Inżynier Produktu Technolog - Letniskowo

Inżynier Produktu Technolog

Oferta
Dołącz do Nas

Umowa o pracę, pełny etat

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Inżynier Produktu Technolog

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie projektów na podstawie zamówienia z działu sprzedaży
  • Wyjaśnianie wątpliwości dotyczących projektów i zawartych w nich rozwiązań
  • Współudział w analizie oraz wsparcie techniczne zamówień specjalnych
  • Przekazywanie na produkcję zleceń produkcyjnych
  • Współpraca i merytoryczne wspieranie innych działów
  • Inicjowanie nowych oraz modyfikowanie istniejących rozwiązań w celu usprawnienia procesu produkcyjnego,
  • Analizowanie trendów rynkowych

Poszukiwane kompetencje

  • Znajomość zasad projektowania
  • Wykształcenia wyższego (wskazanie architektura/konstruktor/budownictwo)
  • Znajomość branży budowlanej
  • Staranności i dokładności wykonywanej pracy
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Mile widziane
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa/architekta
    • Znajomość ArchiCAD
    • Znajomość jęz. angielskiego lub innych języków obcych

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto 4800-5600 brutto
  • Po okresie próbnym (3 miesiące), umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze w Białymstoku
Kontakt

Masz pytanie?

Nie możesz się zdecydować?

Zadzwoń albo napisz do nas maila! Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości