Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE

DomekMalaga

Wersja Basic

Całoroczny domek mobilny Malaga to model przystosowany pod zakwaterowanie większej ilości osób, może stanowić odpowiednik pokoju hotelowego lub zakwaterowania pracowniczego.

Powierzchnia 57m2 umożliwiła funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń: trzech sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch łazienek.

Malaga jest jasnym i przestronnym domkiem mobilnym z nowoczesnym i przyjaznym układem, który sprawi, że poczujesz się jak w domu.

Tak jak wszystkie budowane przez nas domy mobilne, Malaga oparta jest na konstrukcji stalowej wykonanej według projektu i norm UE. Stosujemy całoroczne ocieplenie nowoczesną technologią ocieplania - pianą otwarto-komórkową PUR metodą natryskową.

Ocieplanie
pianą

Ocieplenie
całoroczne

Projekt
konstrukcji

Do umeblowania

Ogrzewanie

Wersja Comfort

W pełni wyposażony, funkcjonalny, a przede wszystkim całoroczny – taki jest domek mobilny Malaga.

Domek mobilny jest idealny, by wygodnie zakwaterować do siedmiu osób dorosłych.

Obszerny i komfortowy, składa się z 3 sypialni z czterema łóżkami pojedynczymi. Ponadto sofa rozkładana w salonie może być wykorzystana jako piąte łóżko. Duża sypialnia na całej szerokości domku mobilnego zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania.

Skorzystaj z naszego wyposażenia dodatkowego i dostosuj wykończenie domku pod indywidualne preferencje jego użytkowników.

 

Ocieplanie
pianą

Ocieplenie
całoroczne

Projekt
konstrukcji

umeblowany

Ogrzewanie