Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE

DomekWarmia

Wersja Basic

Domek na kołach 12x4m produkcji Letniskowo.pl potocznie zwany domkiem holenderskim sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Całkowita powierzchnia 48m2 może pomieścić 2-3 sypialnie z zachowaniem przestronnego salonu z kuchnią. Akurat ten model domku mobilnego posiada dwie sypialnie, łazienkę i centralnie umieszczony salon połączony z miejscem na narożną kuchnię.

Domek mobilny WARMIA możemy wyprodukować w nowoczesnym szwedzkim stylu lub klasycznie w drewnie. Na etapie podpisywania umowy możesz wybrać rodzaj materiału na ścianach wewnętrznych oraz elewacji.

Ze względu na mobilność ograniczysz biurokrację i nie będziesz musiał czekać (a także tracić czasu na nazdór) na budowę domku na fundamentach. W tym czasie zajmiesz się relaksem na własnej działce, pobawisz z dziećmi czy spędzisz miły czas ze znajomymi.

Produkcja domków mobilnych odbywa się w Polsce z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów. Gwarantujemy, że domki letniskowe na działkę są nowe. Pachną świeżością i drewnem w odróżnieniu od używanych domów holenderskich.

Mobilność

Ocieplenie
całoroczne

Projekt
konstrukcji

Wybór
elewacji

2 pokoje

Do umeblowania

Wersja Comfort

Choć domek mobilny WARMIA jest przeznaczony na działkę, to w niczym nie odbiega od domów, w których można swobodnie mieszkać przez cały rok. Zadbaliśmy, abyś czuł się w nim komfortowo i nie musiał samodzielnie wykańczać wszystkich wnętrz. Przestrzeń jest maksymalnie wykorzystania i zagospodarowana według naszego doświadczenia z klientami i przy pomocy profesjonanych architektów. Wiemy, co jest potrzebne w takich domkach, aby można było cieszyć się wypoczynkiem.

W jednym z największych z naszych domków na kołach - WARMIA - czyli tym o wymiarze 12x4m zmieści się Twoja rodzina i znajomi. Kilka sypialni, przestronny salon z narożną kuchnią i rozkładaną sofą, ciepła i czysta łazienka oraz system mebli do przechowywania to wszystko, co zapewni Wam wygodny urlop na działce przez cały rok!

Mimo, że nowy domek holenderski zawiera niezbędne wyposażenie do całorocznego korzystania, to możemy zaproponować także dodatkowe wyposażenie, nie wliczone w podaną cenę: klimatyzację, rolety, moskitiery, pralkę i wiele innych.

Ocieplenie
całoroczne

Projekt
konstrukcji

Wybór
elewacji

2 pokoje

Zabudowa
kuchenna

umeblowany

VIDEO

Przekrójścian

WARSTWY:

 1. Elewacja
 2. Łata drewniana
 3. Wiatroizolacja
 4. Łata drewniana
 5. Piana otwarto-komórkowa PUR 13cm
 6. Listwa drewniana
 7. Paroizolacja
 8. Płyta OSB
 9. Płyta MDF
 10. Wykładzina PCV
 11. Płyta OSB
 12. Listwa drewniana
 13. Piana otwarto-komórkowa PUR 12cm
 14. Konstrukcja stalowa
 15. Blacha ocynkowana