Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE

DomekMalibu

Wersja Basic

Wyobraź sobie chłodną jesień, gorący kubek kawy i ulubioną książkę w dłoni. To wszystko czeka na Ciebie w wymarzonym domku letniskowym na kołach. Spędzisz w nim nie tylko jesień, wiosnę i lato, ale też mroźną zimę. Każdy domek letniskowy na kołach jest odpowiednio ocieplony pianą PUR, posiada szczelne okna i solidną konstrukcję ścian. Latem i wiosną czekają na Was nie tylko grille, ale liczne atrakcje na świeżym powietrzu, które skutecznie ukoją nerwy dnia codziennego. Jeżeli lubisz towarzystwo, to domek jest wystarczająco duży, abyś zabrał do niego swoich przyjaciół.

Każdy domek letniskowy na kołach produkcji Letniskowo.pl jest w pełni mobilny. Dowieziemy go w każde miejsce w Polsce, dlatego nie musisz zawracać sobie tym głowy. 

Domek BIESZCZADY w wersji BASIC posiada wszystko oprócz mebli i armatury. Jest gotowy do umeblowania.

Ocieplanie
pianą

Wysoki
standard

Mobilność

Ocieplenie
całoroczne

Do umeblowania

Wersja Comfort

Twój własny całoroczny domek mobilny otrzymasz w przeciągu kilku do max. kilkunastu tygodni. Wszystko zależy od sezonu i obłożenia produkcji. Zadbamy o to, aby Twój domek letniskowy BIESZCZADY w wersji COMFORT posiadał niezbędne do życia wyposażenie wnętrz. Każdy z domków jest ocieplony, ogrzewany, zabezpieczony drzwiami zewnętrznymi i odpowiednio oświetlony (w podanej niżej cenie). W każdym domku w wersji COMFORT znajdziesz meble i potrzebne sprzęty.

Domki mobilne posiadają koła, dzięki którym ustawisz domek w dowolnym miejscu na działce bez pozwoleń na budowę.

Gdy uznasz, że podstawowe wyposażenie nie jest wystarczające pamiętaj, że możemy zrobić dla Ciebie jeszcze więcej - zamontować klimatyzację, moskitiery czy rolety zabezpieczające.

Ocieplanie
pianą

Wyposażenie
dodatkowe

Materiały
ekologiczne

Wysokość
pomieszczeń 2,2m

umeblowany

Ogrzewanie

VIDEO

Już niedługo :)

Przekrójścian

WARSTWY:

 1. Elewacja
 2. Łata drewniana
 3. Wiatroizolacja
 4. Łata drewniana
 5. Piana otwarto-komórkowa PUR 13cm
 6. Listwa drewniana
 7. Paroizolacja
 8. Płyta OSB
 9. Płyta MDF
 10. Wykładzina PCV
 11. Płyta OSB
 12. Listwa drewniana
 13. Piana otwarto-komórkowa PUR 12cm
 14. Konstrukcja stalowa
 15. Blacha ocynkowana