Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE

DomekVerona

Wersja Basic

Posiadając działkę w urokliwym zakątku kraju do szczęścia potrzebujesz jedynie domku letniskowego, który zapewni bezpieczeństwo i swobodę wypoczynku. Domek letniskowy mobilny (potocznie zwany domkiem angielskim) produkcji Letniskowo.pl pozwoli Ci skupić się na relaksie podczas wolnych dni od pracy. Zabierzesz żonę i dzieci lub przyjaciół. Frajda spędzania czasu na świeżym powietrzu w dobie komputeryzacji jest nie do opisania. Takie chwilowe odcięcie się od świata zewnętrznego poprawi zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Wspólna zabawa z dziećmi w berka albo granie w piłkę oderwie je wreszcie od konsoli i wzmocni więzi rodzinne.

Domek letniskowy POMORZE o wymiarach 12x4m to aż 48m2 całkowitej powierzchni. Jest to jeden z największych domków angielskich, które wykonujemy. Oprócz salonu z narożną kuchnią, na tej powierzchni zmieśliliśmy aż 3 sypialnie. Elewacja domku może być wykonana z drewna lub nowoczesnego panelu Kerrafront.

Mobilność

Ocieplenie
całoroczne

Projekt
konstrukcji

Wybór
elewacji

Do umeblowania

Wersja Comfort

Aby wypoczynek był efektywny i abyś nie musiał myśleć o zbędnej organizacji postaraliśmy się, aby domki mobilne firmy Letniskowo.pl były w pełni wyposażone. Znajdziesz tu wszystkie podstawowe pomieszczenia, jakie posiadasz w domu, w którym mieszkasz na co dzień. Jest więc salon z narożną kuchnią łazienka oraz 3 sypialnie. Gwarantuje to nocleg nawet 8 osobom.

Salon wraz z kuchnią stanowi jedno wnętrze, aby domek był przestronny i wydawał się jeszcze większy. Znajdziesz tu rozkładaną sofę, stolik kawowy, miejsce na stolik z krzesłami i TV. Kuchnia posiada dwa szeregi szafek kuchennych: górne i dolne, zlew, dużą lodówkę i dwupalinkową płytkę elektryczną. Łazienka jest kompletnie wyposażona w: WC, umtwalkę z szafką, bojler, szafkę na kosmetyki, lustro oraz prysznic.

W sypialniach znajdziesz łóżko małżeńskie, tapczany lub łóżko piętrowe. W domku całorocznym POMORZE stawiamy na funkcjonalność, dlatego do przechowywania rzeczy masz szafy ubraniowe i różnego rodzaju szafki.

 

Wyposażenie
dodatkowe

Mobilność

Ocieplenie
całoroczne

Zabudowa
kuchenna

umeblowany

Przekrójścian

WARSTWY:

 1. Elewacja
 2. Łata drewniana
 3. Wiatroizolacja
 4. Łata drewniana
 5. Piana otwarto-komórkowa PUR 13cm
 6. Listwa drewniana
 7. Paroizolacja
 8. Płyta OSB
 9. Płyta MDF
 10. Wykładzina PCV
 11. Płyta OSB
 12. Listwa drewniana
 13. Piana otwarto-komórkowa PUR 12cm
 14. Konstrukcja stalowa
 15. Blacha ocynkowana