Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE
Powrót

Domek w lesie

Domek w lesie

Panienka z okienka

20.10.18

Borówkowy chłopak i panienka z okienka!
Czyli Piotrek przygotowuje kolejną leśną kompozycję, tym razem posiłkując się przepięknie zaczerwienionymi gałęziami borówki amerykańskiej.
No bo która z dziewczyn nie kocha dostawać bukietów, szczególnie tych własnoręcznie zrobionych?


Jak widzicie, czy to lato czy to jesień, w naszych całorocznych domkach mobilnych możecie napawać się urokami natury o każdej porze roku. Wystarczy tylko działka w wybranym przez Was miejscu i odpoczynek na najwyższym poziomie gwarantowany! Jeśli jesteście z nami na bieżąco i śledzicie losy bohaterów projektu „Las w Nas” to widzicie jak pięknie domek wpasowuje się w klimat trwającej pory roku w puszczy oraz jak Magda i Piotrek korzystają z uroków życia w całorocznym mobilnym domku, w sąsiedztwie natury, czerpiąc z niej to co najlepsze. Pamiętajcie, zmieniające się pory roku nie stanowią dla naszych domków jakichkolwiek ograniczeń, przy projektowaniu naszych domków stawiamy na ich użyteczność i dostosowanie do europejskich warunków pogodowych, czego dowodem są nasi zadowoleni klienci oraz certyfikat TÜV Rheinland, potwierdzający jakość produkowanych przez nas domków mobilnych.
Jeśli dalej macie wątpliwości co do efektywnego wypoczynku jaki zapewniają Wam nasze całoroczne mobilne domki, zachęcamy do przejrzenia zakładki realizacje, w której znajdziecie zdjęcia wprost od naszych klientów. Zainspiruj się,a może odnajdziesz domek, o jakim skrycie marzyłeś!

Galeria zdjęć

Galeria

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

SKONFIGURUJ
SWÓJ DOMEK

Za pomocą naszego konfiguratora stworzysz swój wymarzony całoroczny domek mobilny.

Nanoszone przez Ciebie zmiany będą od razu widoczne, a na końcu możesz zapisać swój projektu lub wysłać do nas do wyceny.

Przejdź do konfiguratora