Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE

Domek w lesie

Domek w lesie

Projekt LAS w NAS - to autorski projekt realizowany przez Magdę Bębenek i Piotra Horzelę.

Po latach podróży w najdalsze zakątki świata, Magda i Piotr rozpoczęli swoją kolejną przygodę - tym razem w sercu Puszczy Knyszyńskiej! Przez siedem miesięcy pisali, opowiadali na YouTube i publikowali zdjęcia inspirujące do życia zgodnie z naturą. Teraz ruszają w Polskę z serią prezentacji multimedialnych. Wszystko to z ludźmi i przyrodą w tle.

Kontynuowali w ten sposób prowadzone od dawna działania związane z promocją polskiej przyrody oraz stylu życia w zgodzie z naturą. Dzielą się swoją wiedzą na temat leśnego ekosystemu i inspirują do tego, by powracać do natury w życiu codziennym: zarówno w kontekście spędzania czasu na świeżym powietrzu, jak i otaczania się naturą w domu i w pracy. 


Kiedy skontaktowali się z nami z prośbą o zostanie Głównym Sponsorem projektu i udostępnienie im jednego z naszych domków, długo się nie zastanawialiśmy. Po krótkich konsultacjach ruszyliśmy do budowy ich tymczasowego leśnego domu na planie modelu Podlasie. 


Już teraz stanął on na wybranej przez Magdę i Piotra działce, a Wy możecie obserwować ich działania  i leśne życie na stronie http://laswnas.com

Poniżej prezenteujemy wybrane artykuły z ich strony oraz dodatkowe treści dotyczące korzystania z domku, który jest częścią projektu Magdy i Piotra. 


Aktualności

Pokaż więcej

Galeria

Pokaż więcej

SKONFIGURUJ
SWÓJ DOMEK

Za pomocą naszego konfiguratora stworzysz swój wymarzony całoroczny domek mobilny.

Nanoszone przez Ciebie zmiany będą od razu widoczne, a na końcu możesz zapisać swój projektu lub wysłać do nas do wyceny.

Przejdź do konfiguratora