Godziny pracy: poniedziałek-piątek: 8:00-16:00
JB Golden Sky

JB Golden Sky

Model Premium

Modele
Premium

JB Golden Sky

Modernistyczny kunszt domku mobilnego. Wyraz nowoczesności i nowych potrzeb to model JB Golden Sky. Przełącz się na nowe horyzonty i możliwości.

 

Taras jako przedłużenie domku oraz taras na dachu to swoboda i przestrzeń w domku mobilnym. Izolacja pianą PUR otulająca stalową konstrukcję w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym zagwarantuje utrzymanie stałej, optymalnej temperatury wewnątrz Twojego mobilnego domu, nawet pod Twoją nieobecność. Duże przeszklenia stanowią źródło naturalnego światła oraz powiększają optycznie powierzchnię domku mobilnego.

 

 

JB GOLDEN SKY

 

 

 

Szczegóły
Szczegóły

Szczegóły

ELEWACJA

Nowoczesny design domku mobilnego powstał dzięki połączeniu drewna z industrialnymi elementami. Drewniana elewacja nadaje ciepłego charakteru a aluminiowa Prefa oprócz długowieczności i swojej funkcji ochronnej przed korozją jest prestiżową wizytówką domku.

TARAS DOMKU

Duże, otwierane przeszklenie w szczycie zaprasza na zadaszony taras. To właśnie z tarasu możemy poddać się kontemplacji natury przy porannej kawie. Ale my pójdźmy dalej i wyżej bo tuż za rogiem schody poprowadzą Nas na taras na dach domku, gdzie znajduje się przestrzeń do własnej aranżacji.

DACH Z TARASEM

Dach domku, na którym znajduje się taras został zabezpieczony powłoką polimocznika, odpornego na wilgoć, działanie zarówno wysokich, jak i niskich temperatur, uszkodzeń mechanicznych, działanie substancji kwaśno-zasadowych, czy drobnoustrojów.

OKNA 3-SZYBOWE

Duże przeszklenie w szczycie domku stanowi źródło naturalnego światła oraz powiększa optycznie powierzchnię domu mobilnego. W całym domku wstawione są okna trzyszybowe pozwalające na zachowanie doskonałych parametrów izolacji cieplnej przy znaczących oszczędnościach na ogrzewaniu.

LINIOWE OŚWIETLENIE LED

Kunsztu i charakteru wnętrzom nadaje oświetlenie liniowe LED z możliwością sterowania jasnością. Nastrojowość oświetlenia zwiększy komfort Twojego wypoczynku i wpłynie na przyjazną atmosferę w domku mobilnym.

SYSTEM ŚCIENNY FIBO

Niezwykła odporność paneli ściennych FIBO umożliwia zastosowanie w najbardziej wymagających miejscach, jakimi są kuchnia i łazienka. To propozycja dla osób, które w swoim otoczeniu oczekują elegancji przy jednoczesnej praktyczności zastosowanych materiałów.

Rzut
Rzut

JB Golden Sky

JB Golden Sky
Salon z aneksem kuchennym 17.1 m2
Łazienka 3.9 m2
Sypialnia 1 6,1 m2
Sypialnia 2  5.1 m2
Przedpokój

4.5 m2

Taras na dachu 12,8x3,8

48,64 m2

 

JB Golden Sky

2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój

Wymiary 4,3 x 13,3 m
Powierzchnia 57 m2
Wysokość 2,5 m
QR Code
Galeria
Galeria

Zobacz domek mobilny

Premium
JB Golden Sky

JB Golden Sky

Podobne modele

JB Silver Moon Domki Premium JB Silver Moon

57 m2 4,3 x 13,3 m

2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój

Zobacz więcej
JB Black Stone XL Domki Premium JB Sky Light - COMMING SOON

40 m2 9,88 x 4,13 m

1 sypialnia, salon z aneksem kuchennym, łazienka

Zobacz więcej
JB Black Stone to mobilny domek letniskowy w wersji premium. Całoroczne domki holenderskie od producenta. Domki Premium JB Black Stone

43 m2 4,3 x 10,1 m

Sypialnia, salon z aneksem kuchennym, łazienka, antresola, taras

Zobacz więcej
Domki Premium JB Moon Light - COMMING SOON

45 m2 13,33 x 4,26 m

3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, taras

Zobacz więcej
© 2022 Letniskowo