Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE

DomekHel

Wersja Basic

Przestronny salon z otwartym aneksem kuchennym, duża łazienka oraz sypialnia, a to wszystko przy zachowaniu metrażu 48m2.

Duża ilość okien czyni Hel domkiem pełnym słonecznego ciepła. Okna w salonie zastąpiliśmy oknami balkonowymi o wymiarach 90/200, które posłużą Ci jako dodatkowe drzwi na taras.

Całoroczny domek mobilny Hel w wersji BASIC jest przygotowany do umeblowania. Posiada wykończenie wybranym przez Ciebie materiałem, wszelkie instalacje, oświetlenie itp.

Tylko od Ciebie zależy jaki rodzaj elewacji wybierzesz, bo dobra elewacja to nie tylko ładny wygląd zewnętrzny Twojego domku, ale trwałość i odporność na działanie różnych warunków atmosferycznych oraz uszkodzeń mechanicznych.

Wybierając całoroczny domek mobilny produkcji Letniskowo.pl  zyskujesz gwarancję wysokiej klasy materiałów oraz jakości, czego dowodem jest zdobyty certyfikat TUV Rheinland.

Ocieplanie
pianą

Mobilność

Ocieplenie
całoroczne

Wybór
elewacji

Wysokość
pomieszczeń 2,2m

2 pokoje

Do umeblowania

Wersja Comfort

W salonie całorocznego domku mobilnego Hel znajdziesz narożnik rozkładany z funkcją spania, stolik kawowy, regał i miejsce na TV, nie wspominając o w pełni wyposażonej łazience oraz otwartej kuchni, sercu całego domu. W sypialni znajdziesz łóżko małżeńskie z pojemnikiem na pościel i materacem sprężynowym oraz szafę.

Wybierając wersję COMFORT zachowujesz oszczędność czasu, który byś poświęcił na poszukiwania odpowiedniego wyposażenia do swojego domku mobilnego.
A gdybyś potrzebował więcej… Skorzystaj z wyposażenia dodatkowego, które jeszcze bardziej podniesie komfort korzystania z domku (klimatyzacja, rolety, moskitiery, pralka i wiele innych).

Domek mobilny HEL jak wszystkie domki Letniskowo.pl posiada całoroczne ocieplenie w ścianie, podłodze i dachu oraz ogrzewanie elektryczne. Pozwoli Ci to na korzystanie z domku przez cały rok.

Wyposażenie
dodatkowe

Mobilność

Ocieplenie
całoroczne

Wybór
elewacji

Wysokość
pomieszczeń 2,2m

2 pokoje

Zabudowa
kuchenna

umeblowany

Ogrzewanie

Przekrójścian

WARSTWY:

 1. Elewacja
 2. Łata drewniana
 3. Wiatroizolacja
 4. Łata drewniana
 5. Piana otwarto-komórkowa PUR 13cm
 6. Listwa drewniana
 7. Paroizolacja
 8. Płyta OSB
 9. Płyta MDF
 10. Wykładzina PCV
 11. Płyta OSB
 12. Listwa drewniana
 13. Piana otwarto-komórkowa PUR 12cm
 14. Konstrukcja stalowa
 15. Blacha ocynkowana