Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE
Powrót

Domek w lesie

Domek w lesie

Projekt "Las w nas" w Gazecie Wyborczej

11.07.18

Jak to się stało, że ona - z dużego miasta i on - z leśniczówki, postanowili pogodzić swoje oczekiwania i zdecydowali się na tak nietypowy projekt, jakim jest "Las w Nas"? Co stanie się z mobilnym domkiem letniskowym Piotra Horzeli i Magdy Bębenek pod koniec roku, gdy ciepłe dni będą już tylko miłym wspomnieniem?
Na te i inne pytania odpowiada dziennikarka białostockiego wydania Gazety Wyborczej w piątkowym artykule "Las jest w nas. Magda i Piotr pokazują, jak żyć bliżej natury", a ich twarze pojawiają się już na okładce!
Zachęcamy Was do przeczytania artykułu na stronie Gazety Wyborczej, a wszystkich tych, którzy jeszcze nie prześledzili losów naszych bohaterów zapraszamy do zapoznania się z naszymi wpisami, które na bieżąco publikujemy od początku projektu. Dowiecie się z nich jaki kolor ma las wiosną, czy mieszkanie w lesie to tylko relaks i wypoczynek czy też obowiązki, a także jak to się stało, że w środku Puszczy Knyszyńskiej nagle wyrósł prawdziwy, w pełni urządzony dom.
Jesteście ciekawi?
Zostańcie z nami tutaj lub dołączcie na Facebooku: https://www.facebook.com/letniskowo/, a nie ominą Was żadne nowości!

Galeria zdjęć

Galeria

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

SKONFIGURUJ
SWÓJ DOMEK

Za pomocą naszego konfiguratora stworzysz swój wymarzony całoroczny domek mobilny.

Nanoszone przez Ciebie zmiany będą od razu widoczne, a na końcu możesz zapisać swój projektu lub wysłać do nas do wyceny.

Przejdź do konfiguratora