Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE
Powrót

Domek w lesie

Domek w lesie

Co Piotrek trzyma w rękach? Grzyba!

19.09.18

Co Piotrek trzyma w rękach? Grzyba!
I to nie byle jakiego: siedzunia sosnowego, zwanego też szmaciakiem, kozią brodą czy strzępiakiem kędzierzawym.
Do października 2014 roku był w Polsce chroniony prawnie, obecnie możemy go śmiało zbierać i rozkoszować się jego orzechowym aromatem.
Jest pasożytem drzew, w zaatakowanych przez niego sosnach pień gnije aż do wysokości 3 metrów.
W kuchni twórców "Las w nas" świetnie sprawdza się... jako baza do jajecznicy.

A skoro mowa o jajecznicy to warto zwrócić szczególną uwagę na kuchnie w całorocznych domkach mobilnych. Pewnie dla wielu z Was wydaje się, że skoro domek mobilny to przygotowywanie posiłków w kuchni takiego domku nie idzie ze sobą w parze oraz wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Nic bardziej mylnego, kuchnie Letniskowo.pl zostały zaprojektowane w taki sposób abyście mogli w pełni korzystać z nich i nie odmawiać sobie przygotowywania wszelkiego rodzaju posiłków. Magda i Piotrek są na to przykładem. Począwszy od przygotowywania przez nich porannej jajecznicy kończąc na przetworach, o których mieliście okazję przeczytać w poprzednich wpisach. W trosce o swoich najbardziej wymagających klientów, dbamy o każdy najmniejszy szczegół naszych całorocznych mobilnych domków, tak abyście nie musieli rezygnować ze swoich nawyków i przyzwyczajeń. Niezależnie od tego czy korzystasz z domku mobilnego tylko sezonowo, czy przez cały rok.
Zmobilizuj się do wypoczynku i przyrządzaj w swojej kuchni to na co tylko masz ochotę!

Galeria zdjęć

Galeria

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

SKONFIGURUJ
SWÓJ DOMEK

Za pomocą naszego konfiguratora stworzysz swój wymarzony całoroczny domek mobilny.

Nanoszone przez Ciebie zmiany będą od razu widoczne, a na końcu możesz zapisać swój projektu lub wysłać do nas do wyceny.

Przejdź do konfiguratora