Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE

DomekKarpaty

Wersja Basic

Czas urlopu to okres, kiedy masz okazję na regenerację organizmu po ciężkich miesiącach pracy. Nie każdy jednak ma ochotę na dalekie podróże i dodatkową organizację związaną z wyjazdem: poszukiwanie wynajmu hotelu/pensjonatu czy domu letniskowego. Posiadając własny domek letniskowy całoroczny wypoczywasz, kiedy tylko chcesz. Twój wypoczynek przestanie być uwarunkowany porą roku. Nie będziesz też musiał wcześniej planować i szukać wolnych terminów.

Domek mobilny KARPATY jest idealny dla lubiących przestrzeń. Powierzchnia 48m2 to tyle co mieszkanie w bloku, tylko że ceny mieszkań w bloku nie zaczynają się od ceny podanej poniżej. Właśnie od takiej ceny otrzymasz od nas domek o tych wymiarach, pod klucz, gotowy do umeblowania.

Przestronny salon z dużą ilością okien, dwie sypialnie i łazienka wystarczą do korzystania przez 4-6 osób. Wystarczy  umeblować domek, podłączyć do mediów i zacząć korzystać!

Ocieplanie
pianą

Transport
domków

Ocieplenie
całoroczne

Wysokość
pomieszczeń 2,2m

Do umeblowania

Ogrzewanie

Wersja Comfort

Domek letniskowy całoroczny KARPATY jest największym domkiem, jaki produkujemy z największym salonem połączoym z kuchnią (aż 28,5m2). Na tej powierzchni mamy większe pole do popisu przy aranżacji wnętrz, dlatego umieściliśmy tu nowoczesną kuchnię w formie wyspy. W salonie znajduje się aż 5 okien, z czego niektóre z nich na zamówienie możesz zamienić na drzwi balkonowe lub przesuwne. Dzięki temu możesz uzyskać dodatkowe wyjście na ewentualny taras przy domku.

Dwie wyposażone sypialnie i rogówka z funkcją spania w salonie pozwoli na swobodne nocowanie dla 6 osób nie tylko latem, ale także zimą. Wszystkie domki mobilne firmy Letniskowo.pl są całoroczne. Uzyskaliśy to poprzez ocieplanie ich nowoczesną pianą PUR o grubości 13cm i systemie grzejników elektrycznych w każdym z pomieszczeń.

Standardowe wyposażenie we wszystkich domkach mobinych w wersji COMFORT może być dodatkowo rozszerzone. Wśród dodatkowych możliwości proponujemy m.in.: moskitiery, rolety, kinkiety zewnętrzne, okiennice dekoracyjne czy klimatyzację.

Ocieplanie
pianą

Mobilność

Ocieplenie
całoroczne

Wysokość
pomieszczeń 2,2m

umeblowany

Ogrzewanie

VIDEO

Przekrójścian

WARSTWY:

 1. Elewacja
 2. Łata drewniana
 3. Wiatroizolacja
 4. Łata drewniana
 5. Piana otwarto-komórkowa PUR 13cm
 6. Listwa drewniana
 7. Paroizolacja
 8. Płyta OSB
 9. Płyta MDF
 10. Wykładzina PCV
 11. Płyta OSB
 12. Listwa drewniana
 13. Piana otwarto-komórkowa PUR 12cm
 14. Konstrukcja stalowa
 15. Blacha ocynkowana