrześniu 2018 uzyskaliśmy certyfikat TUV potwierdzający jakość produkowanych przez nas domków mobilnych.

 W kwietniu 2020 uzyskaliśmy nowy certyfikat TUV potwierdzający jakość produkowanych przez nas domków mobilnych na poziomie klasy obciążenia dachu śniegiem D.

 

Pliki do pobrania