Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE
Powrót

Domek w lesie

Domek w lesie

Jesień w puszczy

04.10.18

Jesień już na dobre zagościła w puszczy, a koniec września oznaczał jedno: wykopki! Ziemniaki Magdy i Piotrka wyrosły stosunkowo małe, w skutek tegorocznej suszy oraz posadzenia ich o kilka tygodni za późno. A jednak ziemniaczanych plusów jest bardzo dużo: wyhodowane na poletku obok ich mobilnego domku, bez chemicznych oprysków, bez spalin przejeżdżających w pobliżu samochodów, w puszczańskiej glebie, wykopane własnoręcznie. Takie smakują najlepiej! Kilka worków wylądowało w piwnicy u sąsiadów na przechowaniu, reszta cieszy oczy w kuchni i służy za podstawę wczesnojesiennych obiadów. Podobnie jak okazała dynia, a także ostatnie cukinie i cebule.
Do wykopania zostały jeszcze buraki i marchewki, i będzie leśny komplet!

Jeśli chcecie tak jak bohaterowie projektu „Las w Nas” cieszyć się naturą i czerpać z niej to co najlepsze, zmobilizujcie się do wypoczynku razem z Letniskowo.pl.
Z nami możecie znaleźć się, gdzie tylko chcecie.
Wystarczy tylko, że posiadacie swoją własną działkę, na której postawicie całoroczny domek mobilny.
Las, morze, jezioro, a może góry? Pamiętajcie, w efektywnym wypoczynku liczy się swoboda i ludzie, a nie miejsce.
Nasze domki przetransportujemy wszędzie za pośrednictwem profesjonalnej firmy transportowej, ze szczególnym zachowaniem środków bezpieczeństwa.
Wybierz swój domek już dziś, zapraszamy do skorzystania z konfiguratora całorocznych domków mobilnych, gdzie możecie wybrać wielkość, kolory, elementy wyposażenia, a także wszelkie materiały wykończeniowe według własnego uznania.
Kto wie, może właśnie domek marzeń, trafi wprost na Waszą działkę. :)

Galeria zdjęć

Galeria

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

SKONFIGURUJ
SWÓJ DOMEK

Za pomocą naszego konfiguratora stworzysz swój wymarzony całoroczny domek mobilny.

Nanoszone przez Ciebie zmiany będą od razu widoczne, a na końcu możesz zapisać swój projektu lub wysłać do nas do wyceny.

Przejdź do konfiguratora