Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE

DomekPorto

Wersja Basic

Szukając odpowiedniego domu letniskowego na swoją działkę na pewno trafiłeś na domki holenderskie lub kempingowe. Nie są one jednak przystosowane do wypoczynku w chłodniejsze pory roku. Dlatego, jeśli nie chcesz odmawiać sobie przyjemności relaksu na własnej działce w każdy długi weekend, nawet ten zimowy, na pewno zainteresują Cię nowe całoroczne domki holednerskie marki Letniskowo.

Mobilny domek letniskowy to wygoda, którą docenisz planując weekend w ostatniej chwili. Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu jest doskonałą odskocznią od pracy biurowej. Zapomnisz o żmudnym planowaniu wakacji i organizowaniu niepewnego noclegu w pensjonacie. Posiadając nowy domek holenderski zawsze spędzisz miło czas.

Domek mobilny w wersji BASIC jest przygotowany do umeblowania. Posiada wykończone wybranym przez Ciebie materiałem ściany, drzwi, okna, wszelkie instalacje, oświetlenie. Wystarczy wnieść meble i mieszkać.

Mobilność

Ocieplenie
całoroczne

Wybór
elewacji

Wysokość
pomieszczeń 2,2m

2 pokoje

Do umeblowania

Wersja Comfort

Kuchnia w Twoim domku mobilnym spełni oczekiwania nawet wymagającej gospodyni i zapewni swobodne funkcjonowianie podczas wekendowych eskapad, całych wakacji, a także mroźnych wieczorów. Jest przestronna i posiada nowoczesną wyspę.

Przestronny korytarz i skrajny, dobrze przeszklony salon (łącznie ponad 24m2) dają wrażenie większej przestrzeni i nie odczuwasz, że domek ma podłużny kształt.

Sypialnie wyposażone są w łóżko podwójne, tapczan lub łóżko piętrowe, szafy i szafeczki, które pozwolą na przechowanie ubrań, pościeli i innych niezbędnych przedmiotów.

Oprócz standardowego wyposażenia domek letniskowy PODHALE może być dodatkowo wyposażony w klimatyzację, moskitiery czy okiennice dekoracyjne. Dodatkowo okna 160/110 znajdujące się w salonie możesz zamienić na przestronne drzwi balkonowe, dzięki czemu uzyskasz dodatkowe wyjście na taras i wrażenie jeszcze większej przestrzeni w salonie.

Wyposażenie
dodatkowe

Mobilność

Ocieplenie
całoroczne

Wysokość
pomieszczeń 2,2m

umeblowany

Ogrzewanie

Przekrójścian

WARSTWY:

 1. Elewacja
 2. Łata drewniana
 3. Wiatroizolacja
 4. Łata drewniana
 5. Piana otwarto-komórkowa PUR 13cm
 6. Listwa drewniana
 7. Paroizolacja
 8. Płyta OSB
 9. Płyta MDF
 10. Wykładzina PCV
 11. Płyta OSB
 12. Listwa drewniana
 13. Piana otwarto-komórkowa PUR 12cm
 14. Konstrukcja stalowa
 15. Blacha ocynkowana