Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE

DomekPalermo

Wersja Basic

Marka Letniskowo tworzy domki mobilne z myślą o ludziach, którzy cenią naturalny spokój w polskich okolicznościach przyrody. Jesteśmy świadomi, że żyjemy w ciągłym pośpiechu, bez czasu dla siebie i rodziny, a tym bardziej bez czasu na budowę własnego domku letniskowego. Wystarczy, że wybierzesz model i wersję (Basic lub Comfort). Swój domek mobilny możesz otrzymać już w przeciągu od kilku do max. kilkunastu tygodni, co sprawi, że nie stracsz kolejnego sezonu, czy dwóch na załatwianie formalności i tracenie czasu związanego z budową i już w tym sezonie będziesz mógł wypoczywać z rodziną. Dodatkowo nie tylko w sezonie letnim, ale także zimowym, ponieważ wszystkie nasze domki są całoroczne.

Domek całoroczny KASZUBY w wersji Basic jest gotowy do umeblowania. Posiada wszystkie instalacje, drzwi wewnętrzne, wykończone ściany i podłogę. Wystarczy wnieść meble i wyposażyć łazienkę.

 

Wysoki
standard

Mobilność

Ocieplenie
całoroczne

Wybór
elewacji

Wysokość
pomieszczeń 2,2m

Do umeblowania

Wersja Comfort

Jeden z największych domków mobilnych z naszej oferty, przeznaczony dla dużej rodziny lub grupy znajomych.  W sypialniach znajdzie się miejsce noclegowe aż dla 4 osób, a rozkładany narożnik w salonie daje dwa dodatkowe miejsca do spania. Wyspa w kuchni nadaje nowoczesny wygląd, a liczne przeszklenia (5 okien) w salonie dają dodatkowe wrażenie przestrzeni i widok na Twoją działkę czy jezioro.

Każda łazienka w domkach letniskowych jest estetyczne wykończona. Posiada prysznic, umywalkę, WC, szafkę z lustrem, grzejnik oraz bojler do podgrzania wody. W takich warunkach spokojnie wypoczniesz, nie martwiąc się o niekomfortowe warunki do utrzymania higieny osobistej.

Domek letniskowy KASZUBY czy to w wersji Basic czy Comfort, jak wszystkie domki mobilne, jest całoroczny. Każdy z nich jest izolowany w podłodze, ścianach i dachu nowoczesną metodą pianą PUR, która zapewnia dokładną izolację każdego zakamarka oraz zapewnia sztywność domkowi. Komplet grzejników elektrycznych z regulacją temperatury zapewni Ci ciepło jesienią i zimą.

Mobilność

Ocieplenie
całoroczne

Wybór
elewacji

Wysokość
pomieszczeń 2,2m

Zabudowa
kuchenna

umeblowany

Przekrójścian

WARSTWY:

 1. Elewacja
 2. Łata drewniana
 3. Wiatroizolacja
 4. Łata drewniana
 5. Piana otwarto-komórkowa PUR 13cm
 6. Listwa drewniana
 7. Paroizolacja
 8. Płyta OSB
 9. Płyta MDF
 10. Wykładzina PCV
 11. Płyta OSB
 12. Listwa drewniana
 13. Piana otwarto-komórkowa PUR 12cm
 14. Konstrukcja stalowa
 15. Blacha ocynkowana