DomekKarpaty
Wersja Basic
Czas urlopu to okres, kiedy masz okazję na regenerację organizmu po ciężkich miesiącach pracy. Nie każdy jednak ma ochotę na dalekie podróże i dodatkową organizację związaną z wyjazdem: poszukiwanie wynajmu hotelu/pensjonatu czy domu letniskowego. Posiadając własny domek letniskowy całoroczny wypoczywasz, kiedy tylko chcesz. Twój wypoczynek przestanie być uwarunkowany porą roku. Nie będziesz też musiał wcześniej planować i szukać wolnych terminów.
Domek mobilny KARPATY jest idealny dla lubiących przestrzeń. Powierzchnia 48m2 to tyle co mieszkanie w bloku, tylko że ceny mieszkań w bloku nie zaczynają się od ceny podanej poniżej. Właśnie od takiej ceny otrzymasz od nas domek o tych wymiarach, pod klucz, gotowy do umeblowania.
Przestronny salon z dużą ilością okien, dwie sypialnie i łazienka wystarczą do korzystania przez 4-6 osób. Wystarczy umeblować domek, podłączyć do mediów i zacząć korzystać!
Wersja Comfort
Domek letniskowy całoroczny KARPATY jest największym domkiem, jaki produkujemy z największym salonem połączoym z kuchnią (aż 28,5m2). Na tej powierzchni mamy większe pole do popisu przy aranżacji wnętrz, dlatego umieściliśmy tu nowoczesną kuchnię w formie wyspy. W salonie znajduje się aż 5 okien, z czego niektóre z nich na zamówienie możesz zamienić na drzwi balkonowe lub przesuwne. Dzięki temu możesz uzyskać dodatkowe wyjście na ewentualny taras przy domku.
Dwie wyposażone sypialnie i rogówka z funkcją spania w salonie pozwoli na swobodne nocowanie dla 6 osób nie tylko latem, ale także zimą. Wszystkie domki mobilne firmy Letniskowo.pl są całoroczne. Uzyskaliśy to poprzez ocieplanie ich nowoczesną pianą PUR o grubości 13cm i systemie grzejników elektrycznych w każdym z pomieszczeń.
Standardowe wyposażenie we wszystkich domkach mobinych w wersji COMFORT może być dodatkowo rozszerzone. Wśród dodatkowych możliwości proponujemy m.in.: moskitiery, rolety, kinkiety zewnętrzne, okiennice dekoracyjne czy klimatyzację.
VIDEO
Przekrójścian
WARSTWY:
- Elewacja
- Łata drewniana
- Wiatroizolacja
- Łata drewniana
- Piana otwarto-komórkowa PUR 13cm
- Listwa drewniana
- Paroizolacja
- Płyta OSB
- Płyta MDF
- Wykładzina PCV
- Płyta OSB
- Listwa drewniana
- Piana otwarto-komórkowa PUR 12cm
- Konstrukcja stalowa
- Blacha ocynkowana