Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE

DomekBali

Wersja Basic

Solidna, stalowa konstrukcja, drewniana szalówka, piękne wykończenie wnętrza materiałami, które wybierasz według własnego gustu. To kluczowe cechy całorocznych domków letniskowych a co najważniejsze - w takich domkach możesz odpoczywać wiosną, latem, jesienią i zimą! To Ty sam zaprojektujesz swój własny domek - konfigurator domków mobilnych -  w którym będziesz spędzał udane chwile wraz ze swoimi bliskimi przez kolejne lata.

Ze względu na zastosowanie wysokiej jakości materiałów, ocieplenie pianą PUR 13cm, solidne i szczelne okna oraz grzejniki, Twój całoroczny domek letniskowy będzie do Twojej dyspozycji przez cały rok. 

Domek mobilny PODLASIE w wersji BASIC jest gotowy do umeblowania i posiada miejsce na dwie sypialnie, salon z kuchnią i łazienkę. Powierzchnia domku 35m2 wystarczy, aby swobodnie wypoczęła w nim 4-6 osobowa rodzina.

Ocieplanie
pianą

Projekt
konstrukcji

Wybór
elewacji

Wysokość
pomieszczeń 2,2m

Do umeblowania

Ogrzewanie

Wersja Comfort

Domek letniskowy całoroczny 10x3,5m w wersji COMFORT jest jednym z najpopularniejszych wymiarów, które produkujemy na rynek polski Jest to spowodowane tym, że na tym wymiarze umieścimy dwie sypialnie, łazienkę oraz przestrzenny salon z kuchnią. Dzięki rozkładanej sofie w salonie w domku wygodnie może spać aż 6 osób. Koła, które są w każdym domku sprawiają, że domek jest mobilny i możesz go ustawić w dowolnym miejscu na działce. 

Domek mobilny PODLASIE jak wszystkie domki Letniskowo.pl posiada całoroczne ocieplenie w ścianie, podłodze i dachu oraz ogrzewanie elektryczne. Pozwoli Ci to na korzystanie z domku przez cały rok.

Mimo, że domek PODLASIE w wersji COMFORT jest gotowy do użytkowania to w ofercie posiadamy także wyposażenie dodatkowe, które jeszcze bardziej podniesie komfort korzystania z domku (klimatyzacja, rolety itp.).

Ocieplanie
pianą

Projekt
konstrukcji

Wybór
elewacji

Wysokość
pomieszczeń 2,2m

umeblowany

Ogrzewanie

Przekrójścian

WARSTWY:

 1. Elewacja
 2. Łata drewniana
 3. Wiatroizolacja
 4. Łata drewniana
 5. Piana otwarto-komórkowa PUR 13cm
 6. Listwa drewniana
 7. Paroizolacja
 8. Płyta OSB
 9. Płyta MDF
 10. Wykładzina PCV
 11. Płyta OSB
 12. Listwa drewniana
 13. Piana otwarto-komórkowa PUR 12cm
 14. Konstrukcja stalowa
 15. Blacha ocynkowana