Junior Key Account Manager z językiem niemieckim - Letniskowo

Junior Key Account Manager z językiem niemieckim

Oferta
Dołącz do Nas

Umowa o pracę, pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i ewaluacja potrzeb rynku
  • Przygotowywanie ofert i koordynacja ich realizacji
  • Rozwijanie współpracy z dotychczasowymi Klientami
  • Rozwijanie sprzedaży na rynku niemieckim
  • Współtworzenie strategii sprzedaży firmy

Nasze wymagania

  • Lubisz kontakt z Klientem, lubisz planować i osiągać cele – przygotujemy Cię do przygotowania i prezentowania ofert sprzedażowych oraz wdrożymy w tajniki naszego produktu
  • Dobra znajomość j. niemieckiego (w tym w stopniu min. średniozaawansowanym)
  • Posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych kilka razy w roku

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Znajomość jęz. angielskiego lub innych języków obcych

To oferujemy

    • Bardzo atrakcyjny system premiowy podstawa 4800 brutto + prowizja od sprzedaży.
    • Po okresie próbnym (3 miesiące), umowa o pracę na czas nieokreślony,
    • Pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze w Białymstoku (wyjazdy 2-3 razy w roku)
    • Stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym, dynamicznym zespole.
Kontakt

Masz pytanie?

Nie możesz się zdecydować?

Zadzwoń albo napisz do nas maila! Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości