Domy przyszłości - Letniskowo

23 marca, 2022

Domy przyszłości

Baza wiedzy Baza wiedzy

Domy przyszłości

Dom mobilny czy dom na kołach to coraz częściej rozpoznawany fenomen w branży budowlanej. To przyszłość, która nie tylko pozwoli na znaczne oszczędności, ale otworzy również nowe możliwości.

Domy mobilne cieszą się coraz większą popularnością. Zapotrzebowanie na ten produkt nie milknie, tym bardziej, że w ostatnim czasie jest on w zasięgu portfela przeciętnego Kowalskiego. A to wszystko zapewnia firma Letniskowo, produkująca domy mobilne z całorocznym ociepleniem według EN1647, w różnej oprawie elewacji i designu. Konfiguracja kolorów, elewacji, wyposażenia w pełni zależy od wymagań klienta. Domy mogą mieć różną wielkość: 35, 40, 48 lub 57 mkw.

Marzenie, które stało się rzeczywistością

Historia firmy rozpoczęła się w 2013 roku. Zaczynała od produkcji domków na skalę lokalną. W kolejnych latach pojawili się partnerzy ze Szwecji, Czech i Węgier. W ten sposób rozpoczęła się przygoda ze zdobywaniem rynków europejskich. Obecnie na mapie eksportowej znajduje się 16 krajów Europy. Dzięki temu do dnia dzisiejszego firma wyprodukowała ponad 1600 domów.

– Początek Letniskowo to kilkanaście domów rocznie, produkcja w wynajętych halach. Powoli jednak odkrywaliśmy potencjał alternatywnej wizji w budownictwie. Punktem przełomowym była marka domów luksusowych JB Homes. Wysoka jakość, innowacyjność domu mobilnego przyciągnęła fanów formy wypoczynku: blisko natury i z posmakiem luksusu. Dzięki zaufaniu partnerów, bacznej obserwacji rynku i udoskonalaniu naszego produktu efekty przyszły same – mówi Jacek Solka, właściciel firmy.

To była prawdziwa ofensywa rozwojowa z udziałem kapitału własnego dwóch właścicieli. I ciągle nie ustaje. Ostatnie lata to nie tylko inwestycje, ale również intensyfikacja produkcji, rozbudowa hal oraz zwiększenie powierzchni magazynowo-produkcyjnej do 9000 mkw. W styczniu 2020 r. firma przeprowadziła się do nowego biura, a w marcu 2021 r. powstała własna spawalnia oraz oddzielna linia produkcyjna domów mobilnych marki JB Homes. W listopadzie 2021 roku Letniskowo oddało do użytku kolejną powierzchnię magazynową.

– Marzenia o potencjale i silnej marce stały się namacalne. Letniskowo to niezależna fabryka domów mobilnych na Podlasiu, z własnym zapleczem i możliwościami produkcyjnymi. Przecież licznik klientów ciągle rośnie, a my nie możemy ich zawieść, dlatego podnosimy poprzeczkę wyżej – Marek Garkowski, właściciel firmy.

Nowe możliwości

Produkt Letniskowo wzbudza ogromne zainteresowanie głównie w branżach hotelowych, rozrywkowych, agencji pracy, a nawet u klienta indywidualnego. Potencjał tkwi w domu mobilnym, który daje wiele możliwości, a przede wszystkim staje się produktem łatwo dostępnym, tańszym niż budowa domu i w szybciej dostępnym. Zastosowań takie domku jest wiele – domek na własnej działce, domek dla pracowników sezonowych, ośrodków wypoczynkowych oraz alternatywa dla hoteli.

Naszą najnowszą realizacją, w której jesteśmy wykonawcą jest Folga Resort, w pierwszym etapie złożony z 69 domków w miejscowości nadmorskiej Mrzeżyno, którego otwarcie zaplanowane jest na 2023 r.

Jednym z zakupionych modeli w tej inwestycji jest domek hotelowy TWINS, który wyróżnia się swobodną i rozdzieloną przestrzenią. Jest doskonałą alternatywą dla klasycznych pokojów hotelowych, a także dobrym pomysłem na domek pod wynajem. To dwa segmenty domku z oddzielnymi wejściami, każdy z zabudową hotelową, przedpokojem i łazienką.

Domek mobilny JB Homes we własnej aranżacji ogrodowej firmy Zielona Przestrzeń to przykład mniejszej realizacji, która również zachwyca i cieszy klientów. To nie tylko spełnienie marzeń o własnym domku, ale też możliwość wykorzystywania go pod kątem własnego biznesu.

– Realizujemy koncepcje, projekty i wizję naszych klientów. Pomagamy w dążeniu do celu. Nieważne w jaką rolę nasz domek się wcieli, czy będzie to oaza spokoju na prywatnej działce, czy ośrodek wypoczynkowy to zawsze będzie przemawiał pod hasłem „Zmobilizuj się do wypoczynku”, bo naprawdę warto – podkreśla Iwona Wyszyńska, Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu

https://www.youtube.com/watch?v=FYDhIKT-tE0

blog
baza wiedzy

Podobne artykuły

Poprzedni Poprzedni Następny Następny
Domy przyszłości
Domy przyszłości

Dom mobilny czy dom na kołach to coraz częściej rozpoznawany fenomen w branży budowlanej. To przyszłość, która nie tylko pozwoli na znaczne oszczędności, ale otworzy również nowe możliwości. Domy mobilne cieszą się coraz większą popularnością. Zapotrzebowanie na ten produkt nie milknie, tym bardziej, że w ostatnim czasie jest on w zasięgu portfela przeciętnego Kowalskiego. A … Continued

Zobacz więcej
Ustawienie domku mobilnego na działce 2
Ustawienie domku mobilnego na działce 2

NASI KLIENCI O USTAWIANIU DOMKU MOBILNEGO PRZYJAZD I INSTALACJA DOMKU MOBILNEGO Tak wyglądał przyjazd i usytuowanie domku mobilnego na jednej z naszych realizacji. To już drugi tego typu domek (model JB HOMES Silver Moon), który sami stawialiśmy na działce Inwestorów. Jak to wszystko wyglądało w praktyce i co to za domek? CZYM JEST DOMEK MOBILNY? Domek … Continued

Zobacz więcej
Kontakt

Masz pytanie?

Nie możesz się zdecydować?

Zadzwoń albo napisz do nas maila! Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości