Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE
Powrót

Domek w lesie

Domek w lesie

Jesienny klimat w domku

10.10.18

Ciepła woda z cytryną i imbirem w kubku, czyli nadszedł czas, by zasiąść na kanapie i poczytać.
Jesień w lesie to czas grzybów, więc Piotrek przygotowuje się do nagrania kolejnego leśnego filmu na YouTube. Tym razem opowie o tych grzybach, na które zwykle nie zwracamy zbytniej uwagi. Mowa o tzw. hubach, czyli owocnikach grzybów rozkładających drewno. Są ich w lasach dziesiątki, a większość z nas niewiele o nich wie. A szkoda, bo to fascynujące organizmy! Zachęcamy i Was do ich odkrywania - chociażby z poziomu kanapy ;)


Jak widzicie jesienny klimat już zagościł w salonie Magdy i Piotrka. Opuszczone rolety, kubek ciepłego napoju i relaksujący wieczór z książką gwarantowany. Jesień to czas, kiedy temperatury na zewnątrz powoli zaczynają się obniżać, ale bohaterom projektu „Las w Nas” to niestraszne, bo na straży ciepła w domku mobilnym stoi 13 cm piana PUR oraz grzejniki elektryczne, co bez wątpienia znacznie wpływa na jakość życia w domku, a także czyni go całorocznym.
Dodatkowo zwróćcie uwagę, że Magda i Piotrek niezależnie od trwającej pory roku doskonale odnajdują się w całorocznym domku mobilnym Podlasie, a to wszystko dzięki głównej zalecie całorocznych domków mobilnych od Letniskowo.pl jaką jest możliwość dostosowania domku do swoich własnych potrzeb. Powierzchnia domku 35m2 jak najbardziej sprzyja swobodnemu wypoczynkowi, ale też wykonywaniu codziennych obowiązków przez bohaterów projektu "Las w Nas". 

Galeria zdjęć

Galeria

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

SKONFIGURUJ
SWÓJ DOMEK

Za pomocą naszego konfiguratora stworzysz swój wymarzony całoroczny domek mobilny.

Nanoszone przez Ciebie zmiany będą od razu widoczne, a na końcu możesz zapisać swój projektu lub wysłać do nas do wyceny.

Przejdź do konfiguratora