Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE
Powrót

Domek w lesie

Domek w lesie

Puszczańskie biuro na 6m2

26.09.18

Zarówno Magda, jak i Piotrek z projektu "Las w Nas" pracują zdalnie. Mieszkają co prawda w środku lasu, ale żeby prowadzić internetowy projekt przyrodniczy potrzebują stanowiska pracy, dobrego łącza internetowego i przestrzeni na sprzęt oraz innych niezbędnych przedmiotów.
Magda akurat pracuje nad najnowszym tekstem na swoją stronę internetową.

6m2 nie brzmi jak dużo, ale w ich puszczańskim biurze mieszczą się wygodne, głębokie biurko z dwoma stanowiskami pracy (wstawili sobie biurko głębsze niż to, które jest w standardowym wyposażeniu domku) oraz pojemna półka wisząca. A na niej zarówno lornetka, jak i książki, które Magda napisała i samodzielnie wydała. Do tego na biurku, oprócz komputerów, modemu (w ścianie biura mają wyjście na kable podłączone do anteny kierunkowej) i zbieranych w lesie piór, od kilku dni stoi statuetka Dziewczyny Roku Glamour 2018.
Tytuł ten przyznano Magdzie za jej wieloletnie działania na rzecz kobiet, a także za ostatnie miesiące leśnej twórczości prosto z domku użyczonego im przez Letniskowo.pl.
Dodatkowo z okna, przy którym stoi biurko widać las i drzewa owocowe. Kto nie chciałby tak pracować?

Jak sami zdążyliście zauważyć czytając ten wpis, Magda z Piotrkiem skorzystali z dodatkowego wyposażenia do domków mobilnych, a konkretnie głębszego biurka.
Poszukując odpowiedniego domku mobilnego koniecznie zwróćcie uwagę na możliwości jakie oferuje Wam każdy z naszych standardów wyposażenia.
W swojej ofercie, elementy wyposażenia podzieliliśmy na dwa standardy BASIC i COMFORT. Tylko od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz.
Wybierając domek w standardzie COMFORT zyskujesz nie tylko oszczędność czasu, który byś poświęcił na szukanie odpowiedniego wyposażenia do swojego domku, ale także masz gwarancje zakupu całorocznego domku mobilnego z pełnym wyposażeniem, czyli wszystkim tym czego potrzebujesz, z dostawą prosto na swoją działkę.
Prościej być nie może, prawda?

Galeria zdjęć

Galeria

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

SKONFIGURUJ
SWÓJ DOMEK

Za pomocą naszego konfiguratora stworzysz swój wymarzony całoroczny domek mobilny.

Nanoszone przez Ciebie zmiany będą od razu widoczne, a na końcu możesz zapisać swój projektu lub wysłać do nas do wyceny.

Przejdź do konfiguratora